Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

En iyi saç uzatma etkili şampuan hangisidir? (1)
Merhaba, saçlarım açma işlemi dolayısıyla yandığı için kestirmek durumunda kaldım. Şu an saçlarım kısa ve uzatmak istiyorum. Uzatma etkili şampuan öneriniz nedir? Ne önerirsiniz?
Oneri (1)
8 ay once saclarımda ara ara boya yuzunden yanma oldu kestırdım ancak hala yanmaşar var bu sure ıcınde baska kuafor tavsıyesıyle loreal vıtamıno color serısının bı sampuanını ve morfosenın sac kopugunu kullandım memnun kalmıstım ama sampuan pahalı oldugu ıcın devam etmedım sımdı tekrar sampuan almayı dusunuyorum cunku o sampuanı bıraktıktan sonra dıger tum sampuanlar sacımo yapıs yapıs yaptı sacımın hızlı uzaması yanıkların duzelmesı ve yaglanmamasınını ıstıyorum bunun ıcın Loreal Absolut Repair Lipidium Yapılandırıcı Şampuan uygun olurmu bırde milkshakeın kopugunu almak ıstıyorum sızce bunlar sacıma uygun olurmu yoksa daha ıyı gelcek bır onerınız varmı
saçlarım yandı ne kullanmalıyım (1)
merhaba; benim saçım geçen seneye kadar bakırdı açma işlemi yapıldı hiçbir sorun yoktu değiştirmek istedim kuaföre gittim ve mağduriyetim burada başladı benim saçıma tekrar açma işlemi yaptılar ve yanlışlıkla sapsarı bir renge boyadılar saçlarımda yandı tabıki inanılmaz yıprandı kupkuru şuan da inanılmaz bakımsız duruyor hiç bir şekilde uzamıyor eskiden hemen uzardı şimdi tarıyorum yarısı tarakta kalıyor saçımın çatal çatal dökülüyor üstüme sürekli ne kullanmalıyım sizce bana yardımcı olurmusunuz
Yıpranmış Saçlar İçin Hangi Seri En İyisidir (1)
Merhaba, benim saçlarım birden fazla işlem gördü, çok fazla renk değiştirdiğim için. Şu an bakır. Aşırı yıprandı, kopmalar ve hamurumsuluk var saçımda. Uzaması da bayağı yavaşladı. Ayrıca kuaför gazabına uğradığım için saçlarım çok kısa ve biçimsiz. Kerastase aşırı yıpranmış saçlar için (3-4) olan şampuan ve saç maskesini mi önerirsiniz; yoksa Bonacure Acil Kurtarma serisini mi? Ayrıca kafamda Loreal Absolut Repair de var. Siz ne önerirsiniz? Seri şeklinde mi kullanmak daha iyi, yoksa farklı seri farklı markalar da olur mu? Teşekkürler.
Uçları Yıpranmış Geç Uzayan Saçlar (1)
Merhaba, daha önce saçlarımı sarıya boyatıyordum, bu nedenle çok yıprandı. Boyatmamaya karar verdim ve son 6 aydır boyatmıyorum, ancak neredeyse hiç uzamıyordu ve uçlarında yanık ve kırıklar vardı. 2 kere uçlarından kestirdim, artık daha sağlıklı gibi ve uzamaya başladı sanki, ama hala uçlarda bazı yerlerde yanıklar ve azalmış olsa da kırıklar var. Şuan saçlarımın boyasız yerleri gayet sağlıklı ama sarı olan yerlerde bu dediğim sorunları yaşıyorum. Bana öneriniz nedir? Çözüm istediğim nokta yıpranma, kuruluk ve saçlarımın uzaması; çünkü hep boyu sabit gibi artık. Şimdiden teşekkürler!
İşlem Görmüş ve Uzamayan Saçlar (1)
Saçlarım sürekli işleme maruz kaldı açıcı ve boyalardan sonra yıprandı. Bunun üstüne bir de sürekli düzleştirici kullandım iyice yıprandılar, kurudular ve uzamıyor. Saçlarım zaten hızlı uzamazdı ama bu işlemlerden sonra çok az uzamaya başladı. Ayrıca saçımın uçlarını kötü görünümünden çok rahatsızım. Bakım yapmak için saçımın kuruluğunun gitmesi için ve uzaması için ne yapmam gerekiyor ?
Saç kırıklarına uzamamasına çözüm (1)
Merhaba , Seneler sonra zar zor saçımı biraz uzatmışken uçlarına açma işlemi yapıldığından saçımın yarısı boyadan sonra tiftik tiftik ve kırık oldu saçımın kendi dalgasından eser kalmadı uçlarını her ay düzenli kestirsemde kırılma ve yıpranmışlık geçmicek ayrıca uzama sorunu olarakta saçlarımın altları uzarken üst kısımlar kesinlikle uzamıyor kestirince uçlarından daha da kısa kalıyor üstleri , şaçımın dipleri yağlı olsada hergün yıkıyorum fakat saçımın tellerini hem güçlendiricek hem kırık ve yıpranmışlıkları onarıcak ve uzamasını desteklicek şampuan ve saç kremi önerirmisiniz davinesi hiç kullanmadım aklımda kaldı ama siz hangilerini önerirsiniz ?
Saçın Toparlanması İçin Ürün Önerisi (1)
Merhaba , Saçlarım senelerdir kullandığım sarı renkten dolayı uzamıyordu zaten az ve ince telli şimdilerde fön çekmemeye başlayınca biraz toparlandı fakat gene cok az uzuyor yeterli değil saçlarımın üstleri cok kısa altları uzun aynı seviyeye getirmeye çalışsamda olmuyor , daha önce sitenizden kerastase aşırı yıpranmış saçlar için maske ve bc acil kurtarma serisi aldım fakat daha kötü saçlarımı tiftik tiftik yaptı aşırı bir yıpranmışlık yok sadece üstlerde biraz yıpranma alt kısımlardada kırık var sampuan olarak vichy dercos nashi argan dısında bir ürün kullanmıyorum ürün olarak ne önerirsiniz?
yıpranan saçların çözümü ? (2)
Merhaba , çok uzun zamandır saçlarım aynı boyda dipten uzama var fakat uçlarda sürekli kırık var tepelerde bile , vıch dercos yoğunlaştırıcı şampuan kullanıorum selection ammo keratini saç kremi gibi kullanıp nashi argan yağını kullanıyorum bunlar kendi araştırmalarımla aldığım ürünler yıpranmış seyrek ve uzamayan kırık saça önerdiğiniz ürün varmıdır ?