Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç rengimi belirlemek istiyorum? (1)
Igora 4 numara kullanıyorum cok koyu geldigi icin 5 numarasini denedim 5 numara da cok acik oldu guzel bir koyu kahve rengi istiyorum 4 ve 5 arasinda hangi rengi tavsiye edersiniz ayrıca boyama islemini evde kendim yapiyorum boya ve oksidan olayini nasil ayarlamaliyim boya markasi ile oksidan markasi ile ayni mi olmalı ve boya sacimda ne kadar beklemeli??
koyu bir boya ile 40 volüm oksidan kullanırsam ne olur? (1)
inatçı beyazları daha iyi kapatmak için 5 veya 6 numara rengimi 40 vol oksidan ile karıştırsam, renk bozulmaya uğrar mı? alacağım sonuç hatalı bir renk olur mu? teşekkürler
Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

Platin saç boyası ? (1)
Saçlarım platin sarı diplerim çıktı boyatmaya korkuyorum çünkü sarı yaptıktan sonra git gide kısaldı yani koptu ne önere bilirsiniz ?
wella koleston perfect boya numarası hk (1)
Merhaba, Daha önce kullandığım wella koleston perfect 7/3 boyanın üzerinde Medium Gold Blonde, Blond Dore yazıyordu. Sizden aldığım 7/3 ürününde ise Blond Zloty Fındık Sarısı yazıyor. Bunlar farklı boyalar mıdır yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
Saçlardaki beyazı kapatmak için hangi en çok kullanılan boya numaralari nelerdir? (1)
Diblerdeki beyazları kapatmak için hangi marka numaraları kullanmamız gerekiyor?
açılmış saç (1)
saçımı blond me serisi toz açıcı ve 30 vol oksidanla açtıktan sonra , renk vermek için kullandığım 6.1 7.1 gibi boyalarla 10 vol mü yoksa 20 vol mü kullanmam gerekir. saçımı çok açtıysam 20 vol zarar verir mi? teşekkürler
Merhaba siz saç renk önerisi verebiliyor musunuz. (1)
Örneğin ben beyaz tenli, saçlarım koyu kestane, kahverengi gözlüyüm. Saçlarımı hiç boyatmadım.
Saç boyası seçimime yardımcı olabilir misiniz? (2)
Saçımı ıgora royal 8.0 boyamak istiyorum. Ela gözlü orta kumral saç rengim dogal saçımda o rengi elde edebilir miyim yardımcı olur musunuz
Nasıl eski saçıma dönebilirim? (1)
Merhabalar. Saçımda seneler önceden kalma oryalle açılmış balyaj işlemleri vardı bunları kapatmak için saçlarımı diplerime en yakın olan kumral renge boyamıştım fakat bir süre geçtikten sonra boya aktı oryaller yine oraya çıktı o sırada saçımda uzamaya devam ettiği için kök rengi de belirdi yani saçım rengarenk hal aldı. Bugün bir ahmaklık edip güzelim açık kumral saçlarımı schwarzkoph 6.68 kızıl kahvesiyle boyadım. Saçlarım şu anda uçları neredeyse siyaha yakın koyu kahve halinde diplerimde kızıl yansımalar var ve bir miktarda saç derim yanıyor. Eski güneşten hafif açılmış kumral halime dönmek için ne kadar beklemeliyim ve kızıllıklardan kurtulmak için hangi yolları izlemeliyim?

Haftanın Fırsat Ürünleri