Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kerastasın hangi şampuanını kullanmalıyım? (1)
Saçlarım yağlı ve dökülme var bunun için kerastase hangi ürünü kullanmalıyım?
Saç tipime en uygun şampuan nedir? (1)
İnce telli, düz, hacimsiz saçlarım var. Kepek problemimi de giderecek, güzel kokan bir şampuan istiyorum. 100 lirayı geçmezse güzel olur. Yardımcı olur musunuz?
Hacimsiz İnce Telli Saçlar (1)
Merhaba Saçlarım hacimsiz ve ince telli, john frieda volume serisini kullandım Ancak sacimi cok kuruttu. Kepek bile yaptı,Yerine kurutmayan bir şampuan ariyorum. Davines volu mu davines repupling şampuanı mı önerirsiniz ? Kurutmayan hacim verici şampuan istiyorum , teşekkür ederim.
Hacim Spreyi Dökülme Yapar mı? (1)
Merhabalar saçlarım ince telli ve aşırı sık, osis blow go thick ve davines volu spray ikisinden birini almayı düşünüyorum bu ürünler saç köküne uygulandığı için dökülme yapar mı? normalde bir dökülme problemim yok.
sekillendirme öncesi urun (1)
Merhaba oncelikle ince telli saca sahibim hergun sacima fön cekiyorum. Sac seklim yanlarim kisa 5 numara ust tarafta ön kisimdan arka kisma dogru uzundan kisaya dogru gidiyor fönle on tarafi sag dogru kaldiriyorum arkaya dogruda waxla sag tarafa dogru kaldiriyorum. Sizden istedigim  ürün fòn oncesi kullanacagim urun isidan koruyacak yuksek doku ve hacim kazandiracak yani fön öncesi saçimi hazrlayacak ancak sacima zarar vermeyecek gercek profesyonel urun ariyorum. Wax surmeden once sacimi daha dolgun hacimli ve dokulu gosterecek ve fön cekmeyede engel olmayacak mesela saciniza once wax sürüp fön cekersiniz saciniz sertlesirde fönde istedginiz sekli veremezsiniz ya öyle olsun istemiyorum. Yani ön stilimi yani waxlamadan fönle olusturacgm stilde yardimci bir urun ve sonradan waxla istedgm sekle getirecegim ürüne ihtiyacim var dogal parlaklikta saglasin istiyorum önerikeriniz nedir?Birde ince telli sacimi yumusatacak ve kalin gibi gozukecek ve wax gibi kizmetin urunleri kolayla cikaracak profesyonel sampuan ariyorum iyi gunler
Hangisini önerirsiniz? (1)
Merhabalar. Hacimi en iyi şekilde verebilmesi için "Matrix Vavoom Take Me Higher Kökten Hacim Veren Saç Spreyi 241gr" ürününü mü yoksa "Matrix Vavoom Height of Glam Hacim Kazandıran Köpük 250ml" ürününü mü önerirsiniz? Bu ikisi arasında kaldım, birisi sprey birisi köpük olduğu için köpüğün daha fazla işe yarayacağını düşünüyorum ama yine de bir sormak istedim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Saçlardaki hacimsizlik? (1)
Merhabalar. Saçım oldukça uzun ve uzatmaya başladığım ilk günden beri sağa doğru tarıyorum. Yani her zaman şekillendirmemi sağa doğru yapmışımdır. Fakat saçımı uzatmaya başlayalı baya uzun zaman olduğu için saçın alışkanlığından olsa gerek sağa yatırdığımda bir hacimsizlik söz konusu. Yani istediğim gibi yukarıdan aşağıya düşüş sağlamıyor saç, direk yatıyor sağa doğru. Aksini yaptığımda yani ters tarafa taradığımda ise inanılmaz bir hacimle karşılaşıyorum, istediğimi direk yapıyorum yani. Fakat şekillendirme sırasında fön çeksem de şekillendirici sürsem de istediğim hacimin azını elde edebiliyorum ve saçımı ters yöne taradığımdaki o hacimi, saçların tutam tutam olmasını yakalayamıyorum. Hacim verici ürünler kullanıyorum, wax'larım hacim üzerine fakat sağa doğru taradığımda gene de istediğim hacimi yakalayamıyorum. Bunun için ne önerirsiniz? Mesela bir süre saçımı ters yöne mi taramalıyım? Veya bir ürün mü kullanmalıyım? Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim, teşekkürler.
Artego Styling Tools Root Lifter Hacim Spreyi? (1)
Merhabalar. Ben Artego Styling Tools Root Lifter Hacim Spreyi 300ml adlı ürünün durulanıp durulanmayan bir ürün olup olmadığını sormak istiyordum? Yani durulanması gereken bir ürün müdür bu? Saçta kalsa ve yıkanmasa bir zararı olur mu? Teşekkürler.
Sizce hangisi? (3)
Merhabalar. Saçım için mat gösteren ve tutuş gücü iyi olan, saça verdiğim şekli uzun süre koruyan bir ürün arıyordum. Osmo Clay Mat Görünümlü Kil Bazlı Sert Wax ve Osmo Corruptor Hacim Veren Sert Wax arasında kaldım. İstediğim şey özellikle saçın önünde bir hacim sağlaması. Yani fönden sonra sürdüğüm zaman özellikle saçların önü hacim almalı, yukardan aşağıya güzel bir düşüş sağlamalı. Bu iki üründe de sanırım aradıklarım var fakat hangisini seçmeliyim karar veremedim. Siz bu isteklerim doğrultusunda hangi ürünün istediğimi verebileceğinizi düşünüyorsunuz, ve neden? Cevaplarsanız çok sevinirim, çok teşekkürler.
Osmo Thermal Defense Isıya Karşı Koruyucu Sprey Hakkında Bilgi (1)
Merhaba. Duştan sonra saçı şekillendirmeye başlamadan önce hem saçımı ısıya karşı koruyacak, hem de şekil vermemi sağlayacak bir ürün arıyordum. Rastgele gördüm bu ürünü. Bahsettiğim ürün Osmo Thermal Defense Isıya Karşı Koruyucu Sprey. Bu ürün hakkında bilgi almak istiyordum. Nedir ne değildir ne işe yarar gibisinden. Önce bu ürünü kullanıp saçıma fön çekip sonra wax kullanmayı düşünüyorum. Mesela böyle bir şey olabilir mi? Saça hacim vermeyi de sağlar mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Haftanın Fırsat Ürünleri