Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Mor şampuan tavsiyesi? (1)
Merhaba saçlarımın orta ve uç kısımları platin rengi dip boya yaptığımda turunculuk kırılsın diye elseve mor şampuan kullanıyorum fakat platin kısımlara deydiği gibi lila rengine dönüştürüyor bana hem turunuculuğu kırıcak hemde açık renkleri etkilemicek bir mor şampuan önerebilir misiniz?
Mor şampuan mı Mavi şampuanmı kullanmalıyım? (1)
Saçlarıma ombre yaptırdım sarılarım koyuldu mor şampuanmı yoksa mavi şampuanmı kullanmak gerekir aradaki fark nedir? platin renkte sarılık olmasını istiyorum gri değil
Davines Silver Şampuan ve Krem kullanımı? (1)
Merhaba, Boyasız beyaz yoğunluklu siyah beyaz saçlarım için Davines Silver Şampuan ve Krem aldım. Günlük kullanım için uygun mudur? Yoksa haftada bir ya da daha seyrek mi kullanmalıyım?
Silver şampuan kullanımı? (2)
Merhaba bu loreal silver şampuan kullanırken tüm saça kullanmak mı doğru yoksa boya olan kısma mı benim saç diplerinde boya yok doğal rengi uçları ombreli tüm saça sürsem diplere etki eder mi renk olarak
Silver Saç Boyaları Markası (1)
Merhaba, benim bir sorum olmuştu ama cevap alamadım. Saçlarım küllü açık sarı hatta bazı yerleri gümüş renk. Geçen hafta kuaför sıkıntısı yaşadım ve saç diplerinde turunculuk oldu. Bunu giderecek en etkili silver şampuan markası hangisi acaba? Bir sürü marka var ve ben çok kararsız kaldım.
beyaz saç (1)
merhaba sitenizi incelidim bi kaç ürün hakkında bilgi isteyecektim. saç resmimi de gönderiyorum ona göre yorumlarsanız sevinirim. 25 yaşındayım fakat genetik sebeplerden ötürü saçımda yoğun bi şekilde beyazlama söz konusu özellikle yanlarında aslında sıkıntı beyazlaması değil beyazların aşırı parlak olması çok belirgin olması beni rahatsız ediyo saçımı boyamak istemiyorum sadece beyazların daha gri saçımın renginden görülmesini istiyorum bunun için biraz araştırma yaptım. sitenizde goldwell man reshade ürününü buldum ürün kafama yattı fakat yorumlarda belli bi kullanımdan sonra beyazların kızıllaştığı vs. söyleniyo sanırım bunun içinde silver şampuanlar kullanmak gerekiyormuş bunun içinde loreal silver şampuana baktım benim sorum resimde de gördüğünüz saç rengi için bu ikisi çözüm olabilr mi sizin fikirleriniz nedir
Loreal mi Maria Nila mı? (1)
Merhabalar, saçımdaki ombrelerin küllü görünümünü korumak için Loreal Silver şampuan almayı düşünüyorum, fakat sitede gezerken Maria Nila diye bir markanın da şampuanının olduğunu gördüm, hangisini önerirsiniz?
Beyaz Saç Bakımı (1)
Saçlarımın çoğu beyaz, % 90 daha canlı daha güzel gözükmesi için aşağıdaki ürünlerden hangisini veya hangilerini kullanmam gerekir? 1-Loreal Silver Gri ve Beyaz Saçlara Özel şampuan 500ml 2-Bonacure Gümüş Yansıma Şampuanı 250ml 3-Loreal Homme Grey Gri Saçlar İçin Şampuan 250ml 4-Organic Status Quo Silver Şampuan 250ml Ayrıca beyaz saçlara röfle, balyaj yapılabiliyor mu? Bu tür bir işlem yapılırsa hangisi kullanılacak?
Silver Şampuan Hakkında (1)
Silver mor tonlama şampuanı platin sarı saçlarımı mor mu yapar?
Loreal Silver Gri Saçlar İçin Olan Şampuan Uygun Mudur (1)
Saçlarımın uçları gri. Loreal silver gri saçlar için olan şampuanı kullanmam saçımın açılmasına sebep olur mu? Saçımdaki grilerin açılmasını ya da başka renge dönmesini istemiyorum; aynı kalsın. Bu şampuan uygun mudur? Ve bu grinin akmamasını istiyorum, ne yapmalıyım?