Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kıvırcık saçım bozuldu? (1)
Merhaba saçlarım kendi renginde ve çok güzel buklelere sahipti 2 gün önce platin rengine kadar açtırdim ve şuan kıvırcıklıgıni tamamen kaybetti. Ne yapmam lazim eski halini kivircikligini istiyorum
Buklelerimi canlandırmak ve kuru saçlarım için tavsiyeniz nedir? (1)
Merhaba, kısa saçlarımın hali bukleli ve dalgalı arasında her gün değişmekte. bazen maşa yapılmış bazense sönük cansız süpürge gibi. kullandığım ilaç yüzünden kuru saç ve saç derim var. bunun için bir süredir schwarzkopf un bc serisini kullanıyordum. ama yetersiz geldiğini hissediyorum. saçlarımın uçlarına doğru hala kuruluk var hala her gün farklı şekillerde. saçlarımın her gün farklı biçimlerde olmasını önleyecek disipline sokup buklelerimi kazandırıcak aynı zamanda kuruluğa karşı ne önerebilirsiniz? parabensiz ürünler tercihimdir. Teşekkürler. İyi günler dilerim.
Bukleli kıvırcık saçı kısa kestirmek saçın yapısını bozar mı? (1)
Merhaba, benim saçlarım bukleli, kıvırcık ve koyu sarı acayip bir rengi olmasından dolayı herkes tarafından beğeniliyor. Ve uzat deniliyor. Fakat ben kısa saç seviyorum. Yaklaşık 4 yıldır saçlarımı çenemin biraz altında bir boyda kestiriyorum. Ama şu direk kısa saç hep hayalimdi. Şu ana kadar kestirmemiş olmamın sebebi, saçlarımı o kadar kısa kestirirsem saçımın yapısınının bozulacağı, uzadığında aynı buklelere ve kıvırcığa sahip olamayacağım, çok kıvırcık (tel tel duranlardan) veya daha düz kıvırcıksız çıkacağı korkusuydu. Gerçekten böyle bir şey var mı? Saçımı erkek tıraşından biraz daha uzun kestirirsem saç yapım bozulur mu ? Uzatmak istediğimde aynı şekilde çıkar mı? Teşekkür ederim.
Kıvırcıklar gitti geri dönüşü var mı? (1)
Öncelikle merhaba. Benim saçlarım ince telli ve kıvırcıktı. Ta ki 2 sene öncesine kadar. Öncelikle şunu söyleyeyim saçlarıma hiçbir şekilde ısı kullanmadım kullanmıyorum. 2 sene önce belimde olan saçlarımı omuzlarıma kadar kestirdim. Kestirdiğimde kıvırcıklarım büyük ve seyrek seyrek hale gelmişti. Uzayınca eski haline gelir deyip umursamadım. Maalesef ki eski haline değil daha da beter bir hale geldi. Evet dışarıdan gören bi kişi sen kıvırcıksın der fakat seyrek ve şekli tamamen bozulan saçma bi saçım var şu an. Evde doğal bakım yapayım diyorum, internetten araştırıyorum,market ürünlerini deneyim diyorum, etrafımdakilere danışıyorum fakat her taraftan ayrı bir ses. Bu saç mevzusu artık psikolojime de yansıdı ve ben gerçekten üzülüyorum. Sizce saçlarımı nasıl eski haline getirebilirim? Lütfen bana yardım edin ve ben de eski saçlarıma sahip olabileyim.
Saçlarımı tekrar istiyorum (1)
Merhaba ben saçımı açtırdım fakat buklelerim bozuldu ve geri istiyorum buklelerimi:( kestirmem işe yarar mı
kıvırcık saçlarım geri döner mi? (1)
Merhaba, Benim doğal bukle bukle bukle saçlarım vardı.Yıllar içerisinde boyadan kaynaklı azalma ve yıpranma olsa da buklelerim duruyordu.Fakat son yaptırdığım açtırma ve bakır tonlarındaki boyadan sonra saçlarım kıvırcıklığını tamamen kaybetti.şu an oldukça tuhaflar.toparlanmaları için kestirmeme rağmen istediğim sonucu alamıyorum.Şu an schwarzkopf bonacure nem terapi şampuanı kullanıyorum fakat saçlarımı yumuşattı sadece.önerebileceğiniz,buklelerimi geri döndürecek bi ürün var mı?

Haftanın Fırsat Ürünleri