Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarım çok kabarıyor? (1)
Saçlarımda çok fazla beyaz olduğu için çok sık boya işlemi yapıyorum ve açıcı ile açıldı. Saçlarım dalgalı ama düzgün bir dalga yerine buruşuk gibi oluyor, kabarıyor, elektriklenme dediğimiz tarzda dağınık bir görüntü oluyor, çünkü boya işleminden çok yıpranıyor. Daha önce kuaförümde düzleştirici keratin bakımı yaptırdım. O zaman saçlarımda kabarıklar yatışmıştı ve haliyle dümdüzdü. Ancak tekrarlamak istemiyorum işlemi(çok fazla ısıya maruz kaldığı için). günlük hayatımda saç şekilendirici kullanmıyorum ve ısıl işlem uygulamıyorum. Size sormak istediğim dalgalarımın ve saçlarımın sağlıklı görülmesi için ısıl işlem gerektirmeden ve jöle benzeri olmayan kullanabileceğim ürünler nelerdir.
Kivircik sacimi eski haline dönmesi için öneri ? (1)
Sacim kivircik dalgali ve bukleleri cok guzeldi.Ancak dogum yaptiktan sonra sacimda asiri dokulme oldu ve bu yuzden 2 3 farkli sampuan kullanmak zorunda kaldim dokulmeyi onlemesi icin ve boylelikle sacimdaki kivirciklik nerdeyse %80 %90 oraninda azaldi kabariklikda oldukca azaldi.Ve sacimda boya fon hicbir islem yapmadim lutfen eski formuna eskisi gibi kabarik kivircik dalgali saclarima en hizli sekilde nasil kavusabilirim ve dokulmeyi onleyen alin bolgemde sac cikmasi icin ne onerirsiniz
Kıvırcıklığı geri kazanmak için ne yapmam gerekiyor? (3)
Merhaba :) eskiden samsunda yaşıyordum oranın neminden midir bilmiyorum saçlarım lüle lüleydi. Çok kıvırcıktı. Daha sonra erzuruma taşındım 5 senedir erzurumdayım. Buraya taşındığından 2 sene sonra saçlarım kıvırcıklığını kaybetmeye başladı yavaş yavaş. (3. Senenin sonunda saçımı boyadım). Nerdeyse 2 ayda bir saçımı boyar oldum. Daha sonra bu sene saçıma çok kötü bir katlı kesim uygulandı onu uzatmaya çalıştım ama uzatamadım. Bende bari rengini değiştireyim güzel olsun diyerekten bakıra boyattım. Şuan saçlarım yıpranmış cansız ve dalgalı. Sizce eski kıvırcıklığını nasıl getirebilirim ? Nasıl uzatabilirim saçımı?
Parapensiz ve sülfatsız şampuan önerisi? (1)
Merhaba kıvırcık saçlari için içerisinde parapen ve sülfat içermeyen şampuan, saç kremi,bakım kremi olarak ne kullanabilirim ?
Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Koparak saç dökülmesi? (1)
Merhabalar saçlarım kuru ve dalgalı bir kaç aydır saçlarımda koparak dökülmeler farkediyorum.elsev in nem kolejen şampuan ve kremini kullanıyorum her yıkamadan sonra fön mutlaka yapıyorum. Saçlarımın kuruluğunu ve koparak dökülmesini nasıl yok ederim.
Kıvırcıklarımı geri kazanmak istiyorum ne yapabilirim? (1)
İyi günler,benim saçlarım dalgalı kıvırcık gibiydi ama fazla düzleştirerek yapısını bozdum.Kıvırcıkları ertesi güne kalmadan sönüyo ve hafif dalgalı bir hal alıyor.Bunun için ne yapabilirim?Hangi ürünü kullanabilirim?Tigi catwalk curl ampfilier diye bir ürün gördüm.Bu ürün iki üç gün sabit tutup kıvırcıklarımı geri getirir mi?Şimdiden teşekkürler.
Saçlarımı uzatmak istiyorum ama bu durumda nasıl? (2)
Merhaba saçlarımı uzatmaya karar verdim şaclarım dalgalı, ince telli ve kuru uzatmaya başladım gördüm ki her saç telim garip şekilde ve elektrik çarpmış gibi sizce ne yapmam gerekiyor uzatmaya devam mı etmeliyim yoksa kısa olarak yine kestirmeli miyim? Uzadığı zaman bir şeylerin değişme ihtimali var mı?
Perma sonrası şampuan, bakım kremi, şekillendirici önerisi? (1)
Saçlarım ince telli, normal (yağlı-kuru değil ancak perma sonrası kuru olacak) açık kumral ve düz. Bir yıl önce yaptırdığım perma dışında işlem yok. saçlarım düzleşmeye meyilli. Tekrar perma yaptırmayı planlıyorum ancak permayı da uzun süre kullanabileceğim şampuan, saç kremi ve şekillendirici konusunda kafam karışık. Önerileriniz?
Kabarık Kıvırcık Saçlarımı Nasıl Kontrol Altına Alabilirim? (1)
Saçlarım kıvırcık, çok kuru, uçları çatallaşmış bir halde. Saç bakım rutinimde hangi ürünleri kullanabilirim?

Haftanın Fırsat Ürünleri