Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Turunculaşan saç için öneri? (1)
Merhaba. 1 hafta once lorealin golge seti ile saclarima golge yaptim. Cok guzel olmustu aslinda ama on taraflarina az gelmis diye birkac saat sonra boyayi tekrar on taraflarina surdum.sacim bakirimsi turuncu oldu. Bu renkten hafif kumrala donusu nasil yapabilirim ya da bu rengi nasil kapatabilirim. Teşekkürler
Yağlı ve Dalgalı Saçlar için Şampuan ve Wax/Sprey önerisi? (1)
Merhabalar, Saçlarım iyice seyrekleşti ve ışıkta açıklar çok belli oluyor hayatım boyunca jöle,sprey ya da wax belki 2-3 defa kullanmışımdır ama hâlâ saçlarım çok seyrek..seyrekleri kapatabilmek için saçlarımı uzattım ama hem hacimsiz hem biçimsiz..dalgalı ve yağlı saçlar için uygun şampuan ve güzel bi forma sokabilmek için sprey ya da wax tavsiyesi rica ediyorum (ya da her ikisi - ikisi bi arada kullanılabiliyorsa). ilginiz ve alakanız için özellikle böyle bir platforma soru cevap eklentisi eklediğiniz için teşekkürler.
İnoa veya davines saç boyaları renk tonları hakkında? (1)
merhaba davines veya inoa boyalarından açık küllü kumral rengi ile küllü sarı renklerini almak istiyorum,hangi numara olduğunu bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz
Kemon Nayo- Yansıma Renk 7 Viyole!? (1)
Kemon Nayo markasından 10 derecelerinde açık, dore viyole almayı düşünüyordum. Dore yoğun olacak şekilde. Yani 10.32 şeklinde bir boya bulmayı bekliyordum. Ancak viyolesi yoğun doreli bir renk olduğunu düşündüğüm 10.23 rengini bulabildim fakat renk dore “bej” sarı olarak geçiyor. Bildiğim kadarıyla bej daha çok “1” yani “kül” yansıma rengiyle dorenin karışımından elde ediliyor. İstediğim rengin ismini yani “Dore Viyole” yi 10.37 diye bir numarada buldum. Normalde “7” yansıma rengi yeşildir ve yoğun matlık verir. Hangisini almalıyım kafam karıştı. Küllü renkler ben de olmuyor ancak viyole güzel ve hafif soğuk bir renk veriyor. Dore ise viyoleye biraz sıcaklık katıyor ve birlikte kullanıldığında arada hafif pempe yansımalar oluyor ki ben de bunu istiyorum. Seçmem gereken boya hangisi olmalı? Ya da benzer fiyatlarda amonyaksız bir boya markası var mıdır bu istediğim renkte?
Koyu sac rengi açmak? (1)
Sac rengimi açık yoğun kullu kumral istiyorum suanku kahve kumral arası sac rengim biraz karışık kaç volum oksidan almam gerekiyor yoğun acik kullu kumral yanında ve saçlarım omuzlarımın altinda 2 kutu gidicek ikisinide aynı numaramı almam gerekiyor açık kullu kumral icjn yoğun açık kulu kumralı Bi türlü tutturamiyorum oksidan volumu ve aldığım boya numarasından kaynaklı sanirjm
Yoğun küllü kumral için öneri? (3)
Merhabalar, Bugün saçlarımı yoğun koyu küllü kumral yapmak için kuaföre saçlarımı boyattım fakat bana yaptığı kumral turuncu parlıyor ve bu benim istediğim görüntü değil.Saçlarımın altındsa çnceden yapılan işlemlerden dolayı oluşan kızılllık vardı kuaför bunu yok etmek için hafifi açıcıyla boya silme işlemi yapıp üzerine boyadı fakat karşılaştığım görüntü hiç istediğim gibi değil.Donuk yoğun küllü ve ışıktaa sarı tonlarında parlamasını isterken bu görüntü şu an beni çok mutsuz ediyor.Saçlarımı bir daha kuaföre boyatmaktan çekiniyorum ve yine aynı turunculuğu yaşamak istemiyorum.Bunun için hangi boyayla boyabilirim.Loreal cool cover serisi daha mı uygun olur ? İstediğim görseli ekte gönderiyorum. Şimdiden teşekkürler
İnoa Supreme farkı? (1)
Merhaba, kuaförüm daha doğal bir sonuç işin İnoa 1 ve 6 karıştırıp uyguladı. Ben şimdi supreme serisini denemek istiyorum aynı şekilde mi uygulamalıyım sizce 1 ve 6 karışımı yani?
Kumral boya neden çabucak akıyor? (1)
Saçlarımı ombre yaptırmıştım şimdi koyultmak istiyorum koyu kumral yaptım ama çabucak aktı daha bir hafta bile olmadı niçin bu kadar çabuk akıyor ya da yarınla bir hafta olcak tekrar boyasam ne olur?
İnoa 10.01 ve 10.1 farkı? (1)
Merhaba, Bu iki boya arasında kaldım, orta koyulukta kahverengi olan saçlarımı öncesinde açmadan küllü sarıya boyayacağım. igora 0.22 boyam da var. İnoalardan hangisini önerirsiniz acaba?
saç boyası önerisi? (1)
Ben saçlarımı yaklaşık 7-8 ay önce siyaha boyamıştım. Şimdi saçlarımı kızıla boyamak istiyorum. Schwarzkopf İgora Açıcıyı, İgora %9luk oksidan ile kullanıp saçımı açsam, en azından kızıl renk tutucak kadar bir açılma elde edebilir miyim? İstediğim kızıl tonu 4.60 ya da 4.66. Ya da siz açıcı ve oksidan olarak bana ne önerebilirsiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri