Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kıvırcık saçın eski yapısını kazanma? (1)
Kıvırcık saçlarım çok yıprandı eski güçü, elastikiyeti yok. hemen düşmeye başlıyor. önerdiğiniz milkshake markasını çok araştırdım fakat iyi yorumlar görmedim. Davines'in keratin bakımını önerir misiniz?
Koparak saç dökülmesi? (1)
Merhabalar saçlarım kuru ve dalgalı bir kaç aydır saçlarımda koparak dökülmeler farkediyorum.elsev in nem kolejen şampuan ve kremini kullanıyorum her yıkamadan sonra fön mutlaka yapıyorum. Saçlarımın kuruluğunu ve koparak dökülmesini nasıl yok ederim.
Kıvırcık saç için bakım önerisi? (1)
Saçlarım kıvırcık uçları da sarı,buklelerim bozulmaya başladı, belirginleştirmek için hangi ürünleri önerirsiniz?kerastase kullanıyorum bu marka ile devam etmek istiyorum.kerastase bukle serisinde krem temizleyici gördüm, kullanımı nasıldır?
kıvırcık saç ve balyaj sonrası bakım (1)
boyasız , lob kesim kıvırcık saçlarıma balyaj uygulandı. Yapısı da kuru olan saçlarım oldukça yıprandı hangi ürünleri kullanmalıyım?
Kıvırcıklarımı geri kazanmak istiyorum ne yapabilirim? (1)
İyi günler,benim saçlarım dalgalı kıvırcık gibiydi ama fazla düzleştirerek yapısını bozdum.Kıvırcıkları ertesi güne kalmadan sönüyo ve hafif dalgalı bir hal alıyor.Bunun için ne yapabilirim?Hangi ürünü kullanabilirim?Tigi catwalk curl ampfilier diye bir ürün gördüm.Bu ürün iki üç gün sabit tutup kıvırcıklarımı geri getirir mi?Şimdiden teşekkürler.
Parapensiz ve sülfatsız şampuan önerisi? (1)
Merhaba kıvırcık saçlari için içerisinde parapen ve sülfat içermeyen şampuan, saç kremi,bakım kremi olarak ne kullanabilirim ?
Kabarık Kıvırcık Saçlarımı Nasıl Kontrol Altına Alabilirim? (1)
Saçlarım kıvırcık, çok kuru, uçları çatallaşmış bir halde. Saç bakım rutinimde hangi ürünleri kullanabilirim?
Saçlarımı uzatmak istiyorum ama bu durumda nasıl? (2)
Merhaba saçlarımı uzatmaya karar verdim şaclarım dalgalı, ince telli ve kuru uzatmaya başladım gördüm ki her saç telim garip şekilde ve elektrik çarpmış gibi sizce ne yapmam gerekiyor uzatmaya devam mı etmeliyim yoksa kısa olarak yine kestirmeli miyim? Uzadığı zaman bir şeylerin değişme ihtimali var mı?
Yıpranmış saç için ne kullanmam gerekiyor? (1)
açıcıdan dolayı saçlarım çok kurudu yolunmuş gibi görünüyo dalgalı saçlarımın bukleleri yok oldu ne tavsiye edersiniz davines düşünüyorum ama hangisi kullanmalıyım bilemedim
Perma sonrası şampuan, bakım kremi, şekillendirici önerisi? (1)
Saçlarım ince telli, normal (yağlı-kuru değil ancak perma sonrası kuru olacak) açık kumral ve düz. Bir yıl önce yaptırdığım perma dışında işlem yok. saçlarım düzleşmeye meyilli. Tekrar perma yaptırmayı planlıyorum ancak permayı da uzun süre kullanabileceğim şampuan, saç kremi ve şekillendirici konusunda kafam karışık. Önerileriniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri