Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

İki Ürün Arasındaki Fark Nedir? (1)
Loreal absolut repair lipidium serisi ile Loreal Pro Fiber Reconstruct Çok Yıpranmış Saçları Yapılandırıcı seri arasında fark var mı? Hangi ürün aşırı işlem görmüş saçları tedavi eder?
Aşırı İşlem Görmüş Saç Tedavisi (1)
Saçım bir senedir aşırı şekilde işlem gördü çok kısaldı çok azaldı, ıslakken şöyle bir dokunduğum an sünüyor kopuyor . Kerastase Resistance Therapiste serisi önerdiler acaba bunu mu almalıyım yoksa daha etkili bir ürün var mı? Hüsran yaşamak istemiyorum açıkcası şu an saçım oldukça kötü durumda.
Saçım Günde 4-5 Tel Dökülüyor (1)
Saçım günde 4-5 tel dökülüyor. Kerastase serisinden hangi şampuanı kullanmalıyım? Saçımda ayrıca kimyasal düzleştirmeden sertleşme var kalıcı bi çözümü var mı hangi ürünler kullanmalıyım günde 4 ile 5 tel saç geliyor bunu durdurmak için Kerastase serisinden nasıl bir şampuan önerirsiniz?
Kimyasal İşlem Görmüş ve Yıpranmış Saçlar (1)
Saçlarım iki kere açma işlemi gördü ve dolayısı ile oldukça yıprandı bu konuda Kerastase ürünlerinden hangilerini kullanmalıyım?
Kimyasal İşlem (2)
Merhaba.Ben saçıma yaklaşık 3 ay önce defrize işlemi uygulattırdım.Saçlarımda dökülmeler meydana geldi.Yürürken bile saçım dökülüyordu, üst kısmına dokunduğunuzda tıraş bıçağıyla kesilmiş gibi hissettiriyordu.Daha sonra Solgar Biotin 5000 kullanmaya başladım ve her hafta yağ bakımı yapıyorum. Saçımın uçları hemen kırılmaya başladı ve saçım çok hassaslaştı, kurudu.Bana önerebileceğiniz herhangi bir ilaç, serum ya da yağ var mıdır ?Ne yaparsam daha hızlı toparlanır?

Haftanın Fırsat Ürünleri