Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Beyaz saç için bakım önerisi? (1)
21 yaşındayım bir erkeğim.saçımın %10 kısmı beyazladı. Dışarıdan anlamılayacak şekilde hangi boyla boyamam lazım. Daha önce wella pigment siyah kullandım ancak saçımı çok siyah yaptı.saçım koyu kestane. Wella pigment mousse kahverengi kullansam çok açık olur mu? Veya önerebileceğiniz başka ürün var mı?
Loreal marjinal mix mor boyayı hangi ana renk ile karıştırabilirim? (1)
Saçım mor renk şuan ama beyazlarım olduğu için dipleri gelince marjinal mix mor ile sade boyadığımda hemen aktı beyazlar çıktı...daha tutucu olması için nasıl uygulayabilirim
Beyaz saclari kapatmak? (3)
Merhaba saçımı uzun süre boyadigim için az olan beyazlarım arttı doğal bir şekilde beyazlarımı kapatmam için ne önerirsiniz?
Beyaz ve yıpranmış saçlar (1)
25 yaşındayım, saçlarım dipten beyazlıyor, açıcıdan dolayı da saçlarım lastik gibi sünüyor, kurudu ve çok cansız. Boya, şampuan ve maske önerir misiniz
Inoa Supreme 8.34 Beyazlarımı Kapatmıyorsa Ne Yapmalıyım? (1)
Doğal saç rengim kumral olarak belirtiliyor ve saçlarımı uzun zamandır 8.34 boya ve beyaz kapatıcı özelliği sebebiyle 20 vol. oksidan ile boyuyorum. Buna rağmen beyazlarım kapanmıyor. Ne önerirsiniz?
En İdeal Saç Boyama Sıklığı Ne Kadar Süre Olmalıdır? (2)
Saçlarımı Igora Royal Saç Boyalarından 7.77 rengi ve 20 vol. oksidanı kullanarak boyuyorum. Yalnız 2 haftada dipleri az da olsa geliyor. Bu süre normal midir? Saçlarım gerçekten bu 2 haftada uzuyor mudur yoksa boya mı akıyordur? Bir de beyazlar olduğundan dolayı 2 ila max 2.5 hafta arasında boyasam saçlarıma zarar verir miyim ya da bu kadar sıklıkla boyamak beyazları daha da artırır mı? Ve boyalı saçlar için olan şampuanlar boyanın gerçekten akmasını engelliyor mu? Belirli bir süre ya da artısı nedir diğer normal şampuanlardan? Ve başka sorduğum konularda önerebileceğiniz farklı şeyler de varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Beyaz Saç Bakımı (1)
Saçlarımın çoğu beyaz, % 90 daha canlı daha güzel gözükmesi için aşağıdaki ürünlerden hangisini veya hangilerini kullanmam gerekir? 1-Loreal Silver Gri ve Beyaz Saçlara Özel şampuan 500ml 2-Bonacure Gümüş Yansıma Şampuanı 250ml 3-Loreal Homme Grey Gri Saçlar İçin Şampuan 250ml 4-Organic Status Quo Silver Şampuan 250ml Ayrıca beyaz saçlara röfle, balyaj yapılabiliyor mu? Bu tür bir işlem yapılırsa hangisi kullanılacak?
Yoğun Beyaz Saç Bakımı (1)
Selamlar 40 lı yaşlardayım saçlarım omuz hizasında çok fazla beyazım çıkıyor şakak kısımlarım da özellikle ince telli seyrek ve de yağlı , çok sık boyuyorum keratin uygulaması yada bana önereceğiniz bakım seti oluşturursanız sipariş vereceğim şampuan-maske-vb gibi Kerastase ürünleri tercihimdir, teşekkür ederim.
Saçımı Beyaza Boyamak İstiyorum (1)
merhaba, ben saçlarımı beyaza boyamak istiyorum ama hangi ürünleri kullanmam gerektiğini veya işlemi nasıl gerçekleştirmem gerektiğini bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. bu arada saçlarım kızıl ve dalgalı.
Beyaz saçlarda sararma (1)
Saçlarım kır renkli beyaz kısımlarında zamanla sararmalar oluştu.Erkekler için sararma önleyici şampuanlardan kullandım ama işe yaramadı acaba herhangi bir renk açıcı ile bu sarartılardan kurtulabilimiyim ? saygılar

Haftanın Fırsat Ürünleri