Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan seçimim nasıl olmalı? (1)
Merhaba, saçımda hiç boya veya kimyasal işlem yok. Bugüne kadar da hiç olmadı. Fön makinesi vs son 2 yıldır çok nadir kullanıyorum. Ancak saçlarımın mat ve cansız bir görüntüsü var. Aynı zamanda saç tellerim çok çabuk pürüzleniyor. Repair serileri mi yoksa kuru saç serilerimi işime yarayacaktır?
Yıpranmış donuk saç için öneri? (1)
Merhaba,saçlarım ince tellive açıldıktan sonra fazlasıyla yıprandı.Davines nourishing serisinin şampuan,saç kermi ve maskesini kullanıyorum.Bunların yanı sıra dax supergro ve hindistan cevizi yağı ile maske yapıyorum fakat buna rağmen saçlarım mat duruyor,canlı ve parlak durması için ne önerirsiniz? Bir de geçende verdiğiniz kod için geçersiz diyor.
Boyalı saçlarım mat loreal professionel ürünleri kullanıyorum ama etki etmiyor (1)
Davines melu veya başka serisi için uygun olanı öğrenebilirmiyim
Hacim veren şekillendirici ne tavsiye edersiniz? (1)
Saçımın sadece ön kısmını geriye doğru hafif yatırıyorum. Ön kısmı hafif seyrek. O yüzden hem hacim veren, hem sert tutuş sağlayan aynı zamanda mat gösteren bir ürün arıyorum, yağlı ve ıslak görünmesini asla istemiyorum. Tavsiye edeceğiniz bir wax var mıdır?
Kalın Telli, Kuru, Mat, Kabarık saç için hangisini önerirsiniz? (3)
Merhabalar, Kalın telli, kuru, mat ve kabaran saçlara sahibim. Yumuşak, kabarmayan, parlak saçlara sahip olmayı umuyorum. Bu iki şampuan arasından hangisini tercih etmeliyim? ve ikisi arasındaki fark tam olarak nedir? https://sachane.com/davines-nourishing-yipranmis-kuru-saclar-icin-sulfatsiz-sampuan-1000ml.html https://sachane.com/insight-dry-hair-nourishing-besleyici-sampuan-900ml.html son olarak bunların yanında Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick Nem Yükleme Maske Kürünü kullansam sizce etkili sonuç alabilir miyim? Teşekkürler.
Bir Arada Durmayan Saç Telleri İçin Çözüm Var Mı? (1)
Saçlarım kıvırcık ama saç tellerim bir arada değil de ayrı ayrı duruyorlar. Görüntüde çok kötü oluyor. Saç tellerimin birbiriyle yapışık durmalarını sağlayabilir miyim? Bir de rengi soluk ve saçlarım cansız, bunları nasıl giderebilirim? Şimdiden teşekkürler.
Saç şekillendirme ? (1)
Merhabalar,saç modelim burak özçivit şuan ki kullandığı saç modeli.(resimdeki gibi) Siyah saçım var. fönle birlikte kızıla dönme oldu az miktarda. Saçın doğal siyahını geri kazanması için ne kullanmam gerekiyor(doğal yağlar ?). Ayrıca burak özçivit saç modeli şekiilendirmesi için mat wax yada sprey öneriniz nedir ?(kaliteli ) teşkkürler.
saçıma nasıl bakarım (1)
ben saçımı düzlestirici ,maşa yapıyorum va yıpranıyor ,uçlarında kırıklar var matlaşıyor yardım edin bide nasıl kolay şekil verebilirim hangi ürünü önerirsiniz ?
Kuvvetli Mat saç spreyi (1)
Tutuculuk özelliği yüksek ve mat yada doğal görünümü bozmayan saç spreyi arıyorum.Saçta parlaklık istemiyorum kısacası öneriniz nedir?
Bonacure Oil Miracle Set Kullanımı (1)
Merhabalar İnce teli mat ve hafif kıvırcık saçlarım var. Sitenizden Bonacure Oil Miracle Light İnce Telli Saçlar İçin 3'lü Bakım Seti aldım. Bunların kullanımı(özellikle krem ve yağın) nasıl ve ne aralıkta olmalıdır? Tesekkur ederim. İyi calışmalar

Haftanın Fırsat Ürünleri