Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçtaki yeşillenme nasıl giderilir? (1)
Öncelikle merhaba ben Gizem. Saçlarıma iki kez açma işlemi uygulandı. Son açma işlemi Ekim ayında yapılmıştı. ardından saçlarımı öncelikle Aralık ayında daha sonra da Ocak ayında kahverengiye boyattım. Kendi saç rengim koyu kumral. Bu kadar işlem uygulanması sebebiyle saçlarım yandı ve boydan uca kadar olan iki karışlık kısım yeşerdi. Saçım çok yıpranmış ve yanmış olduğu için bu yeşermeyi nasıl giderebilirim bilmiyorum. Sizden tavsiye almak istedim. Bunun yanında diplerim 5 cm kadar uzadı. Dibimden sonraki 5 cmlik kısım ise turunculaştı. Yani saçımda üç renk var. Bunlardan nasıl kurtulabilirim?
Siyah saca gri boya tutar mi? (1)
Merhaba. Sitenizden organics color systemin silver mix adli boyasini almak istiyorum. Yalniz benim saçlarım koyu siyah ve kalin telli. Önceden islem görmedi. Boyanin rengi tutar mi saçıma? Açıklamanızı bekliyorum Iyi günler
Saçımdaki Kızıllığı Hangi Renk Boya ile Kapatabilirim? (1)
Bir kuaförün felaketine uğrayarak saçıma röfle yaptırdım, saçımı yaktı; 1 aydır dinlensin diye bekliyorum. Saçımın orta kısmında kızıllık-turunculuk, uçları sarı oldu. Bu rengi acilen kapatmak istiyorum. Küllü sarı tonunda bir boya kullanarak saçımdaki turunculuğu kapatmam mümkün olur mu? Saç rengimi çok koyu da yapmak istemiyorum, küllü kumral kullanırsam yeşil renge dönüşmesinden de korkuyorum. Saçlarımın uç kısmının sarı tonu güzel olduğu için orayı boyamak istemiyorum. Hangi renk boyayı kullanırsam saçımın renk kombinini sağlamış olurum. Lütfen yardımcı olun.
Küllü Kumral İçin Öneriler (2)
Merhaba saçlarımı küllü kumral renge boyamak istiyorum ,nashi marka şampuan Ve saç kremi kullanıp memnun kaldım .bu marka ile boyadıpımda istediğim sonucu elde edebilirmiyim? İgora 0 22 alıp içine koymam etkili olacakmı ? Kaş rengim koyu kestane hangi kaş boyası kumral tona yaklaştırır ? saç rengimde aslında öyle ama şu an altın kumral tonlarında saçım Ve kızıllık oluştu maalesef amacım bu kızıllığı giderip küllü kumral ton elde etmek ,yorumunuzu bekliyorum ona göre alışveriş yapacağım . Saygılar
Ombre Nasıl Akıtılır? (1)
Saçıma bugün ombre yapıldı ama istediğim gibi olmadı, dipler de boyalı oldu ve aralarda bir geçiş olmadı. Dipleri akıtmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Küllü kumral için LOREAL Majirel mi LOREAL Majirel Cool Cover mı? (2)
Merhaba, uzun süredir yalnızca dip boyası yapmaktayım saç uçlarım sarı çok açık kumral karışımı diplerim ise kumral gibi bir renkte. daha koyu turuncu bakır gibi yansımalardan uzak küllü kumral olsun istiyorum. LOREAL Majirel ve LOREAL Majirel Cool Cover serileri düşünüyorum.Majirel Cool Cover de 7.1 6.1 serileri küllü dore diye geçiyor ondan da emin olmadım. hangisinde dogal ve turuncusuz küllü kumralı daha iyi yakalayabilirim acaba? sizin başka öneriniz var mıdır?
Loreal inoa bakır tonları (1)
Tekrar Merhaba, size asagidaki soruyu yöneltmiştim, Merhaba, 4 yıldır loreal inoa kullanıyorum . Ama istediğim bakırı tutturamadim birtürlü. 7.44 de biraz diplere kirmizimsi giriyor sevmedim. Tam bakir tonu istiyorum. son 8.34 ün de turuncusu az geldi. 8.40 denemek istiyorum, siz ne dersiniz. Aciklamasinda acik kumral yogun bakir diyor. Kirmizilik hic istemiyorum icinde. Kumral ve turuncu karisimi istiyorum. Sacimin rengi yıllardır bakır kumral tonlarında. Inoanın kendi oksidanini alıyorum sizden. 10 luk aldım, beyazim çok az. 8.40 a 20 lik mi gerekir acaba? Bana saç rengimi bilmeden cevap veremeyeceginizi yazdınız birde igora önerdiniz. Ben saçlarım ince telli olduğu için ve amonyak alerji yaptığım için İnoa dışında boya kullanamıyorum. Saç rengim küçükken turuncuydu, şimdi ise kumral bakır arası bir renk. Koyu değil. Onlerde beyaz olduğu için boyuyorum. Ve ince telli olduğu için de yıpratma korkusundan 10 luk inoa oksidan kullanıyorum. Içinde kirmizilik olmayan güzel bir bakır elde edemedim birturlu. Ilk sorumdada yazdım. Sizce 8.40 denemelimiyim yada başka bir oneriniz var mı? Birde 20 lik oksidan yipratir mı? Cevaplarsaniz çok seinirim Iyi calismalar
igora 0.11 ne işe yarar? (1)
igora 0.22 sarı tonlarda yeşillik yapar mı? 0.11 kullanmak daha mı dogru? sarı ile mavi birleşince yeşillik oluştugundan viole kullanmak daha mı mantıklıdır?
Siyah Saçtan Platin Ombreye Dönüş (1)
Merhaba, saçlarımı mavi siyah boyayla boyadım, 2 ay kullandım, 3 gün önce saçlarımı açtırıp boyattım, fakat rengini çok beğenmedim. Saçlarım çok yıpranmadı, şuan 3 renk boya var saçımda, küllü kumral, açık kahve ve sarı. Şimdi tekrar platine ne zaman dönmem doğru olur ve renk karışımı ne önerirsiniz; hangi işlemleri yapmam gerek? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hemen açılmayan yoğun küllü orta kumral (1)
kuaförde açık küllü boyattım sonra siteden iki adet loreal inoa 8.1 ve 20 vol oksidanı ile bi ay sonra boya yaptım fakat çok açıldı renk ve dipler de kızıl ve dore oldu ben kumral yoğun küllü istiyorum dore ve kızıllık istemiyorum bunun için ne önerirsiniz özellikle kızıl yansıma ve dore oluşumunu nasıl önlerim ? İnoa ile devam etmek zorunda mıyım markayı değiştirmem uygun olur mu

Haftanın Fırsat Ürünleri