Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saç Derisi Temizliği (1)
Merhaba, 2-3 yıldır saçımda ve yüz bölgemde inanılmaz yağlanma var; yüzümü günde 3-4 kez yıkıyorum, fakat saçımı gün aşırı yıkayamıyorum. Gözenekler tıkalı olduğundan artık aşırı saçım dökülüyor ve kepek var özel kepek için tedavi şampuanı ve dökülme önleyici şampuanlar kullanmama rağmen düzelme olmuyor. Saç derisi temizleyici almayı düşünüyorum eczanede bana phytonun saç derisi temizleyici bitkisel içerikli bir ürün önerdiler. Sizce ne kullanmalıyım şampuan? Kepek şampuanım var gerek Kerastase olsun Phyton olsun hepsini kullandım, hala kullanıyorum etkisini göremedim.
Saç Dökülmesi Ve Kepek (1)
Merhaba, Polikistik over sendromu yüzünden saçlarımda aşırı bir dökülme söz konusu 2-3 yıldır. Kepek de var; kepek şampuanlarının hiçbir etkisini görmedim; fakat saçımı sık sık yıkadığımda kepek sorunu azalıyor, ama saçım daha çok dökülüyor. Hangi serumu kullanmalıyım? İyi günler.  
Kepek Ve Hafif Kaşıntı Kalıcı Mıdır? (1)
Merhabalar, saçlarımda hafif, ara ara kaşıntı ve biraz kepeklenme var. Buna bağlı olarak saçlarımı iki gün yıkamazsam hemen yağlanma oluşuyor, ne yapmalıyım?
Lohusa Döneminde Saç Dökülmesi Ve Kepek Sorunu (1)
Yaklasık 2.5 ay once dogum yaptım. Saçlarımın dökülmesini engellemek istiyorum mümkün derece. Emzirdiğim için ürünlerin içeriği önemli. Saçlarım ince telli, kuru, seyrek ve kepek problemim var. Hangi ürünleri tavsiye edebilirsiniz?
Saç Dökülmesi ve Kepeklenme (1)
Saçlarım zaman içerisinde kepeklenip kuruyup dökülmeye başladı ve çok ince oldu. Birçok ürün denedim; bir sonuç elde edemedim. Her taradığımda 250_300 tane dökülüyor. Testlerini yaptırdım, herhangi bir eksiklik yok. Lütfen çare.
Saç Bakım Toniği İşe Yararmı? (1)
Merhaba, benim saçlarımda çok aşırı bir kepeklenme mevcut. Öyle ki artık kepek şampuanları da çok etki etmiyor. Kepeğim kuruluktan kaynaklanıyor daha önce saç derisine özel maske kullanıp memnun kalmıştım şu an ise saç bakım toniklerinin kepeğe etkisini merak ediyorum. Gummy Hair saç bakım toniği hakkında bilgi almak istiyorum, marka hakkında hiç bilgi bulamadım ürün hakkında da bir kullanıcı yorumu göremedim. Ne kadar etkili bir üründür ve içeriği nedir?
Kaşıntı ve Kepeklenme Sorunu (1)
Merhaba, boyasız,ince telli ve hacimsiz saclarım var saclarımı iki güne bir yıkıyorum. İkinci gun saclarım kasiniyor ve kasidigimda beyaz tortu doluyor tirnaklarim .bunun yanında dustan çıktığımda bile beyaz kepekler oluyor. Yanı kepek hep var arınmıyor ve ikinci güne kaşınıp tırnaklarım doluyor. Davines ilgimi cekiyor fakat calming mi purifying mi kullanmalıyım karar veremiyorum? Bir de Dönemsel ihtiyaçlara göre birden fazla şampuan kullanmanın faydası veya zararı Hakkında da bilgi verirseniz sevinirim Cunku mevsimsel dökülmelere yönelik ayrı hacim icin ayrı urun kullanıyorum, sanirim bu bahsettigim sorun icin de ayrıca kullanmam gerekecek.. Tesekkurler
Asi ve Kepekli Saçlar (1)
merhabalar..benim oldukça gür kabarık,çok fazlaca elektriklenen ve uçları kırılmış saçlarım var..hafif dalgalı ayrıca saç diplerinde kabuklanma ile kepek mevcut...önceden parlak canlı saçlarım vardı çok fazla işlem görmemesine rağmen yıpranmış duruyor...ne kullanıp eski haline getirebilirim?? daha önce lorealin profesyonel şampuanlarından kullandım ama saçlarımı çok ağırlaştırdı...ne önerirsiniz?ayrıca şekillendirici de önerebilir misiniz??şimdiden teşekkürler...