Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Sarı boya üzerine gri boya? (1)
Saçlarımı griye boyayabilmek için önce orialle açtım ama turunculuk oldu bende saçımı platin sarıya boyadım turunculuk kalmadı ama ben gri yapmak istiyorum sarı boya üzerine gri boya tutar mı ?
Kumral sarı balyajlı saça gri boya uygulanır mı? (1)
Saçım koyu küllü kumral ve platine varan sarı balyajlarım var. Balyajların bazı yerlerinde sıcak sarı yansımalar görüyorum bunu yok etmek ama aynı zamanda kendi saç rengimi ve balyaj görüntüsünü korumak istiyorum. Saçımın tamamını gümüş griye boyasam bu yansımaları yok edip küllü kumral üzerine gri balyaj görüntüsü verebilir miyim?
Gri saç nasıl düzelir? (1)
Merhaba; saçımı ilk yarıya kadar açtım daha sonra 2 kutu 10.1 ve 2 buçuk çay kaşığı igora 0.22 kattım saç diplerip ekteki gibi acayip giri oldu ve boyama sırasında arkayı görmediğim için saçımın içinde boyanmamış yer kalmış grilik gitmesi için ve boyanmayan yer için ne gibi bişey yapabilir acil yardım :(
Silver Saç Boyası (1)
Merhabalar, Ben saçımı gri rengine boyamak istiyorum. Açma işlemini hallettim lakin en iyi silver boyayı ve oksidanını seçme konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Genellikle bu ton boyalarda kullanılan oksidanlar kaç vol. olmalıdır? Markadan markaya değişecek ama evrensel bir kuralı var mıdır? Bana yardımcı olurken stok durumunuzu da göz önünde bulundurursanız sizi bir kere daha yormamış olurum? Yardımınız için müteşekkirim. İyi günler dilerim.
Wella color touch 8.81 (1)
Merhabalar ben wella colour touch serisinde bulunan 8.81 nolu renge saçımı boyamak istiyorum. Bu boyayla beraber hangi oksidanı kullanmamı uygun görürsünüz? Uygulamayı saç uçlarına yapacağım. Sarı olduğu halde tonlama işlemi yapmam gerekir mi? Gerekirse o konu hakkımda da yardımcı olursanız müteşekkir olurum.
gri saç boyası (1)
Merhaba saçım açık küllü sarı ve gri ye boyamak istiyorum ancak burada bazı boyalarda numaralar var ve ben emin olamıyorum, önerebileceğiniz bir boya rengi var mı? Teşekkürler :)
Pembe saça gri tutar mı? (1)
Merhaba öncelikle, ben bir süredir saçlarımı pembe kullanıyorum ve saç rengimi gri tonlarında yapmak istiyorum ama bundan öncede açıcı kullandığım için saçlarımın yıpranmasından korkuyorum acaba pembe boyanın üzerine gri tonları tutar mı? Bu üzerilerinde krem boya yazan boyalardan kullanıyordum.
Siyah saca gri boya tutar mi? (1)
Merhaba. Sitenizden organics color systemin silver mix adli boyasini almak istiyorum. Yalniz benim saçlarım koyu siyah ve kalin telli. Önceden islem görmedi. Boyanin rengi tutar mi saçıma? Açıklamanızı bekliyorum Iyi günler
Erkekler için gri saç boyası (1)
Merhaba, gri veya beyaz saç boyası arıyorum ama erkekler için bulamıyorum. Biraz tuhaf bir durum genelde herkes siyaha boyatır ama ben gri veya beyazlaştırarak saçıma stil vermeyi düşünüyorum. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?
Gercek küllü griye kacan küllü renge nasil ulasabilirim? (1)
Sacimi kendim boyuyorum diplerimi gercek griye yakın küllü renge boyamak istiyorum. 8.1 in icine biraz mavi koyuyorum fakat o rengi alamiyorum. Nasil bu rengi elde edebilirim?

Haftanın Fırsat Ürünleri