Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kuru, ince, elektriklenen saçlar için öneri? (1)
saçlarım çok kuru, ürün sürmezsem yıkadıktan sonra tiftik tiftik kabarıyor.. her ay boyanıyor, beyazlardan dolayı.Çok fazla ürün kullandım ama sonuç alamadım.. Aslında çok güzel dalgası var ancak sadece jöle veya şekillendirici ile ortaya çıkıyor. saçlarımı sakinleştirip, neme doyuracak, onaracak ürün önerileri almak istiyorum.. Teşekkürler..
Doğum sonrası saç tipi değişimi ? (1)
Merhaba, doğum öncesinde saçlarım dalgalıydı. Doğum sonrasında ise önler kıvırcık arkaları düz ve dalgalı oldu. Bir de üstüne ilk defa, hayatımda ilk defa sarı istedim ve röfle yaptırdım. Şuan saçım çalı süpürgesine döndü. Boya sonrası kopmalar oldu. Ne fön ne düzleştirici kâr etmiyor. Saçlarımın özellikle üst kısmı elektrik çarpmış gibi bir hâl aldı. Buna bir çare var mı acaba? Lütfen yardım edin. . .
Saç tellerim düz uzamıyor şekil almıyor? (1)
Merhaba benim saç tellerim düz uzamıyor nasıl desem bi sağa bi sola kıvrılarak uzuyor ve ne yaparsam yapıyım çok zor şekil veriyorum. Keratin düzleştirme yaptım 1 ay düzgündü sonra bozuldu saçlarımı 3 e vurdum yine biraz uzattım yine şekilsiz garip uzuyor. Ne yapmam lazım kabarık duruyor şekil vs çok zor veriliyor
Asi dalgalı erkek saçı için hangi ürün tavsiye edersiniz? (1)
Merhaba saçlarım dalgalı şekil almayan ve yıpranmış bir yapıda fön çeksem bile bir gün boyunca düzgün durmuyor saçlarım. Maske, serum veya krem olarak ne tür bir ürün tavsiye edersiniz?
Kabarik ve inatçı saç için öneri? (6)
Iyi günler ..özelikle yıkandıktan sonra saclarimin aşırı kabarmasi sonucunda özellikle yanlardaki saclar aşırı kabarıyor yere dogru degilde dik cikiyor kötü bi görünum oluyor bana asiri sert ve tutucu en inatci saçı yapistiracak bi ürün söylermisiniz nolur yada yapabilecegim bir sey varmi gercekten artik çare aramaktan biktim tessekkurler
Saçım şekil almıyor saç yapıma uygun ürün önerisi? (1)
Hocam saçım ince teli ve diken gibi sizin önerdiğiniz bir saç maskesi kulandım saçım biraz hafifledi ve açıldı ama şekil almıyor bir türlü bunun içinde saçımı yeşilzeytinli sabunla köpürtüm istediğim şekli köpükle aldırıp kuruyana kadar bekliyorum öyle kalıyıyor bu doğru bir yöntemi sizce saçım böyle bir yöntemle şekil alırmı 4 gündür uyguluyorum pek etki etmedi şimdiden cevabınız için teşekür ederim k.gelsin
Düzleştirici 2 Ürün Hakkında (1)
Merhabalar, evden çıkmadan saça rahatça şekil verebilmek istiyorum. BRZL-05 Brazilian Blowout ürününün iki adet düzleştiricisi var biri krem olan, diğeri serum, ben kalın telli, asi saçlara sahip bir erkeğim, hangisini tavsiye edersiniz? Aksi takdirde Loreal Liss Pürüzsüzleştirici Serum alacağım.
Asi ve Dik Saçlar (1)
Saçlarima hangi sampuani denersem deniyeyim hic birinden memnun kalmadim.Saclarim dik uzuyor,sekil almiyor yada aldiktan sonra max 3-5 dakika sonradan eski haline geliyor bozuluyor yani wax sprey vs. de de ayni sekilde erkenden bozuluyor ve elektrikleniyor bunlarin cozumunu sunan bi sampuan daha bulamadim yardimci olursaniz cok sevinirim.
Kıvırcık ve Asi Çılgın Saç (1)
Merhaba, saçlarım kıvırcık, asi, çılgın, biraz da deli. Ne yapmalı, nasıl yoluna koymalı. Davines markasının düzleştirici serileri var ya da Kerastase Discipline Serisi. Bunları önerir misiniz, erkek olduğum için kullansam etki eder mi? Daha yumuşak ve daha düz hale nasıl getirebilirim? Isı işlemi uygulamak istemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Son çare Loreal X Tenso var, tavsiye ediyor musunuz? Hangi şampuanı, bakım kremini, bakım maskesini ve çok sert olmayacak şekillendiriciyi öneriyorsunuz? Ben de artık güzel saçlarım olsun isterim. Son olarak kepekten nasıl kurtulurum, saç derim hep soyuluyor?
Saçlarım Çok Kuru Çok Sık Dolaşıyor ve Kıvırcıklaşıyor (1)
Merhaba, ben 19 yaşında erkeğim ve saçlarım asi, çok kuru,çok sık ve kıvırcıklaşıyor, kabarıyor, elektrikleniyor. Hiçbir işlem yapmamama rağmen yıpranmış gibi duruyor ve şekil alması çok zor oluyor. Kerastase Nutritive serisi mi kullanmalıyım, Discipline serisi mi? Birinin şampuanından alsam, birinin kreminden olur mu? Ayrıca durulanabilen kremlerden mi, durulanmadan kullanılan kremlerden mi tavsiye edersiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Haftanın Fırsat Ürünleri