Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kuru, kolay kırılan saçlar için şampuan arıyorum. (1)
Kuru, kolay kırılan saçlar için şampuan arıyorum.Daha önce Muddy nemlendirici şampuan aldım Saçhane’den, ancak daha yumuşak yapan bir şampuan önerebilir misiniz?
Saçlarım kırılıp kopuyor, Kerastase hangi serisi uygun? (3)
Merhaba, Saçlarım aşırı kopup, kırılıyor.. Saçlarımı tararken saçlarımın kırılıp lavaboda kısa kısa saç tellerini görmek canımı aşırı sıkıyor.. Bunun için kerastase setini mi kullanmam gerekir. Hangi serisi daha uygun olur..
Davines bakır boya? (1)
Merhaba, Saçlarımı 1.5 yıldır bakır renge boyuyorum market markalarıyla boyamıştım ( palatte 7.77 ve garnier 7.40 sultan bakırını dönüşümlü olarak) bakır renkten vazgeçmek istemiyorum bu yüzden organik davinesin boyasını almak istedim ama istediğim tarda turuncuya dönük bir kırmızı tonunu bulamadım rica ediyorum ekte istediğim saç rengini koyacağım bana davinesten hangi boyayı almam gerektiğini konusunda bilgilendirirseniz sevinirim daha fazla market boyasını kullanarak saçlarımı kaybetmek istemiyorum. İki boya mı karıştırmam lazım bu ton için öyleyse hangi renklerden ne kadar karıştırmalıyım kaç vol açıcı almalıyım (bu arada saçım hala bakır) bir de aşırı yıpranmış kurumuş cansız saçlarım için botoks bakımını alayım diyorum davinesin sizce iyi gelir mi boyalı saça nasıl uygulama yapılır? Lütfen geri dönüş yapın çok ve acil ihtiyacım var🙏🏻
Saçlarımın kabarık olmasını nasıl önleyebilirim? (1)
Saçlarımın doğal hali çok kabarık. Bu yüzden kendi haliyle kullanamıyorum ve her gün düzleştirmek zorunda kaliyorum. Saçlarım yandı ayrıca cansız ve mat duruyor. Ne yapmam gerekir? Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Saçımın ön tarafında arkaya nisbeten azalma ve yıpranma için öneri? (1)
Saçımı bi ara uzatmıştım doğru bakımda yapmıyordum fönleme çok yapıyordum tiftiklenme giddikçe arttı sonra kestirdim bidaha eskisi gibi ön tarafı canlı ve sıklığını bulamdım
Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

İnce telli saçı hacimlendirmek için ürün öneri istiyorum? (1)
Merhaba ;saçlarım ince telli olduğu için ve sürekli masa kullandığım için çabuk kırılıyor ve tel tel oluyor. rüzgarla tel tel olan saçlarım sağa sola çok hareket ediyor.ince telli saçlarımın kirilmamasi ve daha hacimli olabilmesi için hangi ürünü kullanmam gerekecek.şimdiden Teşekkür ederim
Saçlarım çok inceldi ve kopuyor ,ne yapmam gerekir, hangi ürünler bana uydun❓ (1)
Saçlarım bebek saçı kadar cansızlaştı, uçlarında devamlı kopmalar oluyor, üstelik bazı bölgeler sanki kesilmişçesine aynı boya gelicek şekilde kopuyor, ne yapmam gerekir? (Saçlarım daha fazla kopmasın diye Balyan işlemi yaptırmıyorum sadece dip boya yaptırıyorum.)

Haftanın Fırsat Ürünleri