Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Ombreli ve kuru saç? (2)
merhaba, saçlarım uzun kalın telli ve kuruluk sorunu yaşıyorum, sizlerin de önerisi ile Davines momo nemlendirici serisini kullanmaya başladım, fakat saçlarım hala çok sert.şimdi de saçlarıma ombre yaptırmaya karar verdim, hem renk ve hem sağlığını korumak için hangi ürünleri önerirsiniz acaba? teşekkür ederim
Saçlarım boyalı ve kuru? (1)
Saçlarım boyalı ve kuru tüm şampuanları denedim ve saçlarımda kepeklenme ve kaşıntı yaptı.Saç uçlarım yıpranmış ve kuru ne kullanmalıyım?
Birden çok saç problemi için ürün kullanımı? (1)
Merhaba, saçlarım platin renginde yeni boyattım, geçenlerde çok ufak bi kısmı koptu saçımın fön çekerken aynı zamanda saçlarım çok fazla dökülüyor ve uçlarının rengi güzelleşmesi için silver şampuan kullanıyorum, bana ürün önermenizi istiyorum açıkçası ama şu şekilde örneğin saçımın kopmaması ve onarılması için tek ürün ya şampuan ya da saç kremi, dökülme için yine aynı şekilde, yani bu problemlerime çözüm olacak güçlü tek bir ürün kullanmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ediyorum :)
2 yıldır saçlarımı boyuyorum artık kendi rengime dönmek istiyorum öneri? (1)
2 yıldır saçlarımı boyuyorum artık kendi dip rengime dönmek istiyorum kendi saçım koyu kumral gibi kullandığım renklerde açık küllü sarı gibi. Çok koyu boyayıp akmasını beklemekten başka bir seçenek var mı?
Saçlarım Kuru ve Uçlardan Kırılıyor (1)
Merhaba saçlarım yaklaşık 4 yıldır platin sarıydı şimdi ise röfle saçlarıma balyaj attırmak istiyorum. Kuaförüm çok kuru olduğunu ve kopabileceğini söyledi. Chi markasının kırmızı kapaklı serumunu önerdi. Sizce ne kullanmalıyım?
dip ile boyalı saç arasındaki renk farkını nasıl dengeleyebilirim? (1)
Saçım sarıydı çikolata kahvesine boyattım bir kaç ay önce şimdi ise aktı haliyle ve dibi geldi. Dibi koyu kumral gerisi karamel renginde saçlarımı boyamak istemiyorum bu sefer. Bu renk farkını nasıl dengeleyebilirim herhangi bir ürünle mümkün müdür bu? Teşekkürler.
Ombre Yapılmış Yıpranmış Saçlar İçin Ürün Öneriniz? (1)
Merhabalar, 4 ay önce röfle yaptırdıgım saçlarıma birkaç gün önce 7 saat süren bir renk değişimi (ombre) yaptırdım,uçlar hemen lastik gibi oldu ve bir kısmı kesildi. Kuaförüm ısrarla Sebastian Hydra serisini kullanmam gerektiğini söylüyor; ancak ürünün açıklamalarında kuru saça nem kazandırmak için yazıyor, aynı markanın Penatraiit serisi sanırım daha uygun? Sizin de önerilerinizi almak isterim, şimdiden teşekkürler.
Kupkuru ve Yıpranmış Saçlar (1)
Merhabalar, saçlarım çok kupkuru ve yıpranmış görünüyor. Mecburen her ay boya yaptırmak zorunda kalıyorum ve saçımda ombre var. Ne kullanmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hangi Serumu Kullanmalıyım? (1)
Merhaba, sayın saç doktoru daha önce sizin tavsiyenizle ürün aldım, çok da memnun kaldım teşekkürler. Şimdi sizden bir tavsiye daha istiyorum, banyodan sonra saç kırıklarını onarıcı, saça parlaklık veren ve ısıdan koruyan aynı zamanda saçı yağlandırmadan hacim verecek, durulanmayan serum ya da sprey var mıdır? Not: saçlarım inçe telli, yağlı ve boyalı, iyi çalışmalar.
Yıpranmış Saçlar İçin Hangi Seri En İyisidir (1)
Merhaba, benim saçlarım birden fazla işlem gördü, çok fazla renk değiştirdiğim için. Şu an bakır. Aşırı yıprandı, kopmalar ve hamurumsuluk var saçımda. Uzaması da bayağı yavaşladı. Ayrıca kuaför gazabına uğradığım için saçlarım çok kısa ve biçimsiz. Kerastase aşırı yıpranmış saçlar için (3-4) olan şampuan ve saç maskesini mi önerirsiniz; yoksa Bonacure Acil Kurtarma serisini mi? Ayrıca kafamda Loreal Absolut Repair de var. Siz ne önerirsiniz? Seri şeklinde mi kullanmak daha iyi, yoksa farklı seri farklı markalar da olur mu? Teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri