Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Egzemalı saç derisi için öneri? (1)
Merhabalar, Kafamın arka ust ve ense kısmında egzema mevcut kuaförüm davines purifying sampuan ve jelini aynı anda kullanırsam iyi gelecegini söylemekte kanıtlanmıs bir etkisi varmıdır? Ne önerirsiniz ?
Saç dökülmesi için hangi ürünü kullanmalıyım? (2)
Merhaba 24 yaşındayım ve saçlarım çok seyrek. 3 yilda aşırı derecede döküldü. Hangi ürünü ne kadar süre ile kullanmalıyım?
Saç derimde neden koku oluyor? (1)
Banyo yaptığımın ikinci gününde saç derimde kötü bir koku oluyor bunun sebebi nedir?
Hassas kuru kızarık cilt için ne önerirsiniz ? (1)
Yüzümü yıkadığında kızarıyor kuru ve soyuluyor gibi görünüyor ne önerirsiniz.
Saç çıkması için ürün? (1)
Seyrelen yerlerde saç çıkması için hangi ürünü kullanmalıyım?
Saç derim dökülüyor kabuklanıyor bir öneriniz varmı hocam? (1)
Banyo sonra sı veya gün içerisinde saç derim kabuk atıyor Bi öneriniz varmı hocam rahatsız oluyorum ne kullansam geçer yada ne yapsam geçer sabamed kepek önleyici şampuan aldım berberim kepek değil bu saç derin kalkıyor dedi
Saç derisi problemi öneriniz nedir? (3)
Saç derimde egzamadan kaynakli kaşıntı var alın kısmına yakın yerlerde küçük sivilceler var kaşınıyor arada yıllardır çok şey denedim hepsi geçici dönem dönem artıyor bununla ilgili bitkisel bazlı şampuan varmı
ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ (1)
Merhaba erkek tipi saç dökülmem var ve alnıma yakın taraftaki teller incelip cansızlaşıyor seyreliyor. Şanpuan olarak kerastase densifique kullanıyorum siyah şişe. Serum öneriniz olur mu ya da şampuanı da değiştirebilirim. Hangi ürünleri kullanmalıyım?
Saçlarım duştan sonra dökülüyor (1)
Normalde daha az dökülmesine rağmen duştan sonra saçlarımı kuruturken 20 tel civarı dökülüyor dökülmemesi için ne yapmam lazım?

Haftanın Fırsat Ürünleri