Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

İstenilen renk elde etme? (1)
Saçlarım küllü sarı olarak boyatıyordum kuaförde fakat artık kendim dip boyamı yapmak istiyorum. İstediğim renk için hangi renkleri tercih etmem gerekir. Kuaför detay vermeden 9 ile 10’u karıştırıyorum dedi ama başka bir açıklama yapmak istemedi. Örneğin oksidan volümü? Birebir oranda mı 9 ile 10 karıştırıyor? Lütfen yardımcı olurmusunuz. Sachane sen 9.1 ile 10.1 ve % 30 volüm oksidan sipariş verdim , doğru mu yaptım. Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler
Hiç açılmamış 4yil geçti şimdi boyadan bir sakıncası olurmu? (1)
2016 boyam var hiç açılmamış saçlarımı boyasam bir şey olurmu
igora 0.11 ne işe yarar? (1)
igora 0.22 sarı tonlarda yeşillik yapar mı? 0.11 kullanmak daha mı dogru? sarı ile mavi birleşince yeşillik oluştugundan viole kullanmak daha mı mantıklıdır?
Loreal Majirel Mix Saç Boyaları hakkında? (1)
Loreal Majirel Mix Saç Boyaları normal bildiğimiz boya grubundan mı yoksa mix olması ana tonlara eklenen boya grubuna mı giriyor? Yani bu ürünün MOR rengini alıp oksidanla karıştırıp boyalar gibi beyazları da kapatan, ve mor bir renk olan bir boya ~renk elde ediyor muyuz?
Birlikte kullanımında sorun yaratır mı? (1)
0-11 ve 0-99 birlikte 9.5-1 inci saç boyasına veya 9.5-22 saç boyasınq karıştırılsa sorun yaratır mı?
Loreal dia richesse S11 hakkında? (1)
Loreal casting creme gloss 28 yıkamalık 7.00 kullanıyorum 7.11 yada 7.10 u yok kızıllıgı ğidermek için içine loreal dia richesse S11 katabilirmiyim katabilirsem ne kadar katmalıyım loreal casting creme gloss 28 yıkamalık tan başka boya kullanmak istemiyorum tşk
İgora d-0 boya ile ne kadar karıştırılmalı ve saça olan etkisi nasıldır (1)
8 tonlarındaki saçımı d-0 ile nötrleyebilir miyim boyaya karıştırarak nasıl bir sonuç elde edebilirim
Saçlarımdaki kızıllığı nasıl azaltabilirim? (1)
Merhaba, benim orijinal saçlarım koyu kestane. Fakat ben saçımı uzun süredir palette ve loreal 7-8 tonlarına evde kendim boyuyordum. Fakat artık saçlarımdaki kızıl yansıma hoşuma gitmiyor. Saçlarım yine bu tonlarda kalsın belki bir iki ton açık da olabilir ama kızıl yansımaları azalsın küllü bir tona kaysın istiyorum.Boya konusunda tavsiyeniz ne olur? Teşekkürler.
Farklı marka saç boyaları karıştırılır mı? (1)
Ben artego ile loreal mix bir boyayı karıştırmak istiyorum. Sorun olur mu?

Haftanın Fırsat Ürünleri