Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Koyu kestane saçlarımı sarı yapmak istiyorum? (1)
Saçlarım koyu kestane ve sarı yapmak istiyorum yakmadan kaç volumluk açıcı kullanmalıyım
Schwarzkopf açıcı? (1)
Schwarzkopf Blondme Premium Lift 9 Tona Kadar Pudra Açıcı 450g Adlı ürün sachanede oksidanla mı birlikte satılıyor yoksa sadece tek mi? Ve başka oksidanla kullanabilir miyiz tek satılıyorsa?
Açıcı (1)
Saçlarımı Loreal Inoa 8.0 ve içine Schwarzkopf Igora 0.22 karıştırıp boyuyorum. Saçlarımda daha önceden balyaj vardı, şuan ortalara doğru indi balyajlar, balyajları yenilemek ve aralara da atmak istiyorum. Hangi açıcıyı tavsiye edersiniz?
Açıcı Karşılaştırması (1)
Merhaba, Kyana Açıçı ile Organic Colour arasında kararsızım. Saç derimde Psoriasis var. Derime bitkisel bir krem sürerek uygulayacağım. Hangisini önerirsiniz? 1'e 2 ölçek uygulanıyor ya ml ve gr fark eder mi? Teşekkürler. Bir de Kyana'da uygulama için oksidanın gramajı verilmemiş ama 30 gr tozdan diyor, öyleyse 60 gr oksidan mı uygulamalı?
Ice, Sarı Efektsiz Mükemmel Açıcı Nedir? (1)
Sayın yetkili, saçımı griye boyatmak için kuaföre 500 tl verdikten sonra saçımın civciv sarısı olması ile sonuç fiyasko ve kandırıldığıma kanaat getirdim. En masum hali anlatıyorum. Saçımı Loreal 12.1 ile boyayıp tonlama yaptıktan sonra kuaförden daha iyi sonuç elde ettim. Şimdi tek ihtiyacım sarı efekti vermeyen en etkili açıcıyı almak istiyorum. Hangi ürünü almalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.
Inoa Saç Boyasının Tutmaması (1)
Merhaba, pazartesi günü 2 yıldır kızıla boyanan saçlarımı palette açıcıyla açıp Inoa 7.1 ve 8.1 sipariş verdim. Ertesi gün baktığımda iyi açılmamış olduğunu gördüm ve aynı açıcıyla tekrar açtım. Çarşamba günü ise Inoa'yla boyadım ama ne saçımın kendi rengi olup açılan dipler tuttu, ne de saçlarımın boyları, aynı şekilde dipleri sarı, uçları kırmızı. Boya neden tutmamış olabilir? Kızıldan diye düşündük ama dipleri de tutmamıştı?
mat,kırılgan ve dökülen saclar (1)
merhaba.saclarımı yaklasık 6 ay once ombre islemi icin actirdim.su an mevsimselde olabilicegini dusundugum dokulme yasiyorum.bunun yaninda uclarda kirilma zayiflama ve sac genelinde bir matlasma soz konusu.daha once matrix yağ kullanip memnun kalmistim.yeni urunleri hakkinda bir fikrim yok.uygun bir kombin ariyorum
Saçımı griye boyasam ne kadar yanar? (1)
Saçım siyaha yakın, koyu kahve tonlarında. Daha önce hiç boyatmadım şimdi de saçımı tamamen griye boyatmak istiyorum ama çok yanar diye korkuyorum. Kuaförde boyatıcam ama yine de emin olmak istiyorum. Önerebileceğiniz bir boya ya da açıcı varsa onları alıp kuaförde boyatabilirim. Bilgi verirseniz sevirim
Hangi saç açıcı daha az yıpratır? (1)
Emzirdiğim için zararı en az olacak bir açıcı arıyorum. Birkaç marka amonyaksız açıcı buldum. Fakat kararsız kaldım. En az zararla saçımı (koyu kahve ve röfleler var) bebek sarısı tonunda açacak bir ürün tavsiye edebilir misiniz? Loreal,organic,goldwell,kyana,davines,natulika? Teşekkürler...
Açıcı İçin Oksidan Seçimi (1)
Merhaba, saç açıcı alacağım. Hem saç dibime hem de uçlarına süreceğim için ikisi için farklı oksidan mı almam gerek yoksa hem saç dibi hem de uçları için %9 30 Vol. oksidan kullanabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Haftanın Fırsat Ürünleri