Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Merhaba siz saç renk önerisi verebiliyor musunuz. (1)
Örneğin ben beyaz tenli, saçlarım koyu kestane, kahverengi gözlüyüm. Saçlarımı hiç boyatmadım.
5 no için çok koyu sonuç? (1)
Inoa 5 açık kahve ancak boyanın bendeki sonucu çok koyu kahve oluyor. Saçımda bol beyaz var. 20 v. Ozidan. E kendi şampuanını kullanıyorum. Beyazlarımı kapayacak ama biraz daha kahve tonu vir saç rengine ulaşmam mümkün mü. Tavisyeniz ne olur. Şimdiden teşekkürler.
Renk seçimi? (1)
Sacimi bazi nedenlerden dolayı 2 ye vurdum ve doğal saç rengimle birlikte saçlarımda beyazlık var boya olarak saçımı yipratmayacak ve devamlı kullanabilecegim bir marka ve rengi de koyu doğal bir renk istiyorum bunun için kaç numara önerirsiniz siyah değil ama çok koyu bir renk sacim devamlı aynı marka ve numarayı kullanmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum tesekkurler
Saç rengi hakkında öneri? (1)
merhaba saçımı bir çok kez kuaföre kızllıkve dorelik olmayan kahve veya kumral renk için boyattım ama asla dore veya kızldan kurtulamıyorum siyahımsı bir renk istemiyorum foroğraftada saçımın rengini göreceksiniz saç tonuma doğal renge uygun bir renk yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz bu sorunsal son vermek istiyorum 5.0 mı 7.31 yada farklı bu renge boyarsanız yakın sonuç alırsınız önerecenğiniz bir renk bekliyorum sizlerden bir koyu saç için hangi volume oksidan kullanmalıyım teşekkür ederim
7.77 bakir tonumu da acik yoksa 7.44 mü açık? (1)
7.77 bakir tonumu daha cik olur yoksa 7.44 mü
Majirel Saç Boyaları Hakkında? (1)
Merhaba, Ben şunu sormak istiyorum: Bildiğim üzere Majirel Cool Cover 6.1,7.1,8.1 serilerinde hafifte olsa dorelik mevcut. Peki, Majirel Cool Cover 6.0/6 boyasında da hafifte olsa dorelik var mıdır? Başka bir sorum: Majirel Mix 6.1,7.1,8.1 küllü serilerinde de dorelik var mıdır? Son sorum: Majirel Mix mi yahut Majirel Cool Cover mı daha iyi ve daha uzun süreli beyaz kapatır? Sabrınız ve desteğiniz ve de bilgi için şimdiden teşekkürler.
Matrix boya ile dogal sari renk? (1)
Merhaba, Matrix boya ile sacimi kizil olmayan sariya boyamak istiyorum. Saclarim koyu renk. Birebir herkeste ayni etkiyi yapmaz ama surekli birsey deniyorum, daha dogru bir deneme icin sizin de onerinizi rica ederim.
Platin saç boyası ? (1)
Saçlarım platin sarı diplerim çıktı boyatmaya korkuyorum çünkü sarı yaptıktan sonra git gide kısaldı yani koptu ne önere bilirsiniz ?
Merhaba saçım 6.4 bakir kahve kumrala nasıl dönebilirim? (1)
Saçımı 6.4 clemeny markayla boyadim fakat beğenmedim kumrala nasıl dönebilirim?

Haftanın Fırsat Ürünleri