Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Toni&guy saç serumu? (1)
Merhaba uzun zamandır Toni&guy high shine serum drops kullanıyorum cam şişede, ancak sitenizde de dahil olmak üzere ürünü bulamıyorum, piyasadan mı kaldırıldı yoksa yenilerek yeniden mi piyasaya sürüldü, böyle sormamın nedeni yine sachane de satışta olan bir ürünü var plastik ambalajlı yine 30 ml acaba o olabilir mi yoksa o farklı bir ürün mü, onda da shine serum yazıyor Bilgi verirseniz sevinirim
Davines saç bakımı (1)
Merhaba Davines Nourishing Keratin Wonder Yıpranmış Saçları Yapılandırıcı ile Davines Nourishing Keratin Mucize Serum arasındaki fark nedir? Açıcı işlemimden yıpranan saçıma hangisini önerirsiniz?
Hamilelikte serum kullanımı? (1)
Loreal Aminexil Dökülme Önleyici Serum 10X6ml kullanmak istiyorum. Fakat 12 haftalık hamileymiş.kullanmamda sakınca varmı bilgi alabilir miyim?
Sac Dökülmesiyle alakalı öneri istiyorum. (1)
Saç dökülmesi var çokta seyreldi ne yapam gerekir.
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim? (1)
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim?
Davines serumu nasıl kullanıcam ❓ (3)
Davines nourishing şampuan , saç kremi ve maskesini aldım. Bunun yanında Davines OI/Oıl Boyalı Saçlar İçin Bakım Serum 12x13ml aldım ürünleri ne sıklıkla ve nasıl kullanmam gerekli❓Serum kullandıktan sonra durulanıyor mu❓
Saç vitaminleri ? (1)
Saçım bazı sorunlardan dolayı tamamen kesip yeniden uzamasini gelişmesini istiyorum fakat bemiks evigen bepanthen şampuana konan bu tür vitaminler ne derece etkilidir acaba?
Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan Ve Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Jel (1)
Hocam bu iki ürün için görüşünüz nedir benim saçlarım güçsüz ve yanlarda açılma durumu var bunları kullanmamı tavsiye ediyormusunuz ?
Sarı saç (1)
Merhaba saçımı yeni sayıya boyattım ve koyu renkten sarıya döndüğüm için komp saçım oryel ile açıldı. nasıl ürün kullanmalıyım saçım gür ve kalın telli kuru
Saç Yağı Tercihi (1)
Merhaba, daha önce Marrakesh klasik argan yağı kullandım (bir dönem 100mllik satılanlardan), memnunum. Şimdi biten argan yağımın yerine alacağım hangi ürünün bu beklentime uygun olduğu konusunda karar veremiyorum..kafamdaki ürünler: 1)Marrakesh X Durulanmayan Arganlı Bakım Kremi 118ml 2)Marrakesh Oil Argan Yağı 60ml 3)Marrakesh Brush Up Argan Yağı Özü Bakım Spreyi 100ml 4)Insight Liquid Crystals Besleyici Yağ 100ml birbirinden farklarını anlamadım açıkçası.(bu arada saçlarım boyalı ve özellikle uçları kurumasın diye kullanmak istiyorum ürünü) teşekkürler.