Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Boyasız saçımı kendim soğuk küllü sarı yapabilir miyim? (1)
Saçım koyu kestane. Ben kendim soğuk sarı bir renk yapmak istiyorum açıcıyla. Schwarzkopf Blonde Me serisi ile yapabilir miyim?
Kıvırcık saçım bozuldu? (1)
Merhaba saçlarım kendi renginde ve çok güzel buklelere sahipti 2 gün önce platin rengine kadar açtırdim ve şuan kıvırcıklıgıni tamamen kaybetti. Ne yapmam lazim eski halini kivircikligini istiyorum
Sarışınlar için şampuan? (1)
Schwarzkopf blond me şampuanını doğal küllü sarısı saçlarımda kullanırsam saç rengimde herhangi bir yan etki yapar mı ? Yoksa bu şampuanlar sadece boyalı saçlar için mi üretiliyor
Evde saç açmak için tavsiye istiyorum? (1)
Blond me serisinin açıcı ve oksidanını alarak yeni uzamış saç diplerimi kendim açmak ve üstüne de güzel küllü sarı bi renge boyamak istiyorum ama saçlarımın yapısının bozulmasından ve yanmasından korkuyorum. kaç vol oksidan kullanmalıyım? (saçlarımın orijinal rengi koyu kestane)
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Sarı Saç Koyu Renge Boyamak İçin Ne Yapmalıyım (1)
Merhaba, saçlarım dipleri koyu uçlarda platine yakın sarı var; tek renk kahverengi veya koyu kumral tonlarına boyamak için ne yapmalıyım?
Yoğun Küllü Saç Boyaları Dorelik Bırakmaz Mı? (1)
Benim saçlarımın doğal rengi açık kumral. Ben majiblond'un 911 tonu ile saçlarımı boyamak istiyorum. Kesinlikle en ufak dorelik istemiyorum. Acaba bu saç boyası istediğim küllülüğü sağlayabilir mi? Yoksa saç rengimi açtırıp mı boyamalıyım?
Saçlardaki Turunculuk (1)
Merhba saclarimi loreal excellance 0.1 cok cok acik dogal sari ile boyadim ve turuncu sari oldu ne yapabilirim turunculugun giderilmesi icin?
Saçtaki renk farkını nasıl düzeltirim? (1)
Saçlarımı açtım saçlarımın dipleriyle uçları arasında renk farkı var. Diplerim daha açık duruyor. 11.10 ve 10.01 numaralı boyaları kullanıyorum. Boyarken dipten mi başlamalıyım uçtan mı?
Kırık Önleyici Parlak Gösteren Onarıcı Ürün (1)
Merhaba, İnce telli saçlarımı yoğunlaştırmak ve güçlendirmek için saç doktorunuzdan da fikir alarak Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml Redken Intra Force 2.Toner İnce Telli Saçlar İçin Güçlendirici Toner 250ml Redken Intra Force 3.Scalp Treatment İnce Telli Saçlar İçin Baş Derisi Losyonu 125ml ürünleri sitenizden aldım. Önceden BC ACİL KURTARMA serisini kullanıyordum ve şampuandan sonra saç kremi kullanmadan saçlarım kolay taranır hale geliyordu hatta hiç taramadan bazı ürünler (yağ,serum gibi) sürdükten sonra direk föne başlayabiliyordum. Bu duruma alışık olduğum için KERASTASE şampuan saçlarımı yıkarken dolaştırması zor açılır hale getirmesi değişik geldi. Üstüne REDKEN TONER i sürünce o da saç kremi gibi bir etki göstermediğinden yine kolay taranır hale gelmiyor. Baş derisi spreyi de yine saç boy ve uçlarımla ilgili değil Dolayısıyla saçlarım güçlensin derken zor tarandığı için iyice kırılıcak diye korkuyorum Kurutmadan önce yağ ve serum kullandığımda da kullandığım şampuan toner ve losyonun saçlarımı kalın telli ve yoğun gösterme özelliklerini etkilediğini saçlarımın sönük olduğunu düşünüyorum. Saç yapım çok ince telli açıcı olduğu için uçları biraz yıpranmış ve sönük. Hem kullandığım ürünlerin etkisini devam ettiricek hem de saçlarımı fönden koruyacak ve saç uçlarımdaki kırıkları gizleyecek yine kullandığım diğer serilere uygun dolgun gösteren bir ürün önermenizi rica ediyorum

Haftanın Fırsat Ürünleri