Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Yıpranmış saç için ne kullanmam gerekiyor? (1)
açıcıdan dolayı saçlarım çok kurudu yolunmuş gibi görünüyo dalgalı saçlarımın bukleleri yok oldu ne tavsiye edersiniz davines düşünüyorum ama hangisi kullanmalıyım bilemedim
kıvırcık saç ve balyaj sonrası bakım (1)
boyasız , lob kesim kıvırcık saçlarıma balyaj uygulandı. Yapısı da kuru olan saçlarım oldukça yıprandı hangi ürünleri kullanmalıyım?
Koparak saç dökülmesi? (1)
Merhabalar saçlarım kuru ve dalgalı bir kaç aydır saçlarımda koparak dökülmeler farkediyorum.elsev in nem kolejen şampuan ve kremini kullanıyorum her yıkamadan sonra fön mutlaka yapıyorum. Saçlarımın kuruluğunu ve koparak dökülmesini nasıl yok ederim.
Kıvırcık saçın eski yapısını kazanma? (1)
Kıvırcık saçlarım çok yıprandı eski güçü, elastikiyeti yok. hemen düşmeye başlıyor. önerdiğiniz milkshake markasını çok araştırdım fakat iyi yorumlar görmedim. Davines'in keratin bakımını önerir misiniz?
Perma sonrası şampuan, bakım kremi, şekillendirici önerisi? (1)
Saçlarım ince telli, normal (yağlı-kuru değil ancak perma sonrası kuru olacak) açık kumral ve düz. Bir yıl önce yaptırdığım perma dışında işlem yok. saçlarım düzleşmeye meyilli. Tekrar perma yaptırmayı planlıyorum ancak permayı da uzun süre kullanabileceğim şampuan, saç kremi ve şekillendirici konusunda kafam karışık. Önerileriniz?
Kabarık Kıvırcık Saçlarımı Nasıl Kontrol Altına Alabilirim? (1)
Saçlarım kıvırcık, çok kuru, uçları çatallaşmış bir halde. Saç bakım rutinimde hangi ürünleri kullanabilirim?
Saçlarımı uzatmak istiyorum ama bu durumda nasıl? (2)
Merhaba saçlarımı uzatmaya karar verdim şaclarım dalgalı, ince telli ve kuru uzatmaya başladım gördüm ki her saç telim garip şekilde ve elektrik çarpmış gibi sizce ne yapmam gerekiyor uzatmaya devam mı etmeliyim yoksa kısa olarak yine kestirmeli miyim? Uzadığı zaman bir şeylerin değişme ihtimali var mı?
Kıvırcık saç için bakım önerisi? (1)
Saçlarım kıvırcık uçları da sarı,buklelerim bozulmaya başladı, belirginleştirmek için hangi ürünleri önerirsiniz?kerastase kullanıyorum bu marka ile devam etmek istiyorum.kerastase bukle serisinde krem temizleyici gördüm, kullanımı nasıldır?
Kıvırcık saçlar için bakım önerisi? (1)
Merhaba, saçlarım kısa ve akne tedavisi görüyorum bu yüzden saçlarım kuru. dalgalı bukle şekli. ama saçlarımın üst kısımları şekilsiz ve kabarıyor çoğu zaman. düzene sokup buklelerimi destekleyecek yapılandıracak aynı zamanda nemlendirecek ne önerirsiniz?
Saç düzleştirici? (1)
Merhabalar, normalde wella straighten it urununu kullaniyorum brezilya fonu olarak. Fakat urun sitenizde yok. Benzer veya daha iyi bir urun olarak oneriniz varmidir?

Haftanın Fırsat Ürünleri