Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç boyama için öneri istiyorum? (2)
Merhaba beyazım fazla sarı saçta beyazı kapatmak için ne yapmam gerekir boya olarak artego kullanıyorum boya açıklamasında ana saç renginden %50 ilave edin diyor ne demek istemiş yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler boya olarak 901 kullanmak istiyorum
İnoa beyaz kapama? (1)
Saçlarımı inoa %20 oksidan inoa 7.1 saç boyası işe boyuyorum fakat beyazlarım kapanmıyor. Renkten vazgeçemiyorum. Beyazlarımın kapanması için ne önerirsiniz?
Davines newcolour almak istşyorum fakat yorumlarda beyazları kapatmadığını söylemişler ne dersi niz (2)
Davines new colour almak istiyorum ama beyazları kapat ma konusunda endişeliyim ne dersiniz B
Inoa Supreme 8.34 Beyazlarımı Kapatmıyorsa Ne Yapmalıyım? (1)
Doğal saç rengim kumral olarak belirtiliyor ve saçlarımı uzun zamandır 8.34 boya ve beyaz kapatıcı özelliği sebebiyle 20 vol. oksidan ile boyuyorum. Buna rağmen beyazlarım kapanmıyor. Ne önerirsiniz?
beyaz saç (1)
merhaba sitenizi incelidim bi kaç ürün hakkında bilgi isteyecektim. saç resmimi de gönderiyorum ona göre yorumlarsanız sevinirim. 25 yaşındayım fakat genetik sebeplerden ötürü saçımda yoğun bi şekilde beyazlama söz konusu özellikle yanlarında aslında sıkıntı beyazlaması değil beyazların aşırı parlak olması çok belirgin olması beni rahatsız ediyo saçımı boyamak istemiyorum sadece beyazların daha gri saçımın renginden görülmesini istiyorum bunun için biraz araştırma yaptım. sitenizde goldwell man reshade ürününü buldum ürün kafama yattı fakat yorumlarda belli bi kullanımdan sonra beyazların kızıllaştığı vs. söyleniyo sanırım bunun içinde silver şampuanlar kullanmak gerekiyormuş bunun içinde loreal silver şampuana baktım benim sorum resimde de gördüğünüz saç rengi için bu ikisi çözüm olabilr mi sizin fikirleriniz nedir
Seçtiğim Renkler Doğru Mu Acaba (1)
Inoa 4,45 boya aldım, ana renk olarak da 5,00 aldım; beyazları kapatmak için uygun mudur acaba?
Beyazlarım Neden Kapanmıyor? (1)
Loreal majirel boya kullanmama rağmen saclarimdaki beyazlar kapanmıyor. %20lik oksidan kullanıyorum. Boyarkende beyazların olduğu bölgeden başlıyorum ama yinede her seferinde hüsran oluyor sonuç beyazlar kapanmıyor. Nerde yanlış yapıyorum acaba? Boyayla suyu karıştırıp sürüp15 dk bekledikten sonrada oksidanla karışım yapıp uyguladım yine olmadi. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
inoa boya beyaz kapatma.. (1)
merhaba saçlarımı sitenizden aldığım inoa boyalarla boyuyorum sürekli. en son inoa7.3 ile boyanmış 1 ay geçmiş saçımı yine inoa 7.31 20 volüm çok az da 30 volüm karıştırıp boyadım. herzaman beyazlarım iyi kapanırdı. %70-80 civarı beyazlarım var. ama bu kez beyazlarım ii kapanmadı. yıkandıkça da daha da ortaya çıktı.şimdi rengimi az da koyultmak istiyorum. inoa 6.31 ile sadece 20 volümle boyasam acaba beyazlarım iyi kapanırmı? veya bu beyazların kapanmaması benim hormonal dönemimle de alakalı olabilirmi.. fikir verirseniz sevinirim. çok teşekkrler..

Haftanın Fırsat Ürünleri