Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kıvırcığımı geri istiyorum (1)
Merhaba saçlarım kıvırcık ve gür 2 ay önce saçlarımı açtırdım ve renk tutmadığı için tekrar kendi rengime boyattim kıvırcığı bozuldu ve acayip tüleriyor ve çok mat kuru uçlarım düz dipler ve orta kısımlar kıvırcık gibi ön kısmım çok tüleriyor saçlarımı toplayınca on kısmım acayip tülerik kıvırcığım da baya bozuldu kabarıyor saçım
Balyajdan dolayı yanan saçı kurtarma (1)
Merhaba saçlarım ince telli kuru ve kıvırcık balyaj yaptırdım alıcıdan dolayı çok yıprandı püsküllü ve çok cansız ara ara yanik kopmalar var davines ve kerastase arasında kaldım en etkili saçlarımı en kısa sürede toparlayan ve onaran bir sete ihtiyacım var ürün tavsiyeniz bedir
Kıvırcık saçlarımın uçları düzleşti (1)
Merhabalar, benim saçlarım kendimi bildim bileli hep kıvırcıktı. Saçımda boya ya da açıcı kullanmadım hiçbir zaman. Geçen sene saçlarımı 1-2 ay boyunca duzlestirdim. Sonra kıvırcık kullanmaya devam ettim ve 1 ay sonra saçlarım duştan çıktıktan ve kendi kendine kuruduktan sonra uçlarının hatta dipten 5 parmak aşağıdasının dümdüz olmaya başladı ve artık dip kısımları hariç dümdüz geliyor. Davines Love, BC, Milk shake gibi ürünlerin hepsini düzenli olarak kullandım ama bir sonuç alamadım. Bu süreçte saçlarıma asla ısı uygulamadım. Sadece bir gün belki işe yarar diye saçlarıma şekillendirici kopuk kullanıp vigo yardımıyla kuruttum ilk saatlerde güzeldi ama 4. Saatin sonunda yine dipler kıvırcık, orta taraflar dalgalı ve uçlar dümdüzdü. Saçlarımı kurtarmam icin ne yapmam gerekli? Yardımınız, ilginiz ve alakanız icin şimdiden çok teşekkür ederim 🎈♥️🎈♥️
Saç yapıma uygun şampuan önerir misiniz? (1)
merhaba,saçlarım kıvırcık ve yoğundu.yaklaşık 5 yıldan uzun süre saçlarım düzleştirici ısı vs maruz kaldığı için saçlarımın dipleri kıvırcık geri kalanı düz şeklinde. son bir yıldır ısı işlemi yapmadığım halde düzelme olmadı. ne yapmam gerekir ?
Kıvırcıklığı geri kazanmak için ne yapmam gerekiyor? (3)
Merhaba :) eskiden samsunda yaşıyordum oranın neminden midir bilmiyorum saçlarım lüle lüleydi. Çok kıvırcıktı. Daha sonra erzuruma taşındım 5 senedir erzurumdayım. Buraya taşındığından 2 sene sonra saçlarım kıvırcıklığını kaybetmeye başladı yavaş yavaş. (3. Senenin sonunda saçımı boyadım). Nerdeyse 2 ayda bir saçımı boyar oldum. Daha sonra bu sene saçıma çok kötü bir katlı kesim uygulandı onu uzatmaya çalıştım ama uzatamadım. Bende bari rengini değiştireyim güzel olsun diyerekten bakıra boyattım. Şuan saçlarım yıpranmış cansız ve dalgalı. Sizce eski kıvırcıklığını nasıl getirebilirim ? Nasıl uzatabilirim saçımı?
Saçlarımı eski haline nasıl getirebilirim? (1)
Kıvırcık saçlarım var ancak yıllardır saçlarımı evde düzkeştirici ile düzleştirmekten saçlarımda bazı yerlerde düzlükler buklelerimin açılması ve bozulması gibi sorunlar yaşıyorum saçlarım çok kuru ve yıpranmış durumda nasıl eski haline getirebilirim ne yapabilirim ?
Kıvırcık saçım bozuldu? (1)
Merhaba saçlarım kendi renginde ve çok güzel buklelere sahipti 2 gün önce platin rengine kadar açtırdim ve şuan kıvırcıklıgıni tamamen kaybetti. Ne yapmam lazim eski halini kivircikligini istiyorum
saçım için hangi ürünü kullanmalıyım ? (1)
Merhaba, saçıma 6 paket atılarak pigmentasyon işlemi yaptırdım. Saçım bu işlem yapılırken oksidan ile açıldı, saçlarımın geri kalanı hiç işlem görmemiş ve doğal halinde koyu kahverengi kıvırcık. Saçlarım daha öncede kuruydu ancak bu işlemlerden sonra tamamen kurudu ve işlem gören saç tellerim kırılarak koptu bu yüzden zarar gören kısımları kestirdim bir daha boya yaptırmayı asla düşünmüyorum ancak saçım için hangi ürünü kullanmalıyım şu an kuru,cansız çok az miktarda da oksidan ile açılmış kısımlar var. Şimdiden teşekkür ederim :)
Kıvırcık Saçlarla Baş Etmek (1)
Merhabalar, Daha 5-6 ay önce kıvır kıvır lüle lüle olan saçlarım şimdi sürekli elektiriklenen, kabarık bir şey haline dönüştü. Bukleleri resmen yok oldu. Ara ara dalgalar var sadece. Ne düzleştirdim ne boyattım; zarar verecek hiç bir şey yapmadım. Nasıl toparlayabilirim ve eski kıvırcık haline nasıl döndürebilirim? Lütfen yardım edin.
Ombre Sonrası Saçı Kurtarmak İçin Ne Yapabilirim? (1)
Haziran ayında ombre yaptırdım, saçım inanılmaz yıprandı. Kıvırcık bir saçım vardı, fakat şuan dalgalı bile olmuyor ve çok sağlıksız görünüyorlar. Yaklaşık 1 ay önce sarı rengin bu yıpranmışlığı daha çok belli ettiğine karar vererek eski rengime yakın bir renge boyattım. Şuan daha az göze batsa da ben eski kıvırcık saçımı geri istiyorum.

Haftanın Fırsat Ürünleri