Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Renk ve oksidan hakkında bilgi istiyorum. (1)
Loreal inoa saç boyası aldım. 20 vol oksidanı ve post şampuanını da aldım. Yanlız renk ve oksidan konusunda tereddütlerim var. Danışmadan boyamak istemedim. Malesef internetteki görsellerde çok açıklayıcı değil. 6.11 aldım koyu olur düşüncesi ile 7.11 de aldım. Saçlarımın uçları sarı diplerde beyazlarımda var saç rengim kahve gibi tabi dip boya nedeni ile turunculuklar da var. Oksidan seçimi doğru mu? Ve çok koyu olmaması için karıştırıp mı kullanmalıyım? Görseldeki renge benzer bir renk istiyorum 🙏🏻 Şimdiden teşekkür ederim
Davines a new color ara tonları beyaz kapatma? (1)
Merhaba. Uzun süredir saçımdaki yoğun beyazlardan dolayı inoa suprem kullanıyordum. Bir süredir saçımda sertleşme oldu ve davinese geçmeye karar verdim. A new color serisinden kendi tonumda olan 8,3 ü uygulattım. Doğru oranlar, oksidan ve baz kullanıldı ama diplerim beyaz kaldı. Ana ton desteğimi gerekiyor acaba. Halbuki ara tonlarda bile tam beyaz kapatma özelliği bar diye çok araştırarak bunu uygulattım. Nerede yanlışlık var yorumlayabilir misiniz?
L'oreal majirel cool cover 6.1 ile 6.11 arasındaki fark nedir? (1)
Merhabalar, Yaklaşık 6 ay önce saçlarımda açma işlemi uygulandı.Sonrasında belli aralıklarla küllü kumral tonlarında boyamaya devam ettim fakat son 2 aydır kuaföre gitmeye vakit bulamadığımdan saçlarım şu an aktı ve açılan yerlerden itibaren oluşan turunculuklarım var.Evde kendim saçımı boyamak istiyorum.Yoğun küllü kumral yapabilmek için içine maqvi boya katmam gerekir mi? L'oreal'in majirel cool cover serisindeki kumralın çok iyi olduğunu söylüyorlar.L'oreal majirel cool cover 6.1 mi yoksa 6.11 mi kullanmam gerek? Yoğun küllü kumral olmasını istiyorum ya da başka bir markanın boyası daha mı iyi olur.Bir de son olarak oksidan olarak %20'lik kullanmam uygun mudur?
Sarı ombreli saçtan doğal saç rengim olan açık kahverengi tonlarına dönmek istiyorum (1)
Merhabalar benim doğal saç rengim açık kahverengi tonlarındaydı daha sonra saçlarıma dibine boya değdirmeden dibe yakın olacak bir ombre yaptırdım çok açık bir sarı oldu ardından koyulaştırma işlemiyle daha normal kullanılabilecek bir açık kumral sarı gibi bir renk yaptılar. Fakat ben hala saçlarımın eski rengine dönmesini istiyorum. Artego saç boyasından alıp kendim boyamak istiyorum ama dibe yine girmeden. Ama bu durumda da çok koyu olup diplerden farklı olur diye korkuyorum. 4.0 orta kahveyle boyarsam nasıl olue? Ya da 5.1 ile boyarsam nasıl olur sizce? Kullandığım renk ile saçımdaki sarı üstüne yapılınca kaç ton fark olur? Ya da bana önerebileceğiniz renk numarası nedir? Şimdiden teşekkürler
Davines bakır boya? (1)
Merhaba, Saçlarımı 1.5 yıldır bakır renge boyuyorum market markalarıyla boyamıştım ( palatte 7.77 ve garnier 7.40 sultan bakırını dönüşümlü olarak) bakır renkten vazgeçmek istemiyorum bu yüzden organik davinesin boyasını almak istedim ama istediğim tarda turuncuya dönük bir kırmızı tonunu bulamadım rica ediyorum ekte istediğim saç rengini koyacağım bana davinesten hangi boyayı almam gerektiğini konusunda bilgilendirirseniz sevinirim daha fazla market boyasını kullanarak saçlarımı kaybetmek istemiyorum. İki boya mı karıştırmam lazım bu ton için öyleyse hangi renklerden ne kadar karıştırmalıyım kaç vol açıcı almalıyım (bu arada saçım hala bakır) bir de aşırı yıpranmış kurumuş cansız saçlarım için botoks bakımını alayım diyorum davinesin sizce iyi gelir mi boyalı saça nasıl uygulama yapılır? Lütfen geri dönüş yapın çok ve acil ihtiyacım var🙏🏻
Koyu kumral boyalı saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhaba,ben senelerdir 8.77 bakır kullanıyordum ve tabanım artık kestirdikçe doğal rengimin üzerine boyadığım sağlıklı,oturmuş bir rengim vardı. Bir süre önce sıkılıp üstüne 6.1 kullanarak kapatmaya çalıştım.Toplamda 2 kere bu işlemi yaptım ve saçlarımı 1.5 aydır boyamıyorum. Şu an saç rengimi tarif etmem gerekirse açık altın,bakır yansımalı kahve gibi hatta koyu kumrala dönük diyebiliriz. Kalın telli saçlarım var ve ben eski rengime dönmek istiyorum. Açıcı olmadan,8.77 %9 volümle uygulasam en azından eskisi kadar saçım açık bakır olmasa da doğal bakır 7.77-6.77 arasında bir renk elde edebilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ederim. size istediğim renk tonunu görsel olarak yolluyorum. bir de kendi rengime benzer görseli atıyorum.
Ilk kez boya uygulamasi yaptim, memnun degilim ne yapabilirim? (1)
Merhaba, benim ana saç rengim kumral ben Bebek kumralı doğal hafif bir renk istediğim için saçlarımı Pure color ile boyadım, bunun akabinde iki haftalık periyotlarla saçımı 12.1 ve 11.1 karıştırıp içine de gümüş gri azıcık katarak saçıma uyguladım son sonuç soğan kabuğu rengi oldu. Kuaförümün önerisi üzerine Majirel 10.1 boya alıp uyguladım fakat saç rengim çok açık ve benim yaşıma gitmeyen bir renk oldu bunu nasıl düzeltebilirim? Saçlarımı bebek kumralı nasıl yapabilirim?
Blond me 2 serinin farkı? (1)
saçlarımı diplerini kendim açmayı düşünüyorum alacagım blond me serisiyle , sonraki tonlama için kafam karıstı tonlama için aşagda yazdıgım boyayı 1.açma işlemi yaparken mi içine karıstırmalıyım? oran verilmiş. 2.Schwarzkopf Blondme T Serisi Tonlayıcı-kayısı veSchwarzkopf BLONDME B Serisi Sarı Saçlar İçin Açıcı Tonlama Boyası rose serisi arasındaki fark nedir. saçlarımın kül degilde yumusak kum ile kayısı arasında bişey olmasını istiyorum. hangisini şeçmeliyim açma işlemi yaparken içinemi eklemem lazm. Sorum uzun oldu elinizden geldiğince beni aydınlatırsanız cok sevinirim. şimdiden çok tesekkür ediyorum.
Kullu kumral (1)
Merhaba buzul sarı sacımi igora nudes 8.211 boyasiyla küllü açık kumral boyamak istiyorum fakat turuncu yansima olsun istemiyorum ve yeserme grislrsmede olsun istemiyorum içine bi çay kaşıgi igora 0.22 katsam yesil veya gri olurmu yoksa katmamalimiyim tesekkur ederim.

Haftanın Fırsat Ürünleri