Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

İki Şampuan Mı Yoksa Tek Mi? (1)
Yves Rocher'nin Kepeğe Karşı Etkili ve Saç Dökülmelerine Karşı Etkili şampuanlarını dönüşümlü olarak sıra sıra yıkamalarda kullanmam saçlarım için bir problem yaratır mı yoksa tek birini mi kullanayım sadece?
Saçta kepek, dökülme ve seyrelme için öneri? (1)
Merhaba, yaşım 23, saçlarımın ortasında yoğun dökülmeyle birlikte, saç ortası dahil çevrelerinide kapsayan bir seyrelme var. Ayni zamanda saçım çabuk yağlanıyor ve sürekli kepekleniyor, kepek kaşıntı da yapıyor. Genetik veya stres kaynaklı olabileceğini ďüşünüyorum. Bu sorunlarıma karsı hangi ürünleri öneriyorsunuz? Özellikle etkin bir sonuç almak istiyorum. Kerastase, vichy markalarının serumlarını mı önerirsiniz, yoksa nashi,insight gibi daha az kimyasal içeren ürünleri mi kullanmalıyım, yada başka etkili ve doğal içerikli önerileriniz nelerdir, yardımcı olursanız sevinirim.
Kerastase kepek serumu dökülmeyi de engeller mi? (3)
Saçlarımda kepek ve kaşıntı var Kerastase saç serumu kepek için olan ürünü almayı düşünüyorum bu ürün dökülme önleyici etkisi var mı?
Kepek için ne önerirsiniz? (1)
saçımda dökülme yasıyorum bir kaç aydır yanlış kesimden dolayı kırılmalar ve yıpranmalar oldu saçımda kepek de oluşumu var saçımın çansızlığını kırılmasını kepeği ve dökülme önleyici ürünler araştırıyorum yardımcı olurmusunuz
Saç tipime en uygun şampuan nedir? (1)
İnce telli, düz, hacimsiz saçlarım var. Kepek problemimi de giderecek, güzel kokan bir şampuan istiyorum. 100 lirayı geçmezse güzel olur. Yardımcı olur musunuz?
Kuru yıpranmış saç ve kuru saç derisi? (1)
Saçlarım aşırı kuru ve yıpranmış durum da ayrıca saç diplerimde inanılmaz kuru kullandığım hiç bir ürün saç dibime yaramıyor her daim yaz kış kuruluk döküntü var ama egzema değil deri döküntüsü ne tür bir şampuan kullanmam lazım
Yağlı, kepekli ve dökülen saç? (1)
Dip kısımları yağlı, uç kısımları kuru olan saç tipine sahibim. Yıkamanın ertesi günü saç diplerim de yağlanma başlıyor. Aynı zamanda kepeklenme yatkın bir saç tipim var. Dönem dönem aşırı kepek sorunu yaşıyorum doktor tavsiyesi ile kullandığım ilaçlarla bir süre kepeklenme duruyor ama sonra yine başlıyor. Son olarak da birkaç hafta önce yoğun bir dökülme başladı. Tahlil sonuçlarım normal. Düzgün ve uygun bir şampuan kullanmak istiyorum. Daha önce davines kepeğe karşı denedim ama çok fazla faydasını göremedim. Önerinizi alabilir miyim?
Saç dökülmesi için öneri? (1)
Cildiye ve dahiliye polik. gittim yaptırdığım kan tahlillerinde birşey çıkmadı ama saçlarım çok dökülüyor ve yıkadıktan 4 5 saat sonra kaşıntılı saç derisi şikayetim var, ayrıca kepek de var.
Hangi Kerastase Şampuanı Kullanmalıyım? (1)
Merhaba, Kerastase markasının kepek problemine iyi gelen şampuanlarını araştırıyorum. İki şampuanına denk geldim. Yağlı saç derisi ve kuru saç derisi için olan. Benim sorum şu; saç derim yağlı da değil kuru da değil, hangi şampuanını kullanmam gerekir? Ya da normal saç derisi için kullanabileceğim kepeğe iyi gelen başka şampuanı var mı? Teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri