Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Dökülme ve egzama sorunu? (1)
Merhaba 5 yıldır yoğun saç dökülmesi ile beraber egzama sorunu yaşıyorum. Bazen egzama duruyor kepeklenme başlıyor. Doktorum erkek tipi dökülme dedi tahlillerim temiz.onlerde açılma var.dokulme karsiti ürünler kullandığımda kuruyup kepeklenme oluyor, ürünü kullanmaya devsm ettikcede kabuklasma oluyor saç derimde.bir türlü çözüm bulamadim dökülme ve kepege yardimci olurmusunuz
Egzama ve sac uzama? (1)
Saçlarımda seboreik dermatit var ve hava alsın diye dipleri sıfıra vurdum daha önceden saçların hızlı uzarken suan ise uzamiyor gibi ve inceldi egzama saç uzamasına engelmi sizce ayrıca yaşım 43 yas ilerlemesiyle alakalı olur mu?
Kerastase Densifique Serum kullanmalı mıyım?
Merhaba Saçımda egzama bulunmakta ve şu an kullandım şampuanımla egzamayı yakıştırabiliyorum fakat saçlarımın özellikle üst kısımlarında dökülme var gittikçe seyrekleşiyo saç derimde bu sorun varken Kerastase Densifique kullansam fayda görürmüyüm denemelimiyim yada sizin tavsiyeniz nedir. ?
Sedef ve Egzamalı Saç İçin Kalıcı Düzlük (1)
Merhabalar, sedef veya egzama hastalarının kullanabileceği Loreal X Tenso tarzında yani 3-4 ay saçı düzleştirecek kremlerden var mı? Önerebileceğiniz ürünler nelerdir?
Hassas Saç Derisi İçin Açıcı ve Boya Önerisi (1)
Saçımda egzama olduğu için Seboreik Dermatit ürünler kullanıyorum. saçımı açmak ve gri renge boyatmak istiyorum. bana hangi saç açıcıları ve saç boyalarını önerirsiniz.Teşekkürler...
Seborik egzama (1)
Saç diplerimde ve gittikçe alnıma doğru yayılan yoğun bir egzama ve saç dökülmesi mevcut. 2 yıldır her türlü ilacı ve medikal şampuanı denedim kıs süreli çözüm olsa bile temelli geçirmedi. önerebileceğiniz şampuan bakım kremi vb ürün mevct mudur? Şimdiden teşekkürler.
yıpranmış ve kepeklı saclar ıcın ne onerırsınız? egzama da varsa? (1)
Merhabalar benım kafamda kucuklukten berı egzama var.Eczanede satılan bir şampuan kullanıyordum şu ana kdar en ıyı geldi fakat saclarım ztn yaglı olmadıgından eczane sureklı onermıyr.Uclardan cok kopan ve sarı boyalı saclarım var..Boyu gayet ıyı ama uzaması kırılmalardan dolayı olmuyor:(( yıpranmış ve kabuklu yani egzamalı sac derısı ıcın ne onerırsınız? Kerestase almak ıstıyordum aslında ama once sıze danısmak ıstedim..Dıplerım ayda bır parmak kadar uzuyor fakaat saclarımın boyu hep aynıı:( uzaması da cok yavas..