Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Davines saç boyası hakkında bilgi almak istiyorum? (1)
İlk defa davines kullanacağım beyazlarım sert ve kapanmıyor davines in hangi boyasını kullanmalıyım ve buna uygun oksidan hangisidir? Boya numaram 6 renk diğer boya renkleri ile aynımıdır (foto da biraz koyu görünüyor)
Davines Mask saç boyası seçimi (1)
Merhaba, davines masktan saç boyası almak istiyorum, en açık sarı tonlarında, 10.00, 10.01 ile 12 tonları arasındaki fark nedir, 12’ler saç rengini daha mı çok açar, extralift diye geçiyor çünkü, 12 tonlarının isimlerini yazabilir misiniz seçmekte zorlanıyorum, seren serengilin tonu nedir sizce? O tonlamayı istiyorum aslında.. Eğer saçma özelliği yok ise bana saç rengini daha fazla açan başka bir boya markası önerir misiniz?
İgora saç boyası ve dip boya için öneri istiyorum? (1)
Merhaba ben saçlarımı igora 12.11 ile boyuyorum şuan gri ama diplerim çıktı diplerim için igora 12.11 ve 0.22 turuncu azaltıcı aldım sadece diplerimemi sürsem komple boyasammı ne tavsiye edersiniz
Kızıl boyayı nasıl kapatabilirim? (1)
Saçlarım kahve kızıldı ben beğenmeyip inoa 4:35 boyadım ama kızıllık devam şimdi küllü bir renge boyasam kızıllık gider mi önerebileceğiniz bir ton var mı inoadan bir de 4:35 boyadım şimdi 4 den başka numaraya mesela 5,6 gibi renkeler boyasam dipler farklı mı olur
Artego no sarı saç boyası? (1)
No sarı saç boyası
Milkshake 8.numara kumral mı sarı mı ? (1)
Merhaba milkshake 8,e aldım fakat bazı sitelerde kumral görünüyor sizin sitenizde açık sarı görünüyor
Son kullanma tarihi geçmiş saç boyası (1)
Son kullanma tarihi 2 yıl geçmiş saç boyasını kullanmamın zararı olur mu? Renkte sorun olur mu? Saçımyanar mı ya da dökülür mü?
Saç boyası seçimi için öneri istiyorum? (1)
Merhaba, saçımı boyamak istiyorum. Beyazlarımı kapamasını ve saçlarımı ve cildimi daha canlı göstermesini istiyorum. Cilt alt tonum nötr, gözlerim açık kahve. Gerçek saç rengim kestane. Hangi rengi ve boyayı önerirsiniz?
Kızıl saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhabalar ben saçımı yaklaşık bir yıldır düzenli olarak palettenin 7-887 ateş kızılına boyuyorum ama renkten sıkıldığım için bakıra dönmek istedim iki hafta önce saçlarımı palettenin 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyadım. Fakat diplerim çok güzel tutarken uçlar çok az tuttu. Kızıldan dönmek için saçları mı açmalı mıyım? Eğer saçlarımı bir gece hindistan cevizi yağıyla bekletip sonra palettenin ultra yoğun renk açıcısıyla saçlarımı turunculaşana kadar açsam saçlarım çok yıpranır mı? Turunculaşana kadar açarsam sonra da igoranın 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyarsam tutar mı? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Dip voya rengi öneri almak istiyorum? (1)
Merhaba. Dip tonum matrix 9n 9 volume ile boyuyorum. Kızıllaşmaya başladı. Hafif küllensin istiyorum. Hangi boyalarla boyamalıyım?

Haftanın Fırsat Ürünleri