Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Beyaz saclari kapatmak? (3)

Merhaba saçımı uzun süre boyadigim için az olan beyazlarım arttı doğal bir şekilde beyazlarımı kapatmam için ne önerirsiniz?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Kyana Herboria Max Amonyaksız Saç Boyası, Organik içeriği özellikle hassas, yıpranmış ve zayıflamış saçları güçlendirir ve kopmaları önler. Saçları koruma altına alarak yumuşak ve parlak sonuçlar oluşturur. Teknik işlemlerin verdiği zararlara karşı saçı ve saç derisini korur. Beyazları %100 kapatır.Saç renginin uzun ömürlü olmasını sağlar. Güçlü formülü sayesinde, kalın telli ve inatçı saçlara kolaylıkla etki eder. Saçlarınız işlem görmüş ise ve yıpranma mevcutsa haftalık bakım olarak onarıcı bir maske kullanılması gerekiyor. Artego Easy Care Dream Repair-Onarıcı Maske, İşlem görmüş, hasarlı ve yıpranmış saçlar için idealdir. Saçın yitirdiği protein ve nem dengesini tekrar kurar. Yoğun onarım etkisi sağlayarak saç yapısını düzeltir. Açıcı ve boyama işlemleri sonrasında saçı besler ve onarır. Saçın yitirdiği parlaklığını geri kazandırır. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevap için teşekkürler. Dediğiniz boyayı Internetten araştırdığımda oksidan ile kullanılması gerektiği bilgisine ulaştım. Saçtaki beyaz oranını artıranin oksidan olduğunu öğrenmiştim bu boya oksidansiz kullanılır mi?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Önermiş olduğum boya oksidan ile beraber kullanılması gerekiyor. Boyaların aktive olması için oksidan kullanılması gerekmektedir.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim