Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kabarmaya karşı saçlarıma ne kullanmam gerekiyor? (1)
Merhaba saçlarım kıvırcık ve ince telli genelde tel tel hacimli bir görüntü oluşuyor bunun için ne kullanabilirim
Yıpranmış saç için ne kullanmam gerekiyor? (1)
açıcıdan dolayı saçlarım çok kurudu yolunmuş gibi görünüyo dalgalı saçlarımın bukleleri yok oldu ne tavsiye edersiniz davines düşünüyorum ama hangisi kullanmalıyım bilemedim
Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Waxı çıkarmak için yıkama? (1)
Fön temiz saça çekilir deniliyor? Burada anlamamız gereken yıkanmış saç değil mi? Sonra waxımızı kullandık. Saçımızın dökülmemesi için akşam saçımızı yıkayıp waxı çıkarmamız gerekiyor galiba. Ama günde 2 kere saçı yıkamamız saça zarar vermez mi?
Saç düzleştirici? (1)
Merhabalar, normalde wella straighten it urununu kullaniyorum brezilya fonu olarak. Fakat urun sitenizde yok. Benzer veya daha iyi bir urun olarak oneriniz varmidir?
Kıvırcıklığı geri kazanmak için ne yapmam gerekiyor? (3)
Merhaba :) eskiden samsunda yaşıyordum oranın neminden midir bilmiyorum saçlarım lüle lüleydi. Çok kıvırcıktı. Daha sonra erzuruma taşındım 5 senedir erzurumdayım. Buraya taşındığından 2 sene sonra saçlarım kıvırcıklığını kaybetmeye başladı yavaş yavaş. (3. Senenin sonunda saçımı boyadım). Nerdeyse 2 ayda bir saçımı boyar oldum. Daha sonra bu sene saçıma çok kötü bir katlı kesim uygulandı onu uzatmaya çalıştım ama uzatamadım. Bende bari rengini değiştireyim güzel olsun diyerekten bakıra boyattım. Şuan saçlarım yıpranmış cansız ve dalgalı. Sizce eski kıvırcıklığını nasıl getirebilirim ? Nasıl uzatabilirim saçımı?
Saçlarımı uzatmak istiyorum ama bu durumda nasıl? (2)
Merhaba saçlarımı uzatmaya karar verdim şaclarım dalgalı, ince telli ve kuru uzatmaya başladım gördüm ki her saç telim garip şekilde ve elektrik çarpmış gibi sizce ne yapmam gerekiyor uzatmaya devam mı etmeliyim yoksa kısa olarak yine kestirmeli miyim? Uzadığı zaman bir şeylerin değişme ihtimali var mı?
Saçlarım çok kabarıyor? (1)
Saçlarımda çok fazla beyaz olduğu için çok sık boya işlemi yapıyorum ve açıcı ile açıldı. Saçlarım dalgalı ama düzgün bir dalga yerine buruşuk gibi oluyor, kabarıyor, elektriklenme dediğimiz tarzda dağınık bir görüntü oluyor, çünkü boya işleminden çok yıpranıyor. Daha önce kuaförümde düzleştirici keratin bakımı yaptırdım. O zaman saçlarımda kabarıklar yatışmıştı ve haliyle dümdüzdü. Ancak tekrarlamak istemiyorum işlemi(çok fazla ısıya maruz kaldığı için). günlük hayatımda saç şekilendirici kullanmıyorum ve ısıl işlem uygulamıyorum. Size sormak istediğim dalgalarımın ve saçlarımın sağlıklı görülmesi için ısıl işlem gerektirmeden ve jöle benzeri olmayan kullanabileceğim ürünler nelerdir.
Saç Şekillendirme Önerileri (1)
Merhaba; Sık ve dalgalı bir saç yapısına sahibim, saçlarıma uzayınca ve fön çekmeden şekil veremiyorum. Bu konuda çözüm olarak bir ürün veya yöntem önerir misiniz? Teşekkürler
Kivircik saclarim bozuldu nasil eski haline gelir (1)
Saçlarım kivircik ve gurdu agustos ayinda bakim yaptim kuaforum sadece bakim dedi duz olmuyacak diye bana guven verdi saclarim duz ve sekilsiz oldu eski saclarimi geri istiyorum gur ve kivircik olmasi icin ne yapmam gerek köpukte kullansam kivircik saclar ile ilgili sampuan da kullandim yaglar da ise yaramadi en iyyi çözum ne dir?

Haftanın Fırsat Ürünleri