Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarım çok yağlanıyor ve Seboreik Dermatit sorunum var. Hangi şampuanı önerirsiniz? (1)
Saçlarım çok çabuk yağlanıyor, gür saçlarım var ancak çabuk yağlandığı için hacmini hemen kaybediyor. Hacim veren ve saçımın yağlanmasını azaltacak bir şampuan öneriniz var mı? Kerastase ürünleri iyi gelir mi?
Şampuan Önerisi (1)
Merhaba, saç egzamam birkaç ay önce tetiklendi ve bunu Ketoral ve Loprox gibi saç derisini kurutucu ilaç içerikli şampuanlar ile destekleyerek geçici bir süre de olsa iyileştirebildim. Ancak bu sürecin sonunda sürekli olarak kullanabileceğim bir şampuan arıyorum. İnce telli, arada bir ısıl işlem gören (fön), dalgalı, sarı saçlarım mevcut. Teşekkürler...
Egzama , sac dökülmesi, kaşıntı ve saçlı derinin düzelememesi (1)
Merhaba 26 yaşındayım . Yaklaşık 4 ay önce sarımsaklı ısırgan otlu bir şampuan kullandım . Sonrasında egzama başladı ve bıraktım. 3 ayrı uzman dermatoloğa gittim ama hala düzelebilmiş değil. Egzama şampuanları çok kurutuyor diye tekrarlıyor market şampuanları yağlandirdigi için tekrarlıyor. Kortizon kullanmaktan deri kalitesi iyice bozuldu ve yeniden çıkan saçlarım çok güçsüz olduğu için dökülüyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Kerastase Densifique Serum kullanmalı mıyım?
Merhaba Saçımda egzama bulunmakta ve şu an kullandım şampuanımla egzamayı yakıştırabiliyorum fakat saçlarımın özellikle üst kısımlarında dökülme var gittikçe seyrekleşiyo saç derimde bu sorun varken Kerastase Densifique kullansam fayda görürmüyüm denemelimiyim yada sizin tavsiyeniz nedir. ?
Sedef ve Egzamalı Saç İçin Kalıcı Düzlük (1)
Merhabalar, sedef veya egzama hastalarının kullanabileceği Loreal X Tenso tarzında yani 3-4 ay saçı düzleştirecek kremlerden var mı? Önerebileceğiniz ürünler nelerdir?
Hassas Saç Derisi İçin Açıcı ve Boya Önerisi (1)
Saçımda egzama olduğu için Seboreik Dermatit ürünler kullanıyorum. saçımı açmak ve gri renge boyatmak istiyorum. bana hangi saç açıcıları ve saç boyalarını önerirsiniz.Teşekkürler...
Seborik egzama (1)
Saç diplerimde ve gittikçe alnıma doğru yayılan yoğun bir egzama ve saç dökülmesi mevcut. 2 yıldır her türlü ilacı ve medikal şampuanı denedim kıs süreli çözüm olsa bile temelli geçirmedi. önerebileceğiniz şampuan bakım kremi vb ürün mevct mudur? Şimdiden teşekkürler.
yıpranmış ve kepeklı saclar ıcın ne onerırsınız? egzama da varsa? (1)
Merhabalar benım kafamda kucuklukten berı egzama var.Eczanede satılan bir şampuan kullanıyordum şu ana kdar en ıyı geldi fakat saclarım ztn yaglı olmadıgından eczane sureklı onermıyr.Uclardan cok kopan ve sarı boyalı saclarım var..Boyu gayet ıyı ama uzaması kırılmalardan dolayı olmuyor:(( yıpranmış ve kabuklu yani egzamalı sac derısı ıcın ne onerırsınız? Kerestase almak ıstıyordum aslında ama once sıze danısmak ıstedim..Dıplerım ayda bır parmak kadar uzuyor fakaat saclarımın boyu hep aynıı:( uzaması da cok yavas..

Haftanın Fırsat Ürünleri