Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

koyu bir boya ile 40 volüm oksidan kullanırsam ne olur? (1)
inatçı beyazları daha iyi kapatmak için 5 veya 6 numara rengimi 40 vol oksidan ile karıştırsam, renk bozulmaya uğrar mı? alacağım sonuç hatalı bir renk olur mu? teşekkürler
Merhaba siz saç renk önerisi verebiliyor musunuz. (1)
Örneğin ben beyaz tenli, saçlarım koyu kestane, kahverengi gözlüyüm. Saçlarımı hiç boyatmadım.
Platin saç boyası ? (1)
Saçlarım platin sarı diplerim çıktı boyatmaya korkuyorum çünkü sarı yaptıktan sonra git gide kısaldı yani koptu ne önere bilirsiniz ?
Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

7.77 bakir tonumu da acik yoksa 7.44 mü açık? (1)
7.77 bakir tonumu daha cik olur yoksa 7.44 mü
Saç rengi hakkında öneri? (1)
merhaba saçımı bir çok kez kuaföre kızllıkve dorelik olmayan kahve veya kumral renk için boyattım ama asla dore veya kızldan kurtulamıyorum siyahımsı bir renk istemiyorum foroğraftada saçımın rengini göreceksiniz saç tonuma doğal renge uygun bir renk yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz bu sorunsal son vermek istiyorum 5.0 mı 7.31 yada farklı bu renge boyarsanız yakın sonuç alırsınız önerecenğiniz bir renk bekliyorum sizlerden bir koyu saç için hangi volume oksidan kullanmalıyım teşekkür ederim
Majirel Saç Boyaları Hakkında? (1)
Merhaba, Ben şunu sormak istiyorum: Bildiğim üzere Majirel Cool Cover 6.1,7.1,8.1 serilerinde hafifte olsa dorelik mevcut. Peki, Majirel Cool Cover 6.0/6 boyasında da hafifte olsa dorelik var mıdır? Başka bir sorum: Majirel Mix 6.1,7.1,8.1 küllü serilerinde de dorelik var mıdır? Son sorum: Majirel Mix mi yahut Majirel Cool Cover mı daha iyi ve daha uzun süreli beyaz kapatır? Sabrınız ve desteğiniz ve de bilgi için şimdiden teşekkürler.
Merhaba saçım 6.4 bakir kahve kumrala nasıl dönebilirim? (1)
Saçımı 6.4 clemeny markayla boyadim fakat beğenmedim kumrala nasıl dönebilirim?
Nasıl eski saçıma dönebilirim? (1)
Merhabalar. Saçımda seneler önceden kalma oryalle açılmış balyaj işlemleri vardı bunları kapatmak için saçlarımı diplerime en yakın olan kumral renge boyamıştım fakat bir süre geçtikten sonra boya aktı oryaller yine oraya çıktı o sırada saçımda uzamaya devam ettiği için kök rengi de belirdi yani saçım rengarenk hal aldı. Bugün bir ahmaklık edip güzelim açık kumral saçlarımı schwarzkoph 6.68 kızıl kahvesiyle boyadım. Saçlarım şu anda uçları neredeyse siyaha yakın koyu kahve halinde diplerimde kızıl yansımalar var ve bir miktarda saç derim yanıyor. Eski güneşten hafif açılmış kumral halime dönmek için ne kadar beklemeliyim ve kızıllıklardan kurtulmak için hangi yolları izlemeliyim?
Saç rengimi belirlemek istiyorum? (1)
Igora 4 numara kullanıyorum cok koyu geldigi icin 5 numarasini denedim 5 numara da cok acik oldu guzel bir koyu kahve rengi istiyorum 4 ve 5 arasinda hangi rengi tavsiye edersiniz ayrıca boyama islemini evde kendim yapiyorum boya ve oksidan olayini nasil ayarlamaliyim boya markasi ile oksidan markasi ile ayni mi olmalı ve boya sacimda ne kadar beklemeli??

Haftanın Fırsat Ürünleri