Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Loreal inoa sac boyaları hakkinda bilgi almak istiyorum? (1)
Evde kendim boyama yapabilirmiyim hangi renk ve hangi oksidan kullanmalıyım sonrasında hangi şampuanı kullanmaliyim
Saç boyası seçimime yardımcı olabilir misiniz? (2)
Saçımı ıgora royal 8.0 boyamak istiyorum. Ela gözlü orta kumral saç rengim dogal saçımda o rengi elde edebilir miyim yardımcı olur musunuz
Loreal blondifier mı silver mı? (1)
Saçlarımı ombre yaptırıyorum sağuk sarı olarak fakat 2 yıkamadan sonra saclarımın rengi doreleşmeye başlıyor bunun olmaması için saclarımı soguk sarı olarak kullanabılmem ıcın hangı urunu kullanmamayı oneririrsiniz acaba
Boya koruma için öneri? (1)
Merhaba, kahverengi olan saçlarıma küllü sarı ombre yaptırmayı düşünüyorum. Ancak bu işlem elbet saçımı yıpratacaktır. Bu yıpranmayı en aza indirmek ve yapılan boyayı korumak için şampuan ve durulanabilen krem arıyorum. Hangi marka ve ürünü önerirsiniz? Teşekkürler.
Matrix hangi ürünleri kullanmalıyım? (1)
Merhaba açıcı ile açılmış saçlarıma daha özenli bir bakım ürünü arıyorum. saçlarımda dökülme yok ama yapı olarak incelme ve hacim kaybı söz konusu. matrix keratindose mu önerirsiniz yoksa matrix fortetherapie mi? ya da sizin önereceginiz başka bir ürün var mı
Boyalı saç için şampuan önerisi ? (1)
Merhaba saçlarımı bir hafta önce sarı renge boyattım açma işlemi falan yapıldı tabi saç yoruldu sizden şampuan önerisi istiyorum.Kerastese architecte bakım maskesine başladım bu serinin şampuanınıda mı alsam diye düşünüyorum çünkü şuan vichy dermo serisini kullanıyorum saç derim için mecburum buna fakat boyattıktan sonra saç diplerim açılmayacak derecede çitişme oldu bu yüzden onun yanında bir şampuan daha kullanmak istiyorum önerinizi bekliyorum.
Birden çok saç problemi için ürün kullanımı? (1)
Merhaba, saçlarım platin renginde yeni boyattım, geçenlerde çok ufak bi kısmı koptu saçımın fön çekerken aynı zamanda saçlarım çok fazla dökülüyor ve uçlarının rengi güzelleşmesi için silver şampuan kullanıyorum, bana ürün önermenizi istiyorum açıkçası ama şu şekilde örneğin saçımın kopmaması ve onarılması için tek ürün ya şampuan ya da saç kremi, dökülme için yine aynı şekilde, yani bu problemlerime çözüm olacak güçlü tek bir ürün kullanmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ediyorum :)
Mor şampuan mı silver şampuan mı? (3)
Merhaba saçım açık kumral. Dorelik, turunculuk, renk solması vs için loreal blondifier şampuan mı kullanmalıyım yoksa loreal silver şampuan mı kullanmalıyım?
Loreal Inoa Post Şampuan Kişisel Kullanım İçin Uygun Mu? (1)
1500 ml bir şampuan için sadece aydan aya yapılan boya işleminden sonra kullanılmalı bilgisi var, fakat bu durumda aldığımız şampuan daha yarıya kadar bile tükenmeden son kullanım tarihine gelmiş olmayacak mı? Ne kadar süre için bir kullanım ömrü var bu şampuanın, bilgilendirmeniz mümkün mü acaba?

Haftanın Fırsat Ürünleri