Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Davines bakır boya? (1)
Merhaba, Saçlarımı 1.5 yıldır bakır renge boyuyorum market markalarıyla boyamıştım ( palatte 7.77 ve garnier 7.40 sultan bakırını dönüşümlü olarak) bakır renkten vazgeçmek istemiyorum bu yüzden organik davinesin boyasını almak istedim ama istediğim tarda turuncuya dönük bir kırmızı tonunu bulamadım rica ediyorum ekte istediğim saç rengini koyacağım bana davinesten hangi boyayı almam gerektiğini konusunda bilgilendirirseniz sevinirim daha fazla market boyasını kullanarak saçlarımı kaybetmek istemiyorum. İki boya mı karıştırmam lazım bu ton için öyleyse hangi renklerden ne kadar karıştırmalıyım kaç vol açıcı almalıyım (bu arada saçım hala bakır) bir de aşırı yıpranmış kurumuş cansız saçlarım için botoks bakımını alayım diyorum davinesin sizce iyi gelir mi boyalı saça nasıl uygulama yapılır? Lütfen geri dönüş yapın çok ve acil ihtiyacım var🙏🏻
Grilik oluşmadan saçın şişliğinden nasıl kurtulabilirim? (1)
Merhaba saçım palette uil açıcıyla açıp üstüne loreal 01 doğal sarı ile boya yapıyorum fakat biraz çiğlik kalıyor saçımda orta ve uç kısımları platin olduğu için küllü renkler kullanamıyorum anında rengini grileştiriyor mor şampuanla bile lila rengine dönüşebiliyor palette 10.0 ile boyayıp içine birazda 10.1 karıştırsam grilik olmadan çiğliği kırabilir miyim?
Artego 8.1 ve 8.01 farkları neler? (1)
Merhaba artego 8.1 ve 8.01 arasındaki farklar nelerdir? Ben turunculuk, kırmızılık ve yeşillik istemiyorum saçımda. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Ilk kez boya uygulamasi yaptim, memnun degilim ne yapabilirim? (1)
Merhaba, benim ana saç rengim kumral ben Bebek kumralı doğal hafif bir renk istediğim için saçlarımı Pure color ile boyadım, bunun akabinde iki haftalık periyotlarla saçımı 12.1 ve 11.1 karıştırıp içine de gümüş gri azıcık katarak saçıma uyguladım son sonuç soğan kabuğu rengi oldu. Kuaförümün önerisi üzerine Majirel 10.1 boya alıp uyguladım fakat saç rengim çok açık ve benim yaşıma gitmeyen bir renk oldu bunu nasıl düzeltebilirim? Saçlarımı bebek kumralı nasıl yapabilirim?
Kızıl saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhabalar ben saçımı yaklaşık bir yıldır düzenli olarak palettenin 7-887 ateş kızılına boyuyorum ama renkten sıkıldığım için bakıra dönmek istedim iki hafta önce saçlarımı palettenin 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyadım. Fakat diplerim çok güzel tutarken uçlar çok az tuttu. Kızıldan dönmek için saçları mı açmalı mıyım? Eğer saçlarımı bir gece hindistan cevizi yağıyla bekletip sonra palettenin ultra yoğun renk açıcısıyla saçlarımı turunculaşana kadar açsam saçlarım çok yıpranır mı? Turunculaşana kadar açarsam sonra da igoranın 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyarsam tutar mı? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Nasıl eski saçıma dönebilirim? (1)
Merhabalar. Saçımda seneler önceden kalma oryalle açılmış balyaj işlemleri vardı bunları kapatmak için saçlarımı diplerime en yakın olan kumral renge boyamıştım fakat bir süre geçtikten sonra boya aktı oryaller yine oraya çıktı o sırada saçımda uzamaya devam ettiği için kök rengi de belirdi yani saçım rengarenk hal aldı. Bugün bir ahmaklık edip güzelim açık kumral saçlarımı schwarzkoph 6.68 kızıl kahvesiyle boyadım. Saçlarım şu anda uçları neredeyse siyaha yakın koyu kahve halinde diplerimde kızıl yansımalar var ve bir miktarda saç derim yanıyor. Eski güneşten hafif açılmış kumral halime dönmek için ne kadar beklemeliyim ve kızıllıklardan kurtulmak için hangi yolları izlemeliyim?
J. F. Lazartigue Saç Boyası Bulamıyorum (1)
Ürünün kestane rengini artık bulamıyorum. Satıştan kalkıyor mu? Kimse cevap vermiyor, lütfen yardımcı olun.
saç toneri ile ilgili öneri? (2)
merhaba saçlarımı yaklaşık bir sene evvel kuaföre platin sarısı paket yaptırdım ısrarla tamamen boyanmasını istememe ragmen solgun görüneceğimden paket yaptı saçlarımın ana tonu küllü açık kumrala yakın saçlarımı oriyalle açtı tam 8 saat kuaförde kaldım ve saç uçlarım tamamen yandı diplerim iyice uzayınca o oryelle açılmış kısım iyice uçlarda kaldı bende davines 12.01 ve 40 volüm oksidan ile kendim boyadım istediğim renk küllü açık bir sarı ton aldığım sonuç hafif küllü turuncumsu bir sarı oldu çok gözüme batmıyor açıkçası görenlerde beğendi ancak istediğim tonu nasıl hangi numaraları karıştırarak yakalayabilirim ( oryel kullanmak istemiyorum ) gümüş yansımalar için toner düşünüyorum siz ne önerirsiniz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bu arada çok hafif beyazlarım var
Sarı ombreli saçtan doğal saç rengim olan açık kahverengi tonlarına dönmek istiyorum (1)
Merhabalar benim doğal saç rengim açık kahverengi tonlarındaydı daha sonra saçlarıma dibine boya değdirmeden dibe yakın olacak bir ombre yaptırdım çok açık bir sarı oldu ardından koyulaştırma işlemiyle daha normal kullanılabilecek bir açık kumral sarı gibi bir renk yaptılar. Fakat ben hala saçlarımın eski rengine dönmesini istiyorum. Artego saç boyasından alıp kendim boyamak istiyorum ama dibe yine girmeden. Ama bu durumda da çok koyu olup diplerden farklı olur diye korkuyorum. 4.0 orta kahveyle boyarsam nasıl olue? Ya da 5.1 ile boyarsam nasıl olur sizce? Kullandığım renk ile saçımdaki sarı üstüne yapılınca kaç ton fark olur? Ya da bana önerebileceğiniz renk numarası nedir? Şimdiden teşekkürler
Koyu kumral boyalı saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhaba,ben senelerdir 8.77 bakır kullanıyordum ve tabanım artık kestirdikçe doğal rengimin üzerine boyadığım sağlıklı,oturmuş bir rengim vardı. Bir süre önce sıkılıp üstüne 6.1 kullanarak kapatmaya çalıştım.Toplamda 2 kere bu işlemi yaptım ve saçlarımı 1.5 aydır boyamıyorum. Şu an saç rengimi tarif etmem gerekirse açık altın,bakır yansımalı kahve gibi hatta koyu kumrala dönük diyebiliriz. Kalın telli saçlarım var ve ben eski rengime dönmek istiyorum. Açıcı olmadan,8.77 %9 volümle uygulasam en azından eskisi kadar saçım açık bakır olmasa da doğal bakır 7.77-6.77 arasında bir renk elde edebilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ederim. size istediğim renk tonunu görsel olarak yolluyorum. bir de kendi rengime benzer görseli atıyorum.

Haftanın Fırsat Ürünleri