Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Keratin kepeklenme yapar mı? (1)
keratin yaptırdım ve saçımın çabuk yağlandığını ve kepeklendiğini farkettim sebebi keratin olabilir mi ya da denk mi geldi acaba zaten böyle olacaktı da ama hayatımda böyle bir kepeklenme dönemi olmamıştu daha önceden
Kepek için ne önerirsiniz? (1)
saçımda dökülme yasıyorum bir kaç aydır yanlış kesimden dolayı kırılmalar ve yıpranmalar oldu saçımda kepek de oluşumu var saçımın çansızlığını kırılmasını kepeği ve dökülme önleyici ürünler araştırıyorum yardımcı olurmusunuz
İki Şampuan Mı Yoksa Tek Mi? (1)
Yves Rocher'nin Kepeğe Karşı Etkili ve Saç Dökülmelerine Karşı Etkili şampuanlarını dönüşümlü olarak sıra sıra yıkamalarda kullanmam saçlarım için bir problem yaratır mı yoksa tek birini mi kullanayım sadece?
vucumda seboreik dermatit var bunun ıcın hangı sampuanı kullanabilirim ? (1)
merhabalar .seboreik dermatit hastasıyım cildim kabuk kabuk oluyor bunun ıcın hangı sampuanı kullanmamı onerırsınız
Saçım Cansız (2)
Uzun saçlıyım (yaklaşık 30cm) saçlarım cansız ve kolay taranmıyor ve saç tellerim kolay ayrılmıyor. Kepeklenme de mevcut, hangi şampuan ve losyon kullanmam gerekiyor?
Sağlıklı Olmaları İçin En Doğrusu Nedir? (1)
Saçlarım düzgün olmamakla birlikte, kıvırcık yapıya sahip ama düzlestirici olmasa da sürekli fön çektirdiğim ve sıradan şampuanlar kullandığım için uçları sürekli kırık, uzamıyor, mat ve sert. Bu durum beni çok üzüyor. Son zamanlarda kepekler iyice arttı, çok araştırdım ama sülfatsız, parabensiz şampuanlarda da kararsız kaldım. beğenenler olduğu gibi kötüleyen de bir sürü kişi var. Bana bu konuda tavsiyede bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Dökülme Kuruluk Kepek (1)
Saç dökülmesi, saç kırılması var. Saçlarım çok kurudur ve  kepeklidir; aynı zamanda zayıftır. Güçlenmesini istiyorum, şampuan ve krem önerileriniz nelerdir?
Kepek Ve Hafif Kaşıntı Kalıcı Mıdır? (1)
Merhabalar, saçlarımda hafif, ara ara kaşıntı ve biraz kepeklenme var. Buna bağlı olarak saçlarımı iki gün yıkamazsam hemen yağlanma oluşuyor, ne yapmalıyım?
Lohusa Döneminde Saç Dökülmesi Ve Kepek Sorunu (1)
Yaklasık 2.5 ay once dogum yaptım. Saçlarımın dökülmesini engellemek istiyorum mümkün derece. Emzirdiğim için ürünlerin içeriği önemli. Saçlarım ince telli, kuru, seyrek ve kepek problemim var. Hangi ürünleri tavsiye edebilirsiniz?
Saç Dökülmesi ve Kepeklenme (1)
Saçlarım zaman içerisinde kepeklenip kuruyup dökülmeye başladı ve çok ince oldu. Birçok ürün denedim; bir sonuç elde edemedim. Her taradığımda 250_300 tane dökülüyor. Testlerini yaptırdım, herhangi bir eksiklik yok. Lütfen çare.