Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç açıcı ve kabuklanma sonrasi seyrelen Saç (1)
Merhaba ben daha once mavi toz açıcı ile arka arkaya dip açma islemi yapmıştım oda kabuklanma yapti yara gibi ardından kabuklanma bende yoldum onlari sonrasinda anlamadim saçımin seyrelecegini en fazla yıpranır die düşündum veya kopar e kötüsü ama saç ustlerim seyreldi o yoldugum kisimlar 1 yil olmustur boyada kötüydü sonra degistirdim kaliteli amnyaksiz boya kullanmaya basladim açıcı da gri açıcı tercih ettim daha kontrollu açıcı olsun diye ve sac proteini aldim acarken icine atılıyor ama yeni yeni bunlari yapiyorum sacimi kestim vs bakim yaptim sadece yanan yerleri kopuyor oda azaldi am ustleri seyrek hani bebek saçları çıkmamış saç kökleri öldüğü anlamina mi geliyor bu acaba
Saclarimda dokulme ve kopmalar var (1)
Saclarimda dökülmeler ve isleme bağlı kopmalar oldu bunun için nasil bi urun kullanabilirim yada nasil bi yol izlemeliyim?
Saçlarım çok fazla işleme maruz kaldığı için çok yıprandı, tekrar saçlarımı canlandırmak için ne önerirsiniz? (3)

Merhaba, birkaç ay içinde saçlarımı koyu kestaneden sarıya döndürmek için birden fazla açma işlemi uygulandı. Saçlarım açma işlemlerinden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybetti. Hatta tararken koparak dökülmeleri arttı. Her yıkamada saç kremi kullansamda artık eski yumuşaklığıda yok. Saçlarımı sarı kullanmayı seviyorum ama eski sağlıklı saçlarımıda çok arıyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz?

Doğum sonrası saç tipi değişimi ? (1)
Merhaba, doğum öncesinde saçlarım dalgalıydı. Doğum sonrasında ise önler kıvırcık arkaları düz ve dalgalı oldu. Bir de üstüne ilk defa, hayatımda ilk defa sarı istedim ve röfle yaptırdım. Şuan saçım çalı süpürgesine döndü. Boya sonrası kopmalar oldu. Ne fön ne düzleştirici kâr etmiyor. Saçlarımın özellikle üst kısmı elektrik çarpmış gibi bir hâl aldı. Buna bir çare var mı acaba? Lütfen yardım edin. . .
röfleden -kopan -kırılan-aşırı yıpranmış- yanmış- çok kuru- saç (1)
Merhaba Kerastase Nutritive Irisome Bain Satin 2 şampuanı-Kerastase Resistance Force Architecte maskeyi kullanmaya devam ediyorum ama Kerastase Resistance Therapiste serum bitti .Ben mi çok kullandım çok mu az dı bilmiyorum ama 15 günde 4-5 kullanımda bitti.Çok kullandığımı sanmıyorum her kullanımda 2-3 pompa kullandım az bile geliyor.Bu kadar kısa sürede farkedilir bir etkide göremedim. Aynı ürünü tekrar alıp devamı edeyim ya da Durulanmayan serum veya yağ ne kullanmalıyım.Bana bir kaç tane önerirseniz ben 1 tanesini tercih ederim.(aşırı yıpranmış-işlem görmüş-çok kuru hatta yanmış saçlarım var.) Teşekkür ederim
Koyu saç boyası zararlı mıdır? (1)
Merhabalar geçen sene Haziran ayında saçımı platin yaptım ve saçlarım esnedi lastik gibi oldu iki kez kestirip keratin bakımı yaparak koyu renge döndüm en son yaptığım boyama işlemi geçen aydı fakat açıldığı için bu ay bir ton daha koyusunu boyamak istiyorum koyu renk boyalar saçları yıpratır mı saçlarım yeni yeni hatta henüz eski sağlığına bile kavuşmadıgı için eskisi gibi olmasından korkuyorum yardımcı olur musunuz?
Koparak Dökülen Saçlar (1)
Merhaba, iyi günler, ben saçımla ilgili soru soracaktım. Saçımı boya ve açıcılarla çok yıprattım ve sonra küt kestirdim ama dökülmesi durmadı; durdurmak için ne yapabilirim? Saç tipim kuru. Şimdiden teşekkürler.
Saçlarım Nasıl Kendine Gelir? (1)
Saçlarım çok cansız, iyice azaldı. Uçlar kırık, koparak dökülme var ve yavaş uzuyor ve tabii ki röfleli. Ne yapmalıyım doğal bakımlardan ya da ürün olarak ne önerirsiniz?
Saçlarıma Hangi Şampuanı Kullanmalıyım? (1)
Merhaba, saçlarım ince telli, kuru ve ısı uygulamamama rağmen çok yıpranmış duruyor ve az saçım var, bunun yanı sıra da halen dökülüyor. Mat ve cansız, uygun bir şampuan önerirseniz çok sevinirim.  
Saç Dökülmemle İlgili Yardım (1)
Merhaba saçimda aşırı derecede dökülmeler var onunla ilgili ne yapmam gerekiyor. Bir de saçımı yıkadıktan sonra havlu ile kuruladığımda saçlarımda kopmalar oluyor bununla ilgili hangi ürünleri tavsiye edersiniz.

Haftanın Fırsat Ürünleri