Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kalın saç telim var gür ve çok kabarık üstüne kenardan çıkan küçük küçük saçlar var saç kurutma makinası kullanmıyorum bağlı olduğu halde çok kötü duruyo napmam gerekiyo (1)

Saçlarım çok gür çok kalın aşırı kalın teli var yanlardan küçük küçük saç teli çıkıyo banyodan sonra kurutmuyorum bağlayıp havluya satıyorum ama gene de çok kötü duruyo şekil almiyo jöle sprey öyle şeyler kullansam bile onlar bile faydasız geliyo tutmuyo ya ne şekil vericemi bile bilmiyorum artık kapalıyim evde açıyorum çok kötü duruyo saclarim.
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Saçlardaki kabarmanın en büyük nedeni nemsizliktir. Özellikle kalın telli bir saç yapısına sahip iseniz saçınızı ve saç derinizi yoğun bir şekilde nemlendirmek üzere nem içeriği yoğun olan şampuanlardan ve maskelerden destek alabilirsiniz. Loreal Serie Expert Liss Unlimited Disiplin Şampuanı, Elektriklenmeyi kontrol altına alarak uçuşmalara mani olur. Saçı yatıştırarak etkili temizlik sağlar ve günlük temel bakımını gerçekleştirir.Saçın daha düz görünmesi için destekler. Omega 3 ve 6 yönünden zengin olan Kukui Fındığı Yağı ve keratin ile saçı nemlendirir, dokunulası yumuşaklıkta saçlar oluşturur.Loreal Serie Expert Liss Unlimited Disiplin Maskesi, Kalın telli, asi ve kabaran saçlarda kusursuz kontrol imkanı sağlar.Davines OI/OIL All In One Milk Tüm Saç Tipleri için Bakım Sütü, Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştirir.Elektriklenip kabaran saçları kontrol altına alır. Hızlı ve pratik bir biçimde şekillendirilme imkanı sağlar. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.