Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kıvırcık saçım bozuldu? (1)
Merhaba saçlarım kendi renginde ve çok güzel buklelere sahipti 2 gün önce platin rengine kadar açtırdim ve şuan kıvırcıklıgıni tamamen kaybetti. Ne yapmam lazim eski halini kivircikligini istiyorum
Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Kıvırcıklığı geri kazanmak için ne yapmam gerekiyor? (3)
Merhaba :) eskiden samsunda yaşıyordum oranın neminden midir bilmiyorum saçlarım lüle lüleydi. Çok kıvırcıktı. Daha sonra erzuruma taşındım 5 senedir erzurumdayım. Buraya taşındığından 2 sene sonra saçlarım kıvırcıklığını kaybetmeye başladı yavaş yavaş. (3. Senenin sonunda saçımı boyadım). Nerdeyse 2 ayda bir saçımı boyar oldum. Daha sonra bu sene saçıma çok kötü bir katlı kesim uygulandı onu uzatmaya çalıştım ama uzatamadım. Bende bari rengini değiştireyim güzel olsun diyerekten bakıra boyattım. Şuan saçlarım yıpranmış cansız ve dalgalı. Sizce eski kıvırcıklığını nasıl getirebilirim ? Nasıl uzatabilirim saçımı?
saçım için hangi ürünü kullanmalıyım ? (1)
Merhaba, saçıma 6 paket atılarak pigmentasyon işlemi yaptırdım. Saçım bu işlem yapılırken oksidan ile açıldı, saçlarımın geri kalanı hiç işlem görmemiş ve doğal halinde koyu kahverengi kıvırcık. Saçlarım daha öncede kuruydu ancak bu işlemlerden sonra tamamen kurudu ve işlem gören saç tellerim kırılarak koptu bu yüzden zarar gören kısımları kestirdim bir daha boya yaptırmayı asla düşünmüyorum ancak saçım için hangi ürünü kullanmalıyım şu an kuru,cansız çok az miktarda da oksidan ile açılmış kısımlar var. Şimdiden teşekkür ederim :)
Kıvırcık Saçlarla Baş Etmek (1)
Merhabalar, Daha 5-6 ay önce kıvır kıvır lüle lüle olan saçlarım şimdi sürekli elektiriklenen, kabarık bir şey haline dönüştü. Bukleleri resmen yok oldu. Ara ara dalgalar var sadece. Ne düzleştirdim ne boyattım; zarar verecek hiç bir şey yapmadım. Nasıl toparlayabilirim ve eski kıvırcık haline nasıl döndürebilirim? Lütfen yardım edin.
Ombre Sonrası Saçı Kurtarmak İçin Ne Yapabilirim? (1)
Haziran ayında ombre yaptırdım, saçım inanılmaz yıprandı. Kıvırcık bir saçım vardı, fakat şuan dalgalı bile olmuyor ve çok sağlıksız görünüyorlar. Yaklaşık 1 ay önce sarı rengin bu yıpranmışlığı daha çok belli ettiğine karar vererek eski rengime yakın bir renge boyattım. Şuan daha az göze batsa da ben eski kıvırcık saçımı geri istiyorum.
Kıvırcık Şekil Almayan Saçlar (1)
Saclarim buklelerını kaybetti geriye yarı dalga saçma sapan bi sac kaldı eski saçımi geri kazanmak için napmaliyim oyle bir ihtimal var mi saçlarımın eskisi gibi olmasını istyorum yardimci olur musunuz lutfen:(
Yağlı Saç Derisi ve Kuru Saç Uçları (1)
Merhaba. Saçlarım ince telli ve dalgalı. Diplerimde yağlanma sorunum var. En fazla ıkı gün kullanabiliyorum. Fakat saçlarımın uçları da bir o kadar kuru. Bir çok şampuan denedim ve hiçbirinden memnun kalmadım. Artık ne kullanacağımı şaşırdım. Saç uçlarıma her banyo sonrası serum ve orijinal argan yağı sürüyorum ama herhangi bir değişim olmuyor.Saç dökülmem orta derece. Saçımın yağını dengeleyici ve kuruluğumu ortadan kaldıracak şampuan önerisinde bulunabilir misiniz lütfen? Bir de saçlarımın kabarmasını önleyici ve buklelerimin belirginleşmesine yardımcı olacak da bir ürün tavsiyesi daha istiyorum. Serum, maske vs Şimdiden teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.. :)
Aşırı işlem görmüş kıvırcık saç (1)
Merhabalar Son 3 yıldır kıvırcık saçlarıma oreal , son 1 senesinde de manic panic boya uyguluyorum. Rengi değiştirmek amacı ile oreal işlemi yapılan saçıma bir kez daha oreal işlemi uygulamak zorunda kaldım. Bunun sonucunda da lastikleşme kopma ve aşırı düzleşme oldu saçlarımda. Tamamen bitik durumda yani saçlarım. Doğal keratin uygulamayı düşündüm ancak tüm keratinli ürünler düzleşmeye sebep oluyormuş. Hem saçlarımı kurtarmak bende kıvırcığımı geri kazanmak istiyorum. Hangi ürünleri kullanabilirim ?

Haftanın Fırsat Ürünleri