Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Dipleri çok kuru saçlar için öneri ? (3)

Merhaba, saç tipim kuru ve kalın telli. Saçımın boyu ve uçlarında kırık ya da sağlıksız bir duruş yok. Ama dipleri tiftik tiftik, sanki diplerim yanmış ve geriye kalitesiz bir saç teli kalmış gibi. Yıllardır bu şekilde. Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Bakım Seti saçlarımın diplerini kurtarma konusunda yardımcı olur mu? Siz hangi ürünleri önerirsiniz?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Eylül Hanım, Saçlarımız dış etkenlere bağlı olarak kolayca kuruyup yıpranırlar. Bu yüzden, kurumuş saç diplerinize düzenli olarak bakım sağlamanız saçlarınızı hızlı bir şekilde sağlıklı görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Bakımınıza öncelikle şampuan ile başlamalısınız. Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Şampuanı, Hyaluronic Asit, saç ve saç derisinin nem seviyesini yeniden dengeler. Cell Perfector Teknolojisi saç yüzeyini pürüzsüz hale getirip saçın her teline esneklik, hareketlilik ve parlaklık kazandırır. Saç ve saç derisini nazikçe temizler. Saça nem sağlar ve nemi hapseder. Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Saç Kremi , Kuru saçları tek adımda nazikçe temizler ve bakım yapar. Saçın doğal nemini dengeler. Güç ve esnekliği arttırır. Yıpranmış saç da en önemli bakım haftalık maske kullanımıdır. Maske yıpranmış saçı hızlı bir şekilde onarır. Bonacure Peptide Acil Kurtarma Bakım Kürü, Bakım içeriklerinin dengeli bir konsantrasyonunu içeren formülü saçın dış yapısındaki zarar görmüş ve zayıf alanları hedef alırken aynı zamanda uzun süreli bir etki için saçın iç yapısını onararak destekler ve esneklik kazandırır. Saç yapısını içten dışa yeniden yapılandırır. Nem içeriğini dengeler. Saçı güçlendirir ve esnekliğini arttırır. Bakım içeriklerinin dengeli bir konsantrasyonunu içeren formülü saçın dış yapısındaki zarar görmüş ve zayıf alanları hedef alırken aynı zamanda uzun süreli bir etki için saçın iç yapısını onararak destekler ve esneklik kazandırır. Parlaklık kazandırır. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevabınız için teşekkürler. Önerdiğiniz Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Saç Kremi ve Bonacure Peptide Acil Kurtarma Bakım Kürü arasındaki fark nedir? İkisi de nemli saça uygulanıp durulanan ürünler ve sanırım saç dibine uygulanmıyor. Dipler için şampuan tek başına nemi sağlamak için yeterli olur mu?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Bonacure Peptide Acil Kurtarma Bakım Kürü haftalık maskeniz diğeri ise saç kreminiz maske tamamen saçınızı onarırken şampuan ve krem saçınıza nem takviyesi yapacak. Maske haftada iki kere uygulamanız gerekiyor. Şaç kremini ise boy ve uçlarına uyguladıktan sonra elinizde kalan miktarı saç diplerinize çok gelmeyecek şekilde çok baskı yapmayarak uygulayabilirsiniz bakımı sonlandırın maske ise şampuan sonrası havluyla nemi saçın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için bekletip durulayın. iyi günler dileriz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim