Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç rengi ve oksidan (1)
Saçlarımda ombre var fakat diplerim 3 parmak uzadı, turunculaşma var aşağıya doğru. Kendi saç rengim koyu kahve. Doğal bir tonla dip yapmak ve turuncularımı gidermek istiyorum. Hangi boyayı ve kaçlık oksidan önerisiniz?
Merhaba saçım 6.4 bakir kahve kumrala nasıl dönebilirim? (1)
Saçımı 6.4 clemeny markayla boyadim fakat beğenmedim kumrala nasıl dönebilirim?
Kızıl saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhabalar ben saçımı yaklaşık bir yıldır düzenli olarak palettenin 7-887 ateş kızılına boyuyorum ama renkten sıkıldığım için bakıra dönmek istedim iki hafta önce saçlarımı palettenin 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyadım. Fakat diplerim çok güzel tutarken uçlar çok az tuttu. Kızıldan dönmek için saçları mı açmalı mıyım? Eğer saçlarımı bir gece hindistan cevizi yağıyla bekletip sonra palettenin ultra yoğun renk açıcısıyla saçlarımı turunculaşana kadar açsam saçlarım çok yıpranır mı? Turunculaşana kadar açarsam sonra da igoranın 7.77 ve 8.77sini karıştırarak boyarsam tutar mı? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Nasıl eski saçıma dönebilirim? (1)
Merhabalar. Saçımda seneler önceden kalma oryalle açılmış balyaj işlemleri vardı bunları kapatmak için saçlarımı diplerime en yakın olan kumral renge boyamıştım fakat bir süre geçtikten sonra boya aktı oryaller yine oraya çıktı o sırada saçımda uzamaya devam ettiği için kök rengi de belirdi yani saçım rengarenk hal aldı. Bugün bir ahmaklık edip güzelim açık kumral saçlarımı schwarzkoph 6.68 kızıl kahvesiyle boyadım. Saçlarım şu anda uçları neredeyse siyaha yakın koyu kahve halinde diplerimde kızıl yansımalar var ve bir miktarda saç derim yanıyor. Eski güneşten hafif açılmış kumral halime dönmek için ne kadar beklemeliyim ve kızıllıklardan kurtulmak için hangi yolları izlemeliyim?
Kumraldan bakıra dönüş için öneri? (1)
Saçım omuzlarımın aşağısında. Saç diplerim kumral ağırlıklı olarak kumral/koyu kumral karışımı. Sarı ombre var ancak 1 yıl önce yaptırdığım için aşağılara indirmiş durumda. Omuzlarımda kesitrdikten sonra bakıra dönmek istiyorum. Araştırdıktan sonra igora 7.77'ye karar verdim. Saçlarım ombre yapılırken yandığı için açma işlemi yapmak istemiyorum. Herhangi bir açma işlemi yapmadan bu renge dönebilir miyim? Evetse oksidan 20 vol kullanabilir miyim? Hayırsa yıpranmadan nasıl açabilirim, hangi marka kullanmalıyım. kyana iyi galiba ama tavsiyenize çok ihtiyacım var. Açmadan mümkün olur umarım.
Kullu kumral (1)
Merhaba buzul sarı sacımi igora nudes 8.211 boyasiyla küllü açık kumral boyamak istiyorum fakat turuncu yansima olsun istemiyorum ve yeserme grislrsmede olsun istemiyorum içine bi çay kaşıgi igora 0.22 katsam yesil veya gri olurmu yoksa katmamalimiyim tesekkur ederim.
saç toneri ile ilgili öneri? (2)
merhaba saçlarımı yaklaşık bir sene evvel kuaföre platin sarısı paket yaptırdım ısrarla tamamen boyanmasını istememe ragmen solgun görüneceğimden paket yaptı saçlarımın ana tonu küllü açık kumrala yakın saçlarımı oriyalle açtı tam 8 saat kuaförde kaldım ve saç uçlarım tamamen yandı diplerim iyice uzayınca o oryelle açılmış kısım iyice uçlarda kaldı bende davines 12.01 ve 40 volüm oksidan ile kendim boyadım istediğim renk küllü açık bir sarı ton aldığım sonuç hafif küllü turuncumsu bir sarı oldu çok gözüme batmıyor açıkçası görenlerde beğendi ancak istediğim tonu nasıl hangi numaraları karıştırarak yakalayabilirim ( oryel kullanmak istemiyorum ) gümüş yansımalar için toner düşünüyorum siz ne önerirsiniz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bu arada çok hafif beyazlarım var
Koyu kumral boyalı saçtan bakıra dönüş? (1)
Merhaba,ben senelerdir 8.77 bakır kullanıyordum ve tabanım artık kestirdikçe doğal rengimin üzerine boyadığım sağlıklı,oturmuş bir rengim vardı. Bir süre önce sıkılıp üstüne 6.1 kullanarak kapatmaya çalıştım.Toplamda 2 kere bu işlemi yaptım ve saçlarımı 1.5 aydır boyamıyorum. Şu an saç rengimi tarif etmem gerekirse açık altın,bakır yansımalı kahve gibi hatta koyu kumrala dönük diyebiliriz. Kalın telli saçlarım var ve ben eski rengime dönmek istiyorum. Açıcı olmadan,8.77 %9 volümle uygulasam en azından eskisi kadar saçım açık bakır olmasa da doğal bakır 7.77-6.77 arasında bir renk elde edebilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ederim. size istediğim renk tonunu görsel olarak yolluyorum. bir de kendi rengime benzer görseli atıyorum.
Davines bakır boya? (1)
Merhaba, Saçlarımı 1.5 yıldır bakır renge boyuyorum market markalarıyla boyamıştım ( palatte 7.77 ve garnier 7.40 sultan bakırını dönüşümlü olarak) bakır renkten vazgeçmek istemiyorum bu yüzden organik davinesin boyasını almak istedim ama istediğim tarda turuncuya dönük bir kırmızı tonunu bulamadım rica ediyorum ekte istediğim saç rengini koyacağım bana davinesten hangi boyayı almam gerektiğini konusunda bilgilendirirseniz sevinirim daha fazla market boyasını kullanarak saçlarımı kaybetmek istemiyorum. İki boya mı karıştırmam lazım bu ton için öyleyse hangi renklerden ne kadar karıştırmalıyım kaç vol açıcı almalıyım (bu arada saçım hala bakır) bir de aşırı yıpranmış kurumuş cansız saçlarım için botoks bakımını alayım diyorum davinesin sizce iyi gelir mi boyalı saça nasıl uygulama yapılır? Lütfen geri dönüş yapın çok ve acil ihtiyacım var🙏🏻
L'oreal majirel cool cover 6.1 ile 6.11 arasındaki fark nedir? (1)
Merhabalar, Yaklaşık 6 ay önce saçlarımda açma işlemi uygulandı.Sonrasında belli aralıklarla küllü kumral tonlarında boyamaya devam ettim fakat son 2 aydır kuaföre gitmeye vakit bulamadığımdan saçlarım şu an aktı ve açılan yerlerden itibaren oluşan turunculuklarım var.Evde kendim saçımı boyamak istiyorum.Yoğun küllü kumral yapabilmek için içine maqvi boya katmam gerekir mi? L'oreal'in majirel cool cover serisindeki kumralın çok iyi olduğunu söylüyorlar.L'oreal majirel cool cover 6.1 mi yoksa 6.11 mi kullanmam gerek? Yoğun küllü kumral olmasını istiyorum ya da başka bir markanın boyası daha mı iyi olur.Bir de son olarak oksidan olarak %20'lik kullanmam uygun mudur?

Haftanın Fırsat Ürünleri