Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Düzleştirici önerisi (1)
Merhaba düzleştirici almak istiyorum ama hector ile trina arasında kaldım hangisi daha iyi?
Kabarık dik ve kalın saçlar? (1)
Merhabalar saçlarım kabarık ve çok dik heryanı dikeliyor ve spreyle anca indirebiliyorum saçlarımı nasıl düz yapabilirim
Saçlarımın kabarık olmasını nasıl önleyebilirim? (1)
Saçlarımın doğal hali çok kabarık. Bu yüzden kendi haliyle kullanamıyorum ve her gün düzleştirmek zorunda kaliyorum. Saçlarım yandı ayrıca cansız ve mat duruyor. Ne yapmam gerekir? Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Saç düzleştiricisi? (1)
Çabuk kabaran saçlarım var iyi bir düzleştirici arıyorum. Trina düzleştiricileri çok övülüyor. siz buna katılıyor musunuz sizce hangi düzleştiriciyi kullanmalıyım ve trina yı öneriyorsanız hangi ürünü. şimdiden teşekkürler
Saçlarımın düzleşmesi için ne yapmam gerek? (1)
Saçlarım düz uzamıyor şekilsiz uzuyor ve bu yüzden çok kabarık karışık oluyor. Böyle olunca şekil veremiyorum fön çeksem bile 1-2 saate bozuluyor. Saçlarımı 3 ay önce 3numara yaptım yine aynı şekilde uzuyor saçlarımın düz olması için ne yapmam gerekli?
Saçın Dalgalanması (2)
Merhaba saçı yıkayınca düz oluyor ama 30 dakika sonra ön tarafı ve yan tarafı dalgalanıyor kötü görünüm oluyor önereceğiniz saç şekillendirici wax ne lazımsa yardımcı olun lütfen.
saçıma nasıl bakarım (1)
ben saçımı düzlestirici ,maşa yapıyorum va yıpranıyor ,uçlarında kırıklar var matlaşıyor yardım edin bide nasıl kolay şekil verebilirim hangi ürünü önerirsiniz ?
yıpranma ve doğallık için hangi ürün? (1)
şaçımı düzlestirdiğim için yıpranıyor ,kırılıyor ve doğallığını kaybediyor şaclarımın sağlıklı ve kolay şekil alması için hangi ürünü önerirsiniz
Fönden Açılan Saç Rengini Nasıl Kapatabilirim (1)
Merhaba wella straighten it yaptırırken fön yüzünden saç rengimde açılma meydana geldi eski rengine nasıl döndürebilirim. ben goldwell men reshade kullanmayı düşünüyorum işe yarar m,ı yararsa tekrar straighten uygulaması yaptırırsam iki ürünün birden uygulanması saçlarıma zarar verir mi?
Koparak Dökülme Problemi (1)
Saçlarım uzamıyor surekli uçlarından koparak dökülüyor saç rengim sarı ve saçlarım dalgalı her gün olmasa da saclarımı düzleştiriyorum ve ayrıca saçlarım yapısal olarak çok kuru ne yapabilirim ne gibi bir ürün kullanabilirim saçlarımın uzaması ve koparak dökülmelerin olmaması için?

Haftanın Fırsat Ürünleri