Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Yanlış kozmetik kullanımı sonucu ani saç dökülmesi için öneri istiyorum? (1)
Merhaba; ince telli, dalgalı, boyasız saçlara sahibim. Saç dibimde seboreik dermatit var ancak saç boy ve uçlarım hassas ve kuru. Hiçbir ısıl işlem uygulamıyor, bonyo harici taramıyor ve sıkı toplamıyorum. 3 ay önce yanlış kozmetik kullanımı sonucu saçlarımda banyoda tararken tutam tutam dökülmeler meydana geldi, dolaşık olmayan saçlarıma tarak girdiğinde dökülme meydana geliyordu. Şampuanı değiştirdim kaliteli ürünlere döndüm ancak saç köklerim güçsüz ve banyoda dökülmeler devam ediyor. Kökleri nasıl güçlendirebilirim?
Asi saçlarım için Brezilya fonü sonrası hangi şampuanı kullanmalıyım? (1)
Saçlarım çok kabarıyor bu yüzden kalıcı fön yapmaya karar verdim ama piyasada bir sürü sülfatsız şampuan var hangisini kullanmalıyım
Kuru gür sert saçları yumuşatmak ve bakım için ne yapılabilir? (1)
İyi günler ben kuru gür ve kalın telli saçlara sahibim.saclarimi yumuşatmak ve bakımlı görünmesini istiyorum.saclarimi doğal kullanamıyorum çünkü duştan sonra elektrikleniyor dalgali gür kötü bir görünüme sahip oluyor.Bunun için önerileriniz nelerdir?
Mat Waxlar Saçın Cansız Görünümüne Sebep Olur mu? (1)
Parlak wax'lar saçı yağlı gibi gösterdiği için mat wax kullanıyorum. Ama saçım çok ince telli ve çok cansız. Bu durum mat waxtan kaynaklanıyor olabilir mi? Hangi waxı önerirsiniz?
İnce telli ve cansız saçlara çözüm (1)
Saçlarım cabuk yaglanmiyor duştan sonra iki gün kullanabiliyorum lakin uçları cansız ve mat hacimli değil ince telli bir yapısı var ne kullansam bilmiyorum turlu şeyler denedim şampuan da seçemiyorum doğal olmayan olan hepsini kullandım bana bi tavsiye verebilir misiniz
Düzleştiriciden yıpranmış saçlar için şampuan tavsiyesi (1)
Merhaba, Saçlarımda çok fazla beyaz olduğundan yaklaşık 3 haftada bir kumral renge boyatıyorum. Bu arada düzleştiricide kullandığımdan saçlarım çok yıpranmış durumda. mat, cansız, elektriklenen uçları çatal çatal olan saçlarım için nashi argan yağı ve kerastase elixir şampuan kullanıyorum ancak sonuç aynı. Nashi keratin ve phyto repair şampuanlarını önerdiler. Yıpranan saçlarımın onarılması, canlı ve parlak olması için ne kullanmalıyım? yorumlarınızı rica ederim.
mat,kırılgan ve dökülen saclar (1)
merhaba.saclarımı yaklasık 6 ay once ombre islemi icin actirdim.su an mevsimselde olabilicegini dusundugum dokulme yasiyorum.bunun yaninda uclarda kirilma zayiflama ve sac genelinde bir matlasma soz konusu.daha once matrix yağ kullanip memnun kalmistim.yeni urunleri hakkinda bir fikrim yok.uygun bir kombin ariyorum
Kuru Ve Uzamayan Saçlar İçin Ne Yapmalıyım (1)
Saçlarım sağlıksız uzuyor ve çok kuru. Bunun için hangi ürünleri kullanmamı önerirsiniz?
Saçlarım Nasıl Kendine Gelir? (1)
Saçlarım çok cansız, iyice azaldı. Uçlar kırık, koparak dökülme var ve yavaş uzuyor ve tabii ki röfleli. Ne yapmalıyım doğal bakımlardan ya da ürün olarak ne önerirsiniz?
Kuru Cansız Elektriklenen Kıvırcık Saçlar (1)
Merhaba, saçlarımı uzatmak istiyorum. Hafif kıvırcık, mat ve elektrikleniyorlar. Kabarıyor aynı zamanda. Bu sorunların çözümü için sprey, şampuan, krem vs. ne kullanmam gerekir? Öğrenci olduğum için iyi performansta en uygun ürünü tavsiye ederseniz sevinirim. İyi günler.

Haftanın Fırsat Ürünleri