Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Mor şampuan mı Mavi şampuanmı kullanmalıyım? (1)
Saçlarıma ombre yaptırdım sarılarım koyuldu mor şampuanmı yoksa mavi şampuanmı kullanmak gerekir aradaki fark nedir? platin renkte sarılık olmasını istiyorum gri değil
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Saçlarımdaki kızıllığı nasıl azaltabilirim? (1)
Merhaba, benim orijinal saçlarım koyu kestane. Fakat ben saçımı uzun süredir palette ve loreal 7-8 tonlarına evde kendim boyuyordum. Fakat artık saçlarımdaki kızıl yansıma hoşuma gitmiyor. Saçlarım yine bu tonlarda kalsın belki bir iki ton açık da olabilir ama kızıl yansımaları azalsın küllü bir tona kaysın istiyorum.Boya konusunda tavsiyeniz ne olur? Teşekkürler.
Saçtaki Turunculuktan Nasıl Kurtulabilirim? (1)
Merhaba, saçlarımı uzun zamandır Loreal'in 8.0 numaralı boyasına boyuyorum ve saçlarımda sürekli turunculuk oluyor. Küllü bir renk elde etmek istiyorum. Daha önce de Loreal Majirel 8.1 ile boyamıştım, yine aynı dorelikle karşılaştım. Kuaföre gidemiyorum çünkü sürekli dip boya yapmam gerekiyor ve okul için şehir dışındayım. Bu nedenle düzenli bir kuaföre gidemiyorum. Bu yüzden evde yapabileceğim işlemlerden ve boya numaralarından bahsederek bana yardımcı olur musunuz?
Hemen açılmayan yoğun küllü orta kumral (1)
kuaförde açık küllü boyattım sonra siteden iki adet loreal inoa 8.1 ve 20 vol oksidanı ile bi ay sonra boya yaptım fakat çok açıldı renk ve dipler de kızıl ve dore oldu ben kumral yoğun küllü istiyorum dore ve kızıllık istemiyorum bunun için ne önerirsiniz özellikle kızıl yansıma ve dore oluşumunu nasıl önlerim ? İnoa ile devam etmek zorunda mıyım markayı değiştirmem uygun olur mu
Saçtaki Dorelik Nasıl Yok Edilir? (1)
Saçımdaki dorelik ne yaptıysam bir türlü gitmedi; tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı acaba?
Gümüş Yansıma Şampuan Uygun Mudur (1)
Merhaba, saçlarımı tarçın bakırından açtırıp bebek sarısına boyadım, haliyle yıprandı. Bakımlarını yapıyorum ama saçlarım dore olmaya başladı. Gümüş yansıma şampuan olur mu ya da ne tavsiye dersiniz? Kararsız kaldım.
Yoğun Küllü Saç Boyaları Dorelik Bırakmaz Mı? (1)
Benim saçlarımın doğal rengi açık kumral. Ben majiblond'un 911 tonu ile saçlarımı boyamak istiyorum. Kesinlikle en ufak dorelik istemiyorum. Acaba bu saç boyası istediğim küllülüğü sağlayabilir mi? Yoksa saç rengimi açtırıp mı boyamalıyım?
Boya Numarası Desteği (1)
Merhabalar , Sorularımıza özenle ve hızlı şekilde cevap verdiğiniz için ilk öncelikle ekibinize tşk ediyorum. İgora royal 7.55 numarasını 15 gün önce kullandım (30 vl oksidanla) Fakat hafif dorelik oluştu. Davinesin 7.01 kumralı veya 7.11 hangisini sipariş vermeliyim? Oksidan 20 vol mü olmalı? Tşkler
dore ustune kullu kumra (1)
iyi gunler.saclarimi davines mask 8 ile boyuyorum ama dorelik cok fazla.dore ustune loreal inoa 8.1 kullu ile boyarsam sacimin renginde bozulma olur mu? yeserme olur mu??

Haftanın Fırsat Ürünleri