Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

şampuan değişimi (1)
merhabalar yaklaşık 5-6 senedir davines nourishing şampuan krem ve maske kullanıyorum..acaba süre uzun olduğu için şampuan değişimi yapmam gerekiyormu...nourishing yerine nounou serisimi almalıyım...öbu arada saçlarım 15 günde dip boyası yapılıyor..teşekkür ederim...
Ürün içerikleri? (1)
Yeni üye olduğum için sizi yorduğumun farkındayım. Kusura bakmayın. Son olarak, marketlerde satılan şampuanlar ile örneğin kerastase, davines gibi marka şampuanların farkı nereden kaynaklanmaktadır? Etken maddeleri yoğun biçimde içermesinden mi? Bu durumda, uzun vadede kerastase vb. ürünlerin saça veya vücuda bir zararından bahsedilebilir mi?
Şampuan tavsiyesi (1)
Selamlar. Saclarim işlemsiz koyu kahverengi. Fön maşa da nadir kullaniyorum. Ozellikle dış kismi oldukça kuru ve sert saclarimin. Ilk kez profesyonel bir seri almaya karar verdim lorealden. Ancak hangi seriyi secmeliyim yardimci olur musunuz. Teşekkürler.
Şampuan değişimi? (1)
Merhabalar. Genelde şampuanlarımı 1 lt falan alıp İçerisine vitamin ve yağlar koyup uzun süre kullanıyorum. Fakat şampuanın sık sık değiştirilmesi hep ayni şampuanın kullanılmaması gerektiğini duydum. Bu doğru mudur yoksa uzun bir süre ayni şampuanı kullanmak mı iyidir? 2) saçlarıma ne sıklıkla peeling yapmam doğrudur? 3) dökülme önleyici ve hızlı uzama etkisi yaratan bir seri var mi? Teşekkürler
Artego Rain Dance Hydra Krem Şampuan (1)
Günlük kullanima uygun mu? Yogun nemlendirme icin baska hangi sampuani önerirsiniz?
Saç bakımı? (1)
Hergün saçlarımı doğal zeytin yağlı şampuanla yıkıyorum bir zararı varmıdır
Besleyici Şampuan (1)
Merhaba ince telli hafif dalgalı saçlıyım. 1-2 ay önce saçlarım ateşte yandı onun dışında kimyasal işlem uygulamadım nadiren fön çekerim. Saçlarım kuru, cansız, tel tel yapıda çok çabuk kırılıyor. Şuan da bonacure keratin mükemmel kontrol şampuanını kullanıyorum saçlarıma pek iyi geldiğini söylemem, şampuanımı değiştireceğim hangisi iyi gelir diye size sormak istedim. Yine bonacure serisi alacağım. 1: Bonacure Peptide Acil Kurtarma Derin Besleyici Şampuan 250ml 2: Bonacure Peptide Acil Kurtarma Micellar Şampuan 250ml 3:https://sachane.com/bonacure-hyaluronic-nem-yukleme-sampuani-250ml.html Hangisi durumum için en iyi şampuan olur? Cevap için şimdiden teşekkürler.
Saç Maskesi (1)
Merhaba, Loreal Intense Repair Serisinin saç şampuanı ve maskesini kullanıyorum. Nutrifier serisi de benzer şekilde kuru saçlar için. farkı nedir? Hangisini tavsiye edersiniz?
Şampuan Seçimi (1)
Selamlar, saçlarım doğalında sık dalgalı ve kabarık ayrıca boyalı. Doğum yaptım ve saç derimde sertleşme, kaşıntı ve pullanma başladı. Saçlarım uzun, şimdilerde çok kırılıyor. Bonacure Nem Yükleme Şampuanını ve bakım kürünü almayı düşünüyorum, doğru seçim mi bilemiyorum. Ayrıca saçımı yeniden boyayacağım. Sizin öneriniz ne olabilir? İyi çalışmalar.
Loreal Absolut Repair Ürünleri Hakkında Bilgi (1)
Merhaba, saçlarım çok ince telli ve sürekli kestirmeme rağmen kırılıyorlar. Önceden böyle değildi, boyatmama rağmen canlı parlak bir saçım vardı. Sıcak duş, sık tarama, sudaki kireç oranı etken oldu sanırım. Artık kestirmek de istemiyorum. Keratin bakımı yaptıracağım. Kuaförüm bakımdan sonra Loreal Absolut Repair şampuan ve maske almamı söyledi. Bu ürünler hakkında bilgi verir misiniz? Saçımı toparlar mı kullanırsam? Saç kremi de almalı mıyım? Nasıl kullanırsam etkili olur? Bir de ürünün linklerini atarsanız, etkili olacaksa hemen sipariş vermek istiyorum.

Haftanın Fırsat Ürünleri