Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Resimdeki saç rengini hangi boya ve numarası ile elde edebilirim (1)
merhaba, saç rengim koyu çıkan beyazları kendi rendime boyamak istiyorum resimdeki rengi nasıl elde edebilirim.
Davines A New Color MOR rengi ? (4)
Davines A New Color Amonyaksız Saç Boyası TAM MOR rengini suan yarı kalıcı boya ile boyalı purple haze ton mor saçımı direkt dawinesin mor boyası ile boyasam nasıl olur? yani bu markanın mor rengi gerçekten görüldüğü gibi açık bir mor (purple ) renkte mi...yani bir violet tarzı koyu bir renk değil sanırım değil mi...En detaylı şekilde bilgilendiriseniz sevineceğim.teşkkrler
wella sp men pigment kullanımı? (1)
Ürünü ilk defa kullanınca pek bir etkisini görmedim. Kutu içerisindeki şampuanla yıkadıktan sonra başka şampuanla da yıkamıştım ondan olabilir mi acaba.
İgora royal serisinde 0.11 ve 0.99 kullanımı? (2)
İgora Royal 0-11 ve 0-99 boyalara ve saça etkisi nedir?
Boya ile ilgili öneri? (1)
Merhaba. Sizin tavsiyenizle blondme yüzde 9ile sacimi muhtesem actim. Hafif sertlik disinda yipranma olmadı. Minnettarim. Su an sac diplerim soğuk platin sari iken uclara dogru sicak bir sariy evrilmis durumda. Size sorum hangi boya kac numara ile boyarsam yesillik olmadan tatli bir sari elde ederim. 9.1 uygulamak istiyordum ama diplerimde yeşillik veya grilik yapmasindan endiseliyim. 9.0 uygulasam nasil olur acaba? Amacim güzel tatli dogal görünümlü bir sari elde etmek.
Sac rengi için öneri? (4)
Saclarimi gecici sac boyasi ile maviye boyadim ama simdi acik kumral boyamak istiyorum. Kalici boya ile boyasam tutar mi
Yıpranmış saça boya önerisi? (1)
Merhaba. Daha önce iki kez boyalar hakkında soru sormuştum ve cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Ama emin olamıyorum. Saçlarıma açıcı uygulandı ve yıprandı. Organik boyalara bakıyorum ama renk seçeneği çok az. Wella illumina veya Koleston Perfect serisinde güzel renkler var ve denemek istiyorum. 8 tonlarında küllü pastel tonlarda boyamak istiyorum. Sizce dahada yıpratırlar mı saçımı? Ve oksidan seçimim ne olmalı wellada özellikle. Şimdiden cevap için teşekkür ederim tekrar.
Boyanın Raf Ömrü hakkında bilgi? (1)
Merhaba hiç açılmamış bir boyanın raf ömrü ne kadardır süredir?
Merhaba siz saç renk önerisi verebiliyor musunuz. (1)
Örneğin ben beyaz tenli, saçlarım koyu kestane, kahverengi gözlüyüm. Saçlarımı hiç boyatmadım.
İgora royal boya için oksidan seçimi nasıl olmalıdır? (1)
Merhaba, saçımı igora royal 8.77 rengine boyamak istiyorum. Şu anda saç diplerim kendi saç rengim olan koyu kahve uçlarımsa boyalı ve koyu kumral. Açık bakır tonları elde etmek için hangi oksidanı hangi ölçülerde ve nasıl kullanmam gerekir?

Haftanın Fırsat Ürünleri