Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Mat, sertleştirmeyen wax (1)
iyi günler, saçlarım hafif dalgalı ve orta uzunlukta (erkek). fön çekip düzleştiriyorum kabartıp geriye doğru atıyorum ve gün içinde sürekli elim saçlarıma gider bu yüzden sizden mat, sprey ve jöle gibi sertleştirmeyen ama saçın düz formunu koruyacak, saçı kabartabileceğim bir şekillendirici önerisinde bulunmanızı öneriyorum. (vodvil clay wax anlattığım kriterlere uygundu ama çok zarar veriyor ve yağlandırıyor)
Saçlarım inçe telli ve dökülmeye başladı bir de şekil verebilmem çok zor ne kullanmam gerekiyor? (1)
Saçlarım inçe telli olduğundan şekil verebilmek için wax kullanıyorum normal fönle şekil verdiğimde 5 dakika sonra bozuluyor. Wax kullanmak istemiyorum Uzun zaman önce de saçlarım dökülmeye başladı
Hangi wax ürünü benim için idealdir? (1)
Merhaba, saçlarım kısa,düz ve orta sertlikte sayılır. güçlü bir tutuculuk ve hoş bir görünüm için Bana en uygun wax ürünü hangisi olabilir?
Yurtdışında satılan waxlar (1)
Merhaba, Yaptığım araştırmalara göre “sachane” güvenilir ve iyi hizmet veren kozmetik sitelerin başında gelmektedir. Ürünler hakkındaki tüketici yorumları ve tüketici sorularına verilen yanıtlar bunu göstermektedir. Saç şekillendirici ürünlerle ilgili pek çok kişinin merak ettiği bir konuda bizi aydınlatmanızı rica ediyorum. Şu an bir çok forumda özellikle erkek tüketiciler tarafından aranılan ama nedense kozmetik ithalatı yapan hiç bir firma tarafından resmi olarak Türkiye’ye getirilmeyen bazı ürünlerle ilgili yoğun talep olduğunu biliyorum. Bu ürünler lüks tüketime giriyor fiyatları pek tabi ki yüksek. Yurtdışına çıkan bazı kişiler tarafından zaman zaman az sayıda getirilmekte ve fahiş denilebilecek fiyatlarla satılmaktadır. Örnek vermek gerekirse Hanz de fuko, By Vilain, Mister Pompadour, Baxter Of California, Uppercut Deluxe gibi markların saç şekillendirici ürünlerini ithal etmeyi düşünüyor musunuz? Bu konuda tüketicilerin taleplerini takip etme şansınız oluyor mu? Diğer bir sorum da şöyle ; satışa sunduğunuz Kevin Mupry markasının en can alıcı ürünü olan Rough Rider ve Night Rider ürünlerini getirmemenizin bir sebebi var mı? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Wax (1)
Merhaba, saçlarım ince telli ve ön kısmı dudak üstüne kadar geliyor, yanlar kısa. İnce telli oldukları için şekil verince daha dolgun olmalarını istiyorum. Genel olarak fönle yana ya da geriye doğru şekil veriyorum. Osis Dust It Matlaştırıcı Pudra bu ürün işime yarar mı? Wax olarak da Schwarzkopf Osis Mess Up Mat Gum - Osis Flexwax Ultra Güçlü Doku ve Ayırma Kontrollü Krem Wax - Osis Thrill Lifli Doku Veren Gum hangisi olmalı? Şimdiden teşekkürler.
Wax Önerisi (1)
Saçlarım ince telli, çabuk yağlanan ve çabuk dağılan yapıda, genelde sabah çektiğim fön aksama ayni sekilde kalmıyor. Şu an Schwarkopf Taft saç köpüğü kullanıyorum, wax olarak ne önerirsiniz? Mat olursa iyi olur.
Saça Göre Wax Kullanımı (1)
Merhaba iyi günler, benim saçım dalgalı keçe gibi zor şekil alan bir yapıdadır. Önerebileceginiz wax var mıdır, mat ve sert bazlı olarak ?
Uzun Saçın Öne Gelmesini Engellemek İçin Wax Etkili Bir Yöntem midir? (1)
Saçlarım ince telli ve saçlarımı öne taradığımda uzunluğu çeneme kadar geliyor. Saçlarımı toplamadığım zaman önüme geliyor ve yanlar da uzun olduğu için gözleri gözükmeyen küçük köpeklere benziyor saçlarım. Osis Mess Up ya da Mighty Matte sorunumu çözer mi?
Wax Önerisi (2)
Merhaba, tutuculuğu ve sabitleyiciliği çok yüksek bir wax arıyorum; saçlarım ince telli American Crew Fiber ve Osis Mighty Matte arasında kaldım; hangisi verdiğim şekli uzun süre korur?Yardımcı olursanız sevinirim.
Saç şekillendirme ? (1)
Merhabalar,saç modelim burak özçivit şuan ki kullandığı saç modeli.(resimdeki gibi) Siyah saçım var. fönle birlikte kızıla dönme oldu az miktarda. Saçın doğal siyahını geri kazanması için ne kullanmam gerekiyor(doğal yağlar ?). Ayrıca burak özçivit saç modeli şekiilendirmesi için mat wax yada sprey öneriniz nedir ?(kaliteli ) teşkkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri