Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

ince telli saçlar için hangi wax ? (1)
Merhaba , ince telli bir saç yapısına sahibim mat görünüm veren tutuculugu yüksek olan wax önerirmisiniz.
Saç için fön fırçası için öneri istiyorum? (1)
İnce telli saçım var erkeğim fön çekmek için 2 tane tarak ihtiyacım var öneriniz nedir biri fırça şeklinde olsun diğerinin ucu plastik olan ve taraklar üzerindeki numaralar ne anlama geliyor.
wax,sprey ve tarak (1)
Kalın telli ve uzadıkça dalga alan saçlara sahibim. Saclarim zor şekil aliyor ve fon cekerken,şekil verirken ne tür wax tarak ve sprey kullanmam gerekiyor teşekkürler....
Sitenizdeki en iyi fön makinesi hangisi? (1)
Sitenizde bulunan saça en az zarar veren fön makinesi hangisidir?Fön makinesi saça zarar vermeden Nası kullanılır?
hangi ürünleri kullanmalıyım? (1)
kendi saçlarım koyu kestane renginde ince telli saç tipiydi ama saçımı küllü kumral tonlarında boyattım ve balyajdan sonra çok karışmaya ve sertleşmeye başladı.Bir çok ürün denedim ama çözüm bulamıyorum.Çok kırılıyor ve çok yıpranmış görünüyor ne yapabilirim?Lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler :)
Fön Makinaları Hakkında (1)
BaByliss PRO Volare V1 Ferrari Dizayn Fön Makinesi'ni mi alayım yoksa Wella Sahira Color İyonlu Fön Makinesi'ni mi?
Hector Saç Fırçası (1)
Merhaba iyi çalışmalar, Hector Fön fırçasından almak istiyoruz. Ebatlarını öğrenebilir miyiz?
Saç Fırçası Hakkında (2)
Fön çekerken metal saç fırçası profesyonel bir ürün kullanmam lazım veya plastik silikonlu saç fırcası kullanmam lazım çünkü saçlarım ince telli.
Fön Fırçası Tavsiyesi (1)
Pixie kesim saçımın ön kısımlarına fön çekmek için kullanabileceğim güzel bir fön fırçası arıyorum. Fırçayı neye göre seçmem gerektiğini bilemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Tarko Lionesse Tıraş Seti 9013 Fırçası Hakkında (1)
Merhabalar, Ben bu seti sipariş ettim ve elime geçti. Ürün özellikleri ile ilgili detaylı birkaç sorum olacak: 1) Bu sette gelen fırça domuz kılı mıdır yoksa başka bir çeşit midir? Domuz kılı olması benim için avantaj 2) Bu sette gelen fırçanın boyu Omega setlerinkinden küçük müdür (Mesela 1187.11 ile gelene kıyasla) 3) Bu sette gelen tıraş kasesi plastik. Yine diğer Omega setlerine kıyaslarsak, mesela Omega 1187.11 olanda kase seramik midir? 4) Tarko'nun da Omega setleri var. Mesela Tarko Omega Renkli Tıraş Seti 1187-11 setinde, fırça Omega fırça mıdır? Domuz kılı mıdır? Kase plastik midir seramik midir? Detaylı cevaplayabilirseniz sevinirim.

Haftanın Fırsat Ürünleri