Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Matrix boya ile dogal sari renk? (1)
Merhaba, Matrix boya ile sacimi kizil olmayan sariya boyamak istiyorum. Saclarim koyu renk. Birebir herkeste ayni etkiyi yapmaz ama surekli birsey deniyorum, daha dogru bir deneme icin sizin de onerinizi rica ederim.
Loreal Majirel Mix Saç Boyaları hakkında? (1)
Loreal Majirel Mix Saç Boyaları normal bildiğimiz boya grubundan mı yoksa mix olması ana tonlara eklenen boya grubuna mı giriyor? Yani bu ürünün MOR rengini alıp oksidanla karıştırıp boyalar gibi beyazları da kapatan, ve mor bir renk olan bir boya ~renk elde ediyor muyuz?
Turunculaşan saç için öneri? (1)
Merhaba. 1 hafta once lorealin golge seti ile saclarima golge yaptim. Cok guzel olmustu aslinda ama on taraflarina az gelmis diye birkac saat sonra boyayi tekrar on taraflarina surdum.sacim bakirimsi turuncu oldu. Bu renkten hafif kumrala donusu nasil yapabilirim ya da bu rengi nasil kapatabilirim. Teşekkürler
KUAFÖRE GİTTİM SAÇIMI ÇOK AÇIK BİR TURUNCU YAPTI NASIL KOYULTABİLİRİM (1)
Öncelikle merhaba, doğal saçlarımla kuaföre gittim ve saçımı bakır turuncu yapmasını söyleyip bir fotoğraf gösterdim. Kuaför saçımı o kadar çok açtı ki (dipler sapsarıydı) üzerine uygulanan boyadan sonra saçım cırtlak bir türüncü oldu. Üstelik hatasını kendi de fark etti ama bir şey diyemedi. Diplerim bir yıkamada sarıya döndü ve bende dayanamayıp palette nin 7.77 sini alıp saçıma uyguladım. Nispeten cırtlak olan turuncu gitse de istediğim koyuluktaki bakırın yanından bile geçemedim. Hem verdiğim paraya hem de güzelim saçlarıma içim yanıyor. Sizce daha koyu bir bakır elde etmem için hangi tonlarda boyayı saçıma sürmeliyim ?
saç boyası önerisi? (1)
Ben saçlarımı yaklaşık 7-8 ay önce siyaha boyamıştım. Şimdi saçlarımı kızıla boyamak istiyorum. Schwarzkopf İgora Açıcıyı, İgora %9luk oksidan ile kullanıp saçımı açsam, en azından kızıl renk tutucak kadar bir açılma elde edebilir miyim? İstediğim kızıl tonu 4.60 ya da 4.66. Ya da siz açıcı ve oksidan olarak bana ne önerebilirsiniz?
Saçı sarı boyamakla ilgili öneri? (1)
Merhaba, Orta kahve renkte saçı açmadan 10 numara boya sürdük biraz rengi açıldı diyelim. Bir süre sonra, o biraz açılan saça tekrar 10 numara boya sürersek biraz daha açılmasını bekler miyiz? Veya açıcı sürülen kısımlara tekrar açıcı sürüldüğünde olan saçın yanması riski, açıcı hiç kullanmadan sarı renk boyayı tekrarladığımızda da ortaya çıkar mı? Şimdiden çok teşekkürler
İgora boya önerisi? (2)
İgora Royal ile saçımı açık sarıya boyamak istiyorum.Ancak karışım boya oksidasyon seçimi konusunda bilgim yok.Tavsiyede bulunur musunuz?
5 no için çok koyu sonuç? (1)
Inoa 5 açık kahve ancak boyanın bendeki sonucu çok koyu kahve oluyor. Saçımda bol beyaz var. 20 v. Ozidan. E kendi şampuanını kullanıyorum. Beyazlarımı kapayacak ama biraz daha kahve tonu vir saç rengine ulaşmam mümkün mü. Tavisyeniz ne olur. Şimdiden teşekkürler.
Yoğun küllü kumral için öneri? (3)
Merhabalar, Bugün saçlarımı yoğun koyu küllü kumral yapmak için kuaföre saçlarımı boyattım fakat bana yaptığı kumral turuncu parlıyor ve bu benim istediğim görüntü değil.Saçlarımın altındsa çnceden yapılan işlemlerden dolayı oluşan kızılllık vardı kuaför bunu yok etmek için hafifi açıcıyla boya silme işlemi yapıp üzerine boyadı fakat karşılaştığım görüntü hiç istediğim gibi değil.Donuk yoğun küllü ve ışıktaa sarı tonlarında parlamasını isterken bu görüntü şu an beni çok mutsuz ediyor.Saçlarımı bir daha kuaföre boyatmaktan çekiniyorum ve yine aynı turunculuğu yaşamak istemiyorum.Bunun için hangi boyayla boyabilirim.Loreal cool cover serisi daha mı uygun olur ? İstediğim görseli ekte gönderiyorum. Şimdiden teşekkürler
Davines mix boya hakkında ? (1)
Merhabalar. Size birkaç sorum olacaktı. 1-Davines boyalarında ( hem a new color hem de mask vib için soruyorum) mix boyaları (yeşil mavi gibi), oluşturacağımız boyada hangi oranda karıştırmamız gerekiyor? 66.0 almayı düşünüyorum. Mix olarak yeşil mi yoksa mavi mi koymalıyım saçın sıcak yansımasını daha doğal görünmesi için? Araştırmama göre 5-6 tonları kırmızı ana rengini baskın oluşturuyor. 2- Oluşturacağımız karışımda mixleri yüzde kaç koymalıyım? 3- Farklı marka mix boya kullansam sorun olur mu ? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri