Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Oksidan secimi? (1)
Merhaba İgora royal 8.77 ve renk yoğinlaştırıcı 0.77 ile saç boyamayı duşunuyorum Saçım oreal var yani suan açık renk Oksidanı %20 lik yeterli mi %30luk veriyorlar âma ben daha fazla yıpranmasını istemiyorum Birde 0.77 nasıl kullanmamız gerekiyor
koyu bir boya ile 40 volüm oksidan kullanırsam ne olur? (1)
inatçı beyazları daha iyi kapatmak için 5 veya 6 numara rengimi 40 vol oksidan ile karıştırsam, renk bozulmaya uğrar mı? alacağım sonuç hatalı bir renk olur mu? teşekkürler
Hush trublonde ile saçlarımı nasıl açarım? (1)
Saçlarım yandı erkek modeli yaptı ve yine sarı olmak istiyorum evde yakmadan nasıl açabilirim ve suyu falan varmı nasıl kullanılır yardım edin lütfen
Post şampuanı ve oksidan kullanımı ile ilgili bilgi almak istiyorum? (3)
Post şampuanı sadece boya yıkanırken mi kullanılmalı? Daha sonra kullanılabilir mi? Oksidan miktarını ayarlamak için ne ile ölçüm yapılmasını önerirsiniz. Doğru ölçülemez ise sıkıntı olur mu?
Saç boyası seçimime yardımcı olabilir misiniz? (2)
Saçımı ıgora royal 8.0 boyamak istiyorum. Ela gözlü orta kumral saç rengim dogal saçımda o rengi elde edebilir miyim yardımcı olur musunuz
Evde saç açmak için tavsiye istiyorum? (1)
Blond me serisinin açıcı ve oksidanını alarak yeni uzamış saç diplerimi kendim açmak ve üstüne de güzel küllü sarı bi renge boyamak istiyorum ama saçlarımın yapısının bozulmasından ve yanmasından korkuyorum. kaç vol oksidan kullanmalıyım? (saçlarımın orijinal rengi koyu kestane)
Alfaparf evolution oksidan secimi? (1)
Merhaba, Saçlarımı alfaparf evolution 11.21 ile boyamak istiyorum ancak kendi oksidanını sitede göremedim. Şuanda saçlarım platin rengi, boya yok dipler açıldıkça cila yapılıyor, aralarda çok hafif dorelikler var. Saçlarımın yıpranmadan katalog rengini alabilmesi için (koyu gri olmasını istemiyorum) kaç volüm oksidan kullanmalıyım? Bir de bu boya ile kullanacağım önerebileceğiniz oksidan markası var mıdır?
Oksidan Miktarı? (1)
Sitenizden Igora Royal Saç Boyalarından 8.77 numara boya aldım. Saçımı boyarken üç kutu boya için kaçlık oksidan kullanmalıyım ve miktarı ne olmalı?
Boya Kullanma Tarihi (1)
Merhaba, Davines Mask Vibrachrom 8,0 ve 8,1 numaralarını sipariş verip, bunu Davines Mask Oksidan Krem 20 Volume 900ml ile uygun oranlarda karıştıracağım sizin öneriniz üzerine, fakat şimdi kullanmayacağım. Açmadığım sürece boya ve oksidanı saklayabilir miyim? Son kullanma tarihleri var mıdır? Varsa yakın olan ürünler mi gönderiliyor? Ayrıca oksidan ve boyadan artanlar saklanabilinir mi? Hele ki oksidandan bayağı artacak çünkü, teşekkürler.
Wella Koleston Perfect Saç Boyası ve Oksidan (1)
Wella Koleston Perfect Saç Boyası 7,77 aldım sitenizden. Oksidan olarak aynı markanın kullanmak gerekiyormuş. Normal marketlerde satılan Wella Koleston Oksidan kullansam olur mu, sonuçta aynı marka? Bir de %6 lık kullanmam gerek değil mi?

Haftanın Fırsat Ürünleri