Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kabarık Kıvırcık Saçlarımı Nasıl Kontrol Altına Alabilirim? (1)
Saçlarım kıvırcık, çok kuru, uçları çatallaşmış bir halde. Saç bakım rutinimde hangi ürünleri kullanabilirim?
Saçlarım kabarık ve şekil almıyor? (1)
Saçlarım aynı bulaşık teli gibi iç içe girmiş şekilde yumak gibi ve tel tel olup kabarıyor ve aşırı bir şekilde kuru ne yapmam lazım?
kalın telli, kuru,kabarık saçlar için şampuan serisi önerisi? (2)
Merhaba Kalın telli,kuru,kabarık saçlarım var. Bir süredir bonacure moisture kick serisini kullanıyorum (şampuan,sprey ve maskesi olan). Kullandığım süre içerisinde memnun kaldım bu seriden fakat hepsini bir arada kullanınca etkisini görüyordum, örneğin şampuan'ı tek kullanınca normal bir şampuandan farkını pek göremedim. Merak ettiğim şey, şampuanı farklı, spreyi farklı markalı ürün kullansam etkisini yine aynı şekilde görebilir miyim? 2.sorum ise bahsettiğim bu serinin spreyinin etkisinin azaldığını gördüm, yaklaşık 1 yıl oluyor kullanalı. Kullanım süresi arkasında 12 ay yazıyor. Bundan dolayı diye düşünüyorum. Sizce ürünün kullanım süresi bitmiş kozmetik ürünler kullanılmaya devam edilmeli mi? Ürünün neredeyse yarısı dolu çünkü. Son olarak saçıma uygun önerebileceğiniz şampuan,sprey,maske varsa belirtir misiniz? Teşekkürler.
Dipleri çok kuru saçlar için öneri ? (3)
Merhaba, saç tipim kuru ve kalın telli. Saçımın boyu ve uçlarında kırık ya da sağlıksız bir duruş yok. Ama dipleri tiftik tiftik, sanki diplerim yanmış ve geriye kalitesiz bir saç teli kalmış gibi. Yıllardır bu şekilde. Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Bakım Seti saçlarımın diplerini kurtarma konusunda yardımcı olur mu? Siz hangi ürünleri önerirsiniz?
şampuan secimi (1)
merhabalar saçım ince telli yoğunlaştırıcı erkekler için olan şampuanı kullandım ama sacımı kabarttı kuruluk sağlaadı birbirine kattı yıllardır doğru kerastaseyi bulabilmiş değilim saç derimde hafif sivilce ve arada kaşıntı oluyor benim istediğim sacımı kurutmadan kabartmadan temizlemesi ve yumuşak yapı ve yoğunluk katması hangi kerastase benim için uygundur acaba
İnce Telli Saçı Gürleştirmek Mümkün Müdür? (1)
Merhaba, saçlarım ince telli, dalgalı olduğu için köpük vs kullanımında bile sönük kalıyor. Saçlarımı gürleştirmek ve bukleleri iyice belirginleştirmek için ne yapabilirim?
Kerastasenin Hangi Ürününü Kullanmalıyım (1)
Saçlarım boyalı, gür, kalın telli, kuru, elektrikleniyor ve kabarıyor. Boyamın akmasını ve kabarmasını istemiyorum kuru ve cansızda görünmesini istemiyorum sizce kerastase ürünlerinden hangi şampuanı ve saç maskesini kullanmalıyım hangisi en etkili olur saçıma ?
Saç kırılması nasıl geçer ? (1)
Saçlarım çok sık ve kabarıyor uzadıkça , bi aralar her sabah soğuk suyla yıkardım ve sonra kırılmaya başladı sebebi nedir , kırılmalar nasıl geçer ?
Dalgalı,kalın telli, kabaran saçlar (1)
Merhaba ben 16 yaşındayım. Saçım çok kabarıyor, birbirine giriyor. Banyodan çıktığımda gerçekten çok güzel dalgalar olduğu halde kuruyunca bozuluyor. Kabarmasının nedeninin saçımın çok kuru olmasıyla ilgili olduğu söylenmişti, bende hem nemlendirici şampuan kullanıyorum hem de durulanmayan argan bakım yağı ve kremi kullanıyorum. Etkisini gösterecek gibi ama belki yöntem yanlıştır, ya da saçlarımın kabarmasını önleyecek, saçımı hafifleştirecek, KESİN çözümlü bir öneriniz var mı acaba? Ayrıca şunu da belirtmeliyim saçımın düzleşmesini kesinlikle istemiyorum, dalgalarını beğeniyorum. Daha önce milkshake'in anti-frizz ürünlerini kullanmıştım ve hiçbir faydasını görmedim bu yüzden ünlü markalara biraz şüpheli bakıyorum açıkçası. Şimdiden teşekkür ederim.

Haftanın Fırsat Ürünleri