Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Çok uzun, dalgalı, kalın, yağlı, çok dökülen erkek saçı için şampuan tavsiyesi. SP maxiumum dökülme karşıtı hiç işe yaramadı. Alternatif var mı acaba? (1)
Merhaba. Çok uzun, dalgalı, kalın, yağlı, çok dökülen, kopan, sönük erkek saçı için şampuan tavsiyesi nedir. SP maxiumum dökülme karşıtı hiç işe yaramadı. Alternatif var mı acaba?
Wella sp men kullanmalı mıyım ? (1)
Wella sp men ve tonik kullanmayı düşünüyorum saç dökülmem için sizin tavsiyeniz nedir?
ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİ (1)
Merhaba erkek tipi saç dökülmem var ve alnıma yakın taraftaki teller incelip cansızlaşıyor seyreliyor. Şanpuan olarak kerastase densifique kullanıyorum siyah şişe. Serum öneriniz olur mu ya da şampuanı da değiştirebilirim. Hangi ürünleri kullanmalıyım?
Saç bakım önerisi? (1)
Saçlarımı ne sıklıkta yıkamamı tavsiye edersiniz mesela 1gün yıkasam 1gün yıkamasam olurmu birde aklıma takılan bir soruda saçlarımı permatikle kazıtsam 10_15 defa saçlarım sıklaşırmı lütfen cevap verin şimdiden teşekkürler
Şampuan önerisi? (1)
daha önce eşime almış olduğum Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan aldım ürünü kullandı bitti ve saç dökülmesi devam ediyor eşim daha önce saç ektirdi şuan kullanmasını önerdiğiniz ürün nedir?
Saçlarım dökülmüyor ama dökülme önleyici kullanmam zararlı mıdır ? (2)
Öncelikle merhabalar saçlarım kıvırcık ve normal bazen saçlarımı düzenlerken saç diplerimi acıtıyorum ve dökülmesinden korkuyorum bu yüzden Insight Anti-Hair Loss Fortifying Dökülme Önleyici Şampuan 900ml şampuanınızı aldım. Merak ettiğim bu şampuan saçlarımı dökülmekten korur mu ve sadece dökülen saçlar için mi geçerli benim saç tipim için uygun mudur onu merak ediyorum
Saçlarım duştan sonra dökülüyor (1)
Normalde daha az dökülmesine rağmen duştan sonra saçlarımı kuruturken 20 tel civarı dökülüyor dökülmemesi için ne yapmam lazım?
Saç dökülmesinde şampuan önerisi? (1)
Merhaba, ben 2,5 yıldır saç uzatıyorum. Hassas derili, kıvırcık ve ince telli bir saçım var. Şuan, yaklaşık 3 aydan beri İnsight marka şampuanın damaged hair olan serisini kullanıyorum. Bundan önce yine aynı markanın anti-frizz ve dry hair olan serilerini kullanmıştım. Uzun zamandır bu markanın ürünlerini kullanıyorum,çünkü diğer şampuanlar kadar kafa derimde kaşıntı yapmıyor. Ancak son 2 aydır aşırı derecede saçım dökülmeye başladı. Son kullandığım, yani damaged hair olan serisinden kaynaklı bir dökülme olabileceğinden şüphe ediyorum. Bu yüzden farklı bir şampuan arıyorum. Bana saç yapıma uygun ve dökülmeyi azaltacak bir şampuan önerebilir misiniz?
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim? (1)
Kerastase Specifique Bain Prevention Dökülme Önleyici ve Dengeleyici Şampuan ile Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum aynı anda kullanabilir miyim?
Acil durum şampuanı öneriniz? (4)
Merhaba.schwarzkopf bonacure kırmızı acil kurtarma sampuanını kuaforum almam için tavsiye etti ancak saclarım hakkında bilgi vererek sizden bu şampuanın yada önerebileceğiniz şampuan hakkında bilgi almak istiyorum.saç diplerim çok kısa zamanda yağlanıyor,kaşıntı ile birlikte kepekleniyor.sac tellerim çok inceldi ve saclarım seyrekleşmeye başladı.birde bana yağsız,doğal ,saclarıma zarar vermeyecek mat bir wax önerebilirmisiniz?

Haftanın Fırsat Ürünleri