Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç düzleştirici? (1)
Merhabalar, normalde wella straighten it urununu kullaniyorum brezilya fonu olarak. Fakat urun sitenizde yok. Benzer veya daha iyi bir urun olarak oneriniz varmidir?
Kıvırcıklarımı geri kazanmak istiyorum ne yapabilirim? (1)
İyi günler,benim saçlarım dalgalı kıvırcık gibiydi ama fazla düzleştirerek yapısını bozdum.Kıvırcıkları ertesi güne kalmadan sönüyo ve hafif dalgalı bir hal alıyor.Bunun için ne yapabilirim?Hangi ürünü kullanabilirim?Tigi catwalk curl ampfilier diye bir ürün gördüm.Bu ürün iki üç gün sabit tutup kıvırcıklarımı geri getirir mi?Şimdiden teşekkürler.
Saçlarım çok kabarıyor? (1)
Saçlarımda çok fazla beyaz olduğu için çok sık boya işlemi yapıyorum ve açıcı ile açıldı. Saçlarım dalgalı ama düzgün bir dalga yerine buruşuk gibi oluyor, kabarıyor, elektriklenme dediğimiz tarzda dağınık bir görüntü oluyor, çünkü boya işleminden çok yıpranıyor. Daha önce kuaförümde düzleştirici keratin bakımı yaptırdım. O zaman saçlarımda kabarıklar yatışmıştı ve haliyle dümdüzdü. Ancak tekrarlamak istemiyorum işlemi(çok fazla ısıya maruz kaldığı için). günlük hayatımda saç şekilendirici kullanmıyorum ve ısıl işlem uygulamıyorum. Size sormak istediğim dalgalarımın ve saçlarımın sağlıklı görülmesi için ısıl işlem gerektirmeden ve jöle benzeri olmayan kullanabileceğim ürünler nelerdir.
Kalın telli kuru boyalı saç için öneri ? (1)
Merhaba kuru kalın telli boyalı saçlarım var daviness yada kerastase almakta karar kıldım ama hangisini almalıyım bilemedim, daviness oı/oıi yada noutrizing mi yoksa kerastase disipline serisi mi almalıyım yardımcı olur musunuz?
Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Waxı çıkarmak için yıkama? (1)
Fön temiz saça çekilir deniliyor? Burada anlamamız gereken yıkanmış saç değil mi? Sonra waxımızı kullandık. Saçımızın dökülmemesi için akşam saçımızı yıkayıp waxı çıkarmamız gerekiyor galiba. Ama günde 2 kere saçı yıkamamız saça zarar vermez mi?
Kabarmaya karşı saçlarıma ne kullanmam gerekiyor? (1)
Merhaba saçlarım kıvırcık ve ince telli genelde tel tel hacimli bir görüntü oluşuyor bunun için ne kullanabilirim
Dalgalı-kuruya dönük-kabarmaya meğilli saçlar? (2)
Merhaba benim dalgalı kuruya dönük kabarmaya meğilli saçlarım var kıvırcık şampuanları saçımı aşırı yumuşattığı için dalgası ölüyor diğer sampuanlarda saçlarımı sertleştiriyor? ben nasıl şampuan/saçkremi/yağ/köpük kullanmalıyım? yardımcı olabilir misini?
Saçlarımı uzatmak istiyorum ama bu durumda nasıl? (2)
Merhaba saçlarımı uzatmaya karar verdim şaclarım dalgalı, ince telli ve kuru uzatmaya başladım gördüm ki her saç telim garip şekilde ve elektrik çarpmış gibi sizce ne yapmam gerekiyor uzatmaya devam mı etmeliyim yoksa kısa olarak yine kestirmeli miyim? Uzadığı zaman bir şeylerin değişme ihtimali var mı?

Haftanın Fırsat Ürünleri