Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Davines serumu nasıl kullanıcam ❓ (3)
Davines nourishing şampuan , saç kremi ve maskesini aldım. Bunun yanında Davines OI/Oıl Boyalı Saçlar İçin Bakım Serum 12x13ml aldım ürünleri ne sıklıkla ve nasıl kullanmam gerekli❓Serum kullandıktan sonra durulanıyor mu❓
Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan Ve Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Jel (1)
Hocam bu iki ürün için görüşünüz nedir benim saçlarım güçsüz ve yanlarda açılma durumu var bunları kullanmamı tavsiye ediyormusunuz ?
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim? (1)
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim?
Sac Dökülmesiyle alakalı öneri istiyorum. (1)
Saç dökülmesi var çokta seyreldi ne yapam gerekir.
Hamilelikte serum kullanımı? (1)
Loreal Aminexil Dökülme Önleyici Serum 10X6ml kullanmak istiyorum. Fakat 12 haftalık hamileymiş.kullanmamda sakınca varmı bilgi alabilir miyim?
Saç Yağı Tercihi (1)
Merhaba, daha önce Marrakesh klasik argan yağı kullandım (bir dönem 100mllik satılanlardan), memnunum. Şimdi biten argan yağımın yerine alacağım hangi ürünün bu beklentime uygun olduğu konusunda karar veremiyorum..kafamdaki ürünler: 1)Marrakesh X Durulanmayan Arganlı Bakım Kremi 118ml 2)Marrakesh Oil Argan Yağı 60ml 3)Marrakesh Brush Up Argan Yağı Özü Bakım Spreyi 100ml 4)Insight Liquid Crystals Besleyici Yağ 100ml birbirinden farklarını anlamadım açıkçası.(bu arada saçlarım boyalı ve özellikle uçları kurumasın diye kullanmak istiyorum ürünü) teşekkürler.
İnce Telli ve Dökülen Saçlara Ne Önerebilirsiniz? (1)
23 yaşında bir kadınım. İnce telli dökülen saçlarım var. Saçlarımın dökülmemesi ve daha dolgun görünmesi için önerebileceğiniz şampuan ve bakım kürleri nelerdir? Teşekkürler şimdiden.
Saç İçin Öneri (1)
Saç dökülmelerim çok fazla, demir, çinko ve biotin kullanıyordum. Değerlerim normal seviyeye gelince bıraktım. Fakat gene başladı dökülmeler ve belli olacak kadar yoğun açılmalar, seyrelmeler oluyor. Şampuan olarak Biominoxil kullanıyorum. Fakat ilaçları bırakınca saç uçlarında kırılmalar ve matlaşma oluştu. Önereceğiniz serum ve saç kremleri nelerdir?
Wella Sp Men Elixir Strength Güçlendirici Serum 6x2ml (1)
Wella Sp Men Elixir Strength Güçlendirici Serum 6x2ml ürünü ne sıklıkla, ne kadar kullanılmalı?
Serioxyl Serum (1)
Serioxyl Serumu bebeğimi emzirirken kullanmamın bir sakıncası olur mu? Kullanılabilir mi?

Haftanın Fırsat Ürünleri