Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç boyama hakkında bilgi? (1)
Merhaba, saçlarım koyu kahve biraz açmak istiyorum ama dorelik istemiyorum. 7.1 koyu geldi bana 7,31 inoa ile inoanın 30 volume oksidanını karıştırmak istiyorum. boyaların internette tam renk kartelasını bulamadım. 1. sorum böyle bir karışımda 60ml boya orta uzunlukta ve yoğunlukta saça yeter mi ? ikincisi koyu kahveye yakın bir saçı açığa doğru açar mı ve kızıllık verir mi ? saçımın rengi açılsın istiyorum ama turunculuk istemiyorum.
Farklı marka saç boyaları karıştırılır mı? (1)
Ben artego ile loreal mix bir boyayı karıştırmak istiyorum. Sorun olur mu?
Ilk kez boya uygulamasi yaptim, memnun degilim ne yapabilirim? (1)
Merhaba, benim ana saç rengim kumral ben Bebek kumralı doğal hafif bir renk istediğim için saçlarımı Pure color ile boyadım, bunun akabinde iki haftalık periyotlarla saçımı 12.1 ve 11.1 karıştırıp içine de gümüş gri azıcık katarak saçıma uyguladım son sonuç soğan kabuğu rengi oldu. Kuaförümün önerisi üzerine Majirel 10.1 boya alıp uyguladım fakat saç rengim çok açık ve benim yaşıma gitmeyen bir renk oldu bunu nasıl düzeltebilirim? Saçlarımı bebek kumralı nasıl yapabilirim?
Saçlarımdaki kızıllığı nasıl azaltabilirim? (1)
Merhaba, benim orijinal saçlarım koyu kestane. Fakat ben saçımı uzun süredir palette ve loreal 7-8 tonlarına evde kendim boyuyordum. Fakat artık saçlarımdaki kızıl yansıma hoşuma gitmiyor. Saçlarım yine bu tonlarda kalsın belki bir iki ton açık da olabilir ama kızıl yansımaları azalsın küllü bir tona kaysın istiyorum.Boya konusunda tavsiyeniz ne olur? Teşekkürler.
Saç açma işlemi ve renklendirme hakkında bilgi almak istiyorum? (1)
iyi günler. saçlarımın uç kısmı platin sarı diplerim de 6 cm e kadar uzadı herhangi bir boya yok. siyah değil ama koyu bir renk. sağlıklı yakmadan ve turunculuk kızıllık bırakmadan evde kendim açma işlemi yapmak istiyorum bunun için en sağlıklı ve güvenilir saç açma malzemelerinin isimlerini ve kullanım sırasını yazar mısınız? birde eğer başarıp temiz bir açma işlemi uyguladıktan sonra saçlarımın gümüş sarı saç rengi yapmak istiyorum. bunun içinde hangi boyayı ve boya ile karistiracagim oksidan vol. 20 mı 30 mu olduğunu yazar mısınız ayrıntılı bir şekilde lütfen
Davines bakır boya? (1)
Merhaba, Saçlarımı 1.5 yıldır bakır renge boyuyorum market markalarıyla boyamıştım ( palatte 7.77 ve garnier 7.40 sultan bakırını dönüşümlü olarak) bakır renkten vazgeçmek istemiyorum bu yüzden organik davinesin boyasını almak istedim ama istediğim tarda turuncuya dönük bir kırmızı tonunu bulamadım rica ediyorum ekte istediğim saç rengini koyacağım bana davinesten hangi boyayı almam gerektiğini konusunda bilgilendirirseniz sevinirim daha fazla market boyasını kullanarak saçlarımı kaybetmek istemiyorum. İki boya mı karıştırmam lazım bu ton için öyleyse hangi renklerden ne kadar karıştırmalıyım kaç vol açıcı almalıyım (bu arada saçım hala bakır) bir de aşırı yıpranmış kurumuş cansız saçlarım için botoks bakımını alayım diyorum davinesin sizce iyi gelir mi boyalı saça nasıl uygulama yapılır? Lütfen geri dönüş yapın çok ve acil ihtiyacım var🙏🏻
Saç Boyası (2)
Ben farklı üç marka aynı renk boya kullandım, ama saçımda renk değişikliği olmuyor; artık çok fazla boyayan biri değilim, neden böyle oldu?
Oksidan Miktarı? (1)
Sitenizden Igora Royal Saç Boyalarından 8.77 numara boya aldım. Saçımı boyarken üç kutu boya için kaçlık oksidan kullanmalıyım ve miktarı ne olmalı?
Davines Olaplex No:3 (1)
Merhaba, saçımı Davines Mask Saç Boyaslarından 6 numara ile evde kendim boyuyorum. Ombre yaptırmak istiyorum. Saçımı Olaplex No:3 ile bakım yapsam, yıpranmaları önler miyim? Bu ürün yerine başka ürün de kullanabilirim? Saçlarım uçları tüleriyor çok sağlıklı değil.
Wella Koleston Perfect Saç Boyası ve Oksidan (1)
Wella Koleston Perfect Saç Boyası 7,77 aldım sitenizden. Oksidan olarak aynı markanın kullanmak gerekiyormuş. Normal marketlerde satılan Wella Koleston Oksidan kullansam olur mu, sonuçta aynı marka? Bir de %6 lık kullanmam gerek değil mi?

Haftanın Fırsat Ürünleri