Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Bakır renkten nasıl kurtulurum? (1)
Saçlarımı 2 gün önce kuaförde bakıra boyattım . Aşırı turuncu oldu bu şekilde dışarı çıkamam . Bakır saç rrngini kapatmak için küllü renkler tercih edin demişsiniz ama ben küllü yerine yoğun kahverengi ve ya sıcak çikolata boyasam tutmaz mı ? Lütfrn sizde boya önerrbilir misiniz ?
Kızıl saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhabalar ben saçımı yaklaşık bir yıldır düzenli olarak palettenin 7-887 ateş kızılına boyuyorum ama renkten sıkıldığım için bakıra dönmek istedim iki hafta önce saçlarımı palettenin 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyadım. Fakat diplerim çok güzel tutarken uçlar çok az tuttu. Kızıldan dönmek için saçları mı açmalı mıyım? Eğer saçlarımı bir gece hindistan cevizi yağıyla bekletip sonra palettenin ultra yoğun renk açıcısıyla saçlarımı turunculaşana kadar açsam saçlarım çok yıpranır mı? Turunculaşana kadar açarsam sonra da igoranın 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyarsam tutar mı? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Saçlarımda siyah boya var, nasıl yakmadan açarım? (1)
Merhaba, saçlarım çok fazla işlem gördü. En son kahveye boyadım ama o da bayağı koyu çıktı. Bundan önce de yine koyu renklere boyamıştım. Bakır tonlarında bir saç istiyorum, nasıl yakmadan açabilirim?
Bakır rengi nasıl elde edilir? (1)
Merhabalar ben saçımı bir hafta önce palette 7.77 ve 8.77 karıştırarak boyadım ve saçım açık turuncumsu bir bakır oldu ama ben bu kadar açık bir renk istemiyorum ve artık profesyonel boyalarla boyamak istiyorum. Eklediğim resim gibi bir renk elde etmek için boya önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Mix boya için öneri? (1)
Merhaba bakır 0.77 mix boyayı normal boya gibi kullanabilirmiyim cila niyetine
Boyalı Saç Renk Koruma hakkında öneri? (1)
Merhaba, Matrix Socolor Beauty Saç Boyası Doğal Renk Koleksiyonundan 7C kodlu kumral bakır kullanıyorum.Saç rengimin daha uzun süre kalması ve canlı durması için önderinizi rica ederim.
Resimdeki saç rengi (2)
Merhaba gönderdiğim resimdeki saç rengini kuzenimle çok beğendik ama hangi renklerle elde edeceğimizi bulamadık. Koyu tarçın bakır gibi ama siz daha iyi bilirsiniz. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Benim saçım koyu kuzenimin saçı açık bakır. Bir öneride bulunursanız koyu ve açık saç için oksidan numarasını da yazar mısınız? Bu rengi elde edebilirsek duacınız oluruz. 😊Şimdiden teşekkürler
Sarı Saça Nasıl Dönerim? (1)
Saçım tarçın bakır rengi, evde Palette boyayla boyuyorum, fakat çok sıkıldım ve sarı renge veya açık kumral bir renge dönmek istiyorum. Bunu evde nasıl yapabilirim? Bu renge geçip daha sonra kuaförde sarı gölgeler yaptıracağım. Saçım çok yıpranır mı ve genç göstermesi için sarı gölgeleri saçın hangi bölgelerine attırmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim cevap için.
En İdeal Saç Boyama Sıklığı Ne Kadar Süre Olmalıdır? (2)
Saçlarımı Igora Royal Saç Boyalarından 7.77 rengi ve 20 vol. oksidanı kullanarak boyuyorum. Yalnız 2 haftada dipleri az da olsa geliyor. Bu süre normal midir? Saçlarım gerçekten bu 2 haftada uzuyor mudur yoksa boya mı akıyordur? Bir de beyazlar olduğundan dolayı 2 ila max 2.5 hafta arasında boyasam saçlarıma zarar verir miyim ya da bu kadar sıklıkla boyamak beyazları daha da artırır mı? Ve boyalı saçlar için olan şampuanlar boyanın gerçekten akmasını engelliyor mu? Belirli bir süre ya da artısı nedir diğer normal şampuanlardan? Ve başka sorduğum konularda önerebileceğiniz farklı şeyler de varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Loreal inoa bakır tonları (1)
Tekrar Merhaba, size asagidaki soruyu yöneltmiştim, Merhaba, 4 yıldır loreal inoa kullanıyorum . Ama istediğim bakırı tutturamadim birtürlü. 7.44 de biraz diplere kirmizimsi giriyor sevmedim. Tam bakir tonu istiyorum. son 8.34 ün de turuncusu az geldi. 8.40 denemek istiyorum, siz ne dersiniz. Aciklamasinda acik kumral yogun bakir diyor. Kirmizilik hic istemiyorum icinde. Kumral ve turuncu karisimi istiyorum. Sacimin rengi yıllardır bakır kumral tonlarında. Inoanın kendi oksidanini alıyorum sizden. 10 luk aldım, beyazim çok az. 8.40 a 20 lik mi gerekir acaba? Bana saç rengimi bilmeden cevap veremeyeceginizi yazdınız birde igora önerdiniz. Ben saçlarım ince telli olduğu için ve amonyak alerji yaptığım için İnoa dışında boya kullanamıyorum. Saç rengim küçükken turuncuydu, şimdi ise kumral bakır arası bir renk. Koyu değil. Onlerde beyaz olduğu için boyuyorum. Ve ince telli olduğu için de yıpratma korkusundan 10 luk inoa oksidan kullanıyorum. Içinde kirmizilik olmayan güzel bir bakır elde edemedim birturlu. Ilk sorumdada yazdım. Sizce 8.40 denemelimiyim yada başka bir oneriniz var mı? Birde 20 lik oksidan yipratir mı? Cevaplarsaniz çok seinirim Iyi calismalar

Haftanın Fırsat Ürünleri