Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçımdaki bakır tonları nasıl gider? (1)
Merhabalar ben birkaç ay önce saçımı bakır tonlarına yakın bir renge boyadım sonra akması için iki hafta önce kuaföre gidip saçımı koyu kumral yaptım fakat daha yeni bir hafta olmasına rağmen saçımdan renk aktı ve turuncumsu renkler tekrar ortaya çıktı ne yapmalıyım sizce ?
Saç boyası (1)
Kumral bakır boyaya kaç völüm oksidan koymam gerekiyor?
Kızıl saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhabalar ben saçımı yaklaşık bir yıldır düzenli olarak palettenin 7-887 ateş kızılına boyuyorum ama renkten sıkıldığım için bakıra dönmek istedim iki hafta önce saçlarımı palettenin 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyadım. Fakat diplerim çok güzel tutarken uçlar çok az tuttu. Kızıldan dönmek için saçları mı açmalı mıyım? Eğer saçlarımı bir gece hindistan cevizi yağıyla bekletip sonra palettenin ultra yoğun renk açıcısıyla saçlarımı turunculaşana kadar açsam saçlarım çok yıpranır mı? Turunculaşana kadar açarsam sonra da igoranın 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyarsam tutar mı? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Saçlarımda siyah boya var, nasıl yakmadan açarım? (1)
Merhaba, saçlarım çok fazla işlem gördü. En son kahveye boyadım ama o da bayağı koyu çıktı. Bundan önce de yine koyu renklere boyamıştım. Bakır tonlarında bir saç istiyorum, nasıl yakmadan açabilirim?
Bakır rengi nasıl elde edilir? (1)
Merhabalar ben saçımı bir hafta önce palette 7.77 ve 8.77 karıştırarak boyadım ve saçım açık turuncumsu bir bakır oldu ama ben bu kadar açık bir renk istemiyorum ve artık profesyonel boyalarla boyamak istiyorum. Eklediğim resim gibi bir renk elde etmek için boya önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Mix boya için öneri? (1)
Merhaba bakır 0.77 mix boyayı normal boya gibi kullanabilirmiyim cila niyetine
Boyalı Saç Renk Koruma hakkında öneri? (1)
Merhaba, Matrix Socolor Beauty Saç Boyası Doğal Renk Koleksiyonundan 7C kodlu kumral bakır kullanıyorum.Saç rengimin daha uzun süre kalması ve canlı durması için önderinizi rica ederim.
Resimdeki saç rengi (2)
Merhaba gönderdiğim resimdeki saç rengini kuzenimle çok beğendik ama hangi renklerle elde edeceğimizi bulamadık. Koyu tarçın bakır gibi ama siz daha iyi bilirsiniz. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Benim saçım koyu kuzenimin saçı açık bakır. Bir öneride bulunursanız koyu ve açık saç için oksidan numarasını da yazar mısınız? Bu rengi elde edebilirsek duacınız oluruz. 😊Şimdiden teşekkürler
Sarı Saça Nasıl Dönerim? (1)
Saçım tarçın bakır rengi, evde Palette boyayla boyuyorum, fakat çok sıkıldım ve sarı renge veya açık kumral bir renge dönmek istiyorum. Bunu evde nasıl yapabilirim? Bu renge geçip daha sonra kuaförde sarı gölgeler yaptıracağım. Saçım çok yıpranır mı ve genç göstermesi için sarı gölgeleri saçın hangi bölgelerine attırmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim cevap için.
En İdeal Saç Boyama Sıklığı Ne Kadar Süre Olmalıdır? (2)
Saçlarımı Igora Royal Saç Boyalarından 7.77 rengi ve 20 vol. oksidanı kullanarak boyuyorum. Yalnız 2 haftada dipleri az da olsa geliyor. Bu süre normal midir? Saçlarım gerçekten bu 2 haftada uzuyor mudur yoksa boya mı akıyordur? Bir de beyazlar olduğundan dolayı 2 ila max 2.5 hafta arasında boyasam saçlarıma zarar verir miyim ya da bu kadar sıklıkla boyamak beyazları daha da artırır mı? Ve boyalı saçlar için olan şampuanlar boyanın gerçekten akmasını engelliyor mu? Belirli bir süre ya da artısı nedir diğer normal şampuanlardan? Ve başka sorduğum konularda önerebileceğiniz farklı şeyler de varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri