Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Ürün içerikleri? (1)
Yeni üye olduğum için sizi yorduğumun farkındayım. Kusura bakmayın. Son olarak, marketlerde satılan şampuanlar ile örneğin kerastase, davines gibi marka şampuanların farkı nereden kaynaklanmaktadır? Etken maddeleri yoğun biçimde içermesinden mi? Bu durumda, uzun vadede kerastase vb. ürünlerin saça veya vücuda bir zararından bahsedilebilir mi?
Besleyici Şampuan (1)
Merhaba ince telli hafif dalgalı saçlıyım. 1-2 ay önce saçlarım ateşte yandı onun dışında kimyasal işlem uygulamadım nadiren fön çekerim. Saçlarım kuru, cansız, tel tel yapıda çok çabuk kırılıyor. Şuan da bonacure keratin mükemmel kontrol şampuanını kullanıyorum saçlarıma pek iyi geldiğini söylemem, şampuanımı değiştireceğim hangisi iyi gelir diye size sormak istedim. Yine bonacure serisi alacağım. 1: Bonacure Peptide Acil Kurtarma Derin Besleyici Şampuan 250ml 2: Bonacure Peptide Acil Kurtarma Micellar Şampuan 250ml 3:https://sachane.com/bonacure-hyaluronic-nem-yukleme-sampuani-250ml.html Hangisi durumum için en iyi şampuan olur? Cevap için şimdiden teşekkürler.
Şampuan değişimi? (1)
Merhabalar. Genelde şampuanlarımı 1 lt falan alıp İçerisine vitamin ve yağlar koyup uzun süre kullanıyorum. Fakat şampuanın sık sık değiştirilmesi hep ayni şampuanın kullanılmaması gerektiğini duydum. Bu doğru mudur yoksa uzun bir süre ayni şampuanı kullanmak mı iyidir? 2) saçlarıma ne sıklıkla peeling yapmam doğrudur? 3) dökülme önleyici ve hızlı uzama etkisi yaratan bir seri var mi? Teşekkürler
Saç bakımı? (1)
Hergün saçlarımı doğal zeytin yağlı şampuanla yıkıyorum bir zararı varmıdır
Saç Maskesi (1)
Merhaba, Loreal Intense Repair Serisinin saç şampuanı ve maskesini kullanıyorum. Nutrifier serisi de benzer şekilde kuru saçlar için. farkı nedir? Hangisini tavsiye edersiniz?
Şampuan Seçimi (1)
Selamlar, saçlarım doğalında sık dalgalı ve kabarık ayrıca boyalı. Doğum yaptım ve saç derimde sertleşme, kaşıntı ve pullanma başladı. Saçlarım uzun, şimdilerde çok kırılıyor. Bonacure Nem Yükleme Şampuanını ve bakım kürünü almayı düşünüyorum, doğru seçim mi bilemiyorum. Ayrıca saçımı yeniden boyayacağım. Sizin öneriniz ne olabilir? İyi çalışmalar.
Loreal Absolut Repair Ürünleri Hakkında Bilgi (1)
Merhaba, saçlarım çok ince telli ve sürekli kestirmeme rağmen kırılıyorlar. Önceden böyle değildi, boyatmama rağmen canlı parlak bir saçım vardı. Sıcak duş, sık tarama, sudaki kireç oranı etken oldu sanırım. Artık kestirmek de istemiyorum. Keratin bakımı yaptıracağım. Kuaförüm bakımdan sonra Loreal Absolut Repair şampuan ve maske almamı söyledi. Bu ürünler hakkında bilgi verir misiniz? Saçımı toparlar mı kullanırsam? Saç kremi de almalı mıyım? Nasıl kullanırsam etkili olur? Bir de ürünün linklerini atarsanız, etkili olacaksa hemen sipariş vermek istiyorum.
Şampuan (1)
Saçım ne ince ne kalın telli. Saçım dökülmüyor ama Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Şampuanı kullansam sıkıntı olur mu ? Veya sizin önerebileceğiniz başka iyi şampuan var mıdır, saçlarımı her gün yıkayıp fönlüyorum?
Hangi Krem Saçı Ağırlaştırmaz? (1)
İyi günler, Saçıma krem kullandığımda çabuk yağlanıyor ve sönüyor. Saç dökülmesi de mevcut. Hangi ürünleri önerebilirsiniz? Krem, maske ve şampuan olarak?
Kalitesiz Saçlar İçin Sağlam Şampuan Önerebilir misiniz? (1)
Saçlarım dalgalı ve saçlarımda çok kırık bulunmakta, çok fazla dolaşmakta, uçlara doğru sertleşmekte. Saçımı onarabilecek, yüksek fiyatlı olmayan, bitkisel şampuan ve saç kremi önerebilir misiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri