Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Davines Marka Saç Ürünleri ( SET ) Olarak. (1)
Öncelikle merhaba Benim saçlarım yağlı ve ince telli.. Saçlarımın yağdan kurtulmasını ve canlı parlak görünmesini istiyorum neler almam lazım set olarak davines markadan. Şimdiden teşekkür ederim!
Dipleri yağli sac uçlari kuru kabaran kalın telli sac için ne kullanmam gerekiyor? (1)
Daha önce kerastase disiplicine sulfatsiz sampuan aldim ilk baslarda cok iyidi kabarmadi yumusakti simdi sanki yaglı ağir gibi geliyor boyle yaparmi orta yağli sacim var uygun değilmi bana kalın asi saçım olduğu için almistim halbuki
Yağlı saç dipleri,ucu kuru ince telli saçlar için öneri? (1)
Saç diplerim oldukça yağlı günaşırı yıkamayı gerektirecek kadar ...ve sönükler saç diplerim yapışır uçları püskül gibi ne yapmalıyım?
Yağlı saç derisi için öneri? (1)
Merhabalar, seboreik dermatit rahatsızlığından dolayı saç derim yazın normal fakat kışın aşırı yağlanma oluyo. Hassas, kaşıntılı, aşırı çabuk yağlanan saç derim var. Saçlarım ise hızlıca döküldü cansız ve güçsüz sürekli makina traşı uzunluğunda. Çok ürün denedim ve kullandım vicy dercos anti pelliculaire yeşil olan şişe bu iyi geliyor fakat günlük kullanıma çok uygun değil gibi artık değiştirmek istiyorum davines rabalancing sebum dengeleyici, davines calming hassas baş derisi yatıştırıcı bu şampuanlar ve Insıght markasının ürünleri arasında kararsız kaldım hangi şampuan sorunum için faydalı olur ve iki marka arasında hangi markayı önerirsiniz. Teşekkürler,
İnce telli, cansız ve sık yağlanan saçlar için hangi şampuanı kullanmalıyım ? (1)
Merhaba. 22 yaşında erkeğim. Saçlarım ince telli, dalgalı, yağlı ve çok sönük bir yapısı var. Sabah yıkadığım saçım ertesi sabah tamamen yağlanmış oluyor ve dalgalı olmasından dolayı da birbirine karışıyor. Saçlarım için Insight Rebalancing Sebum Control şampuanı kullanmayı düşünüyorum. Sizce doğru bir şampuan mı ? Siz hangi şampuanı ve bakım ürünlerini önerirsiniz saç yapım için ? İyi çalışmalar.
Yağlı saç için öneri istiyorum. (1)
Loreal yağlı saç için iyi midir.
Çabuk Yağlanan Saçlar İçin Hangi Şampuanı Tavsiye Edersiniz? (1)
Merhaba, benim saçım ile ilgili problemim hem çabuk yağlanması ve hem de elektriklenmesi, bakımsız, cansız durması. Saçlarım yumuşak ama ancak ellerseniz yumuşak olduğunu anlayabilirsiniz. Karşıdan sert tülermiş gibi duruyor. Bana hangi şampuan ve kremleri önerirsiniz? Teşekkür ederim.
Çabuk Yağlanan Saçlar (3)
Merhaba, Saçlarım ince telli ve hacimsiz çok çabuk yağlanıyor ve bir gün arayla yıkamak zorunda kalıyorum. Saçlarımda şuan boya bulunmuyor. Saçlarımı kurutma sırasında ve kuruttuktan sonra fazlasıyla elektriklenme oluyor. Ne tür ürünler kullanmam gerekli sizce? Teşekkürler.
Hastalık sonrası saç dökülm probleminin giderilmesi nasıl yapılmalıdır ? (1)
Merhaba sayın yetkili , 3 sene once midemden bir rahatsızlık geçirdim ağır ilaçlar ve düzensiz beslenme sinir stres derken çok sıkıntılı süreçti benim için , şükür iyileştim fakat bu hastalık ve sonrasında gelişenler saçlarımda büyük problemler yaratmaya başladı.Hastanede en son ki test sonuclarımda tüm değerlerimin normal ve genetik olmayan bir dokulme ile karskı karsıya oldugum soylendi.Arkadaşlar normalde çok sık ve güçlü (şekil almayan ) bir saç yapım vardı fakat şimdi çok solgun köklerinden kopup dökülen bir bölümü tek tek beyazlamıs , dipleri yağları , kepekli ve ağrıyan bir hal aldı ve canımı çok sıkıyor gerçekten...(27 yasında (erkek ) (yorumlarda ve sorularda hep bayanların adını gordugumden belirtmek istedim).Birde saclarimda gordugum ilginç bir durumda mesela tek bir tel düz durması gerekirden durmuyor kırılmıs gibi fakat dökülmüyor.Bu şekilde hacmini normal duruşunu yitirmiş birçok saç telimde mevcut.Sizlerden ricam en etkili doğru bakım ve onarım konusunda bana yardımcı olmanız , ürün tavsiyesinde ve nasıl kullanılacakları konusunda bilgilendirmeniz.Şimdiden çok teşekkür ederim.
Şampuan Önerisi (1)
Saçlarım düz,seyrek ve yağlı bir yapıya sahip.Bana bitkisel saçlarımı hem gürleştiricek hemde yağlanmayı önleyecek bir şampuan önerir misiniz? Teşekkürler

Haftanın Fırsat Ürünleri