Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Mor şampuan tavsiyesi? (1)
Merhaba saçlarımın orta ve uç kısımları platin rengi dip boya yaptığımda turunculuk kırılsın diye elseve mor şampuan kullanıyorum fakat platin kısımlara deydiği gibi lila rengine dönüştürüyor bana hem turunuculuğu kırıcak hemde açık renkleri etkilemicek bir mor şampuan önerebilir misiniz?
Keratinli mor şampuan almak istiyorum. (3)
Bonacure pH 4.5 Renk Koruma Gümüş Yansıma Şampuanı 1000ml ürünün almak istiyorum keratinli saçımın düzlü oluşunu etkiler mi? Kullanabiliyor muyum? Ayrıca ne sıklıkta kullanmam gerekir?
Sarı saçlardaki turunculuğu önlemek için ne yapabilirim? (3)

Saçlarımı yıllardır sarı kullanıyorum. Kendi saçlarım koyu renkte bu yüzden istediğim açık sarı tonlarını yakalamak zor oluyor benim için. Saçlarımı boyattıktan bir süre sonra saçımda sıcak sarılar ve turunculuklar olmaya başlıyor, kuaförden çıktığımdaki güzel küllü rengi uzun süre kullanamıyorum. İstediğim küllü renge ulaşmak için evde uygulanabilecek bir bakım veya uygulama öneriniz var mı?

Mor şampuan mı Mavi şampuanmı kullanmalıyım? (1)
Saçlarıma ombre yaptırdım sarılarım koyuldu mor şampuanmı yoksa mavi şampuanmı kullanmak gerekir aradaki fark nedir? platin renkte sarılık olmasını istiyorum gri değil
Mor şampuan kullanımı ile ilgili bilgi istiyorum? (1)
Kasım ayında saçıma açıcı ile krepe balyaj yapıldı ama turunculuk var. İki kere loreal 8.11ile boyandı ama saçtaki dorelik kaldı. Nisan ayında tekrar açtırmayı düşünüyorum. Loreal mor şampuanım var. Soğuk tonlar için açtırıp hangi aralıklarla şampuanla yıkamalıyım
Mor şampuan önerisi? (2)
Merhabalar az önceki cevap için teşekkürler bir de mor şampuan önerisi istiyorum saçıma.Saçlarım ombreli ama platin ya da gri değil ombreli küllü kumral kaliteli işe yarayacak bir mor şampuan önerir misiniz?Hemen cevapladınız diğer mesajımı ilginiz için ayrıca teşekkür ederim en sevdiğim saç ürünleri sitesi 🥰
Mor Tonlayıcı Şampuan (1)
Merhaba, açıcı işlemi uygunmış saçımı Loreal Inoa 9.1 rengi ile boyatıyorum, sonrasında Tigi Bed Head mor tonlayıcı şampuanını kullanıyordum; fakat bu marka şampuanın mor pigment yansımalarını istediğim yoğunlukta bulmadım. Sizce en yoğun mor pigment yansımalı şampuan hangisidir? Teşekkürler.
Mor şampuan (1)
Merhaba saçlarım küllü sarı ama dibinde ve ara yerlerde turunculuk var. Bunları yok etmek için en iyi sonucu hangi markadan alırım acaba
silver sampuan (1)
sacim röfleli ama arada turuncu yansımalar var.lorealin 2 mor sampuanı var.sacim küllü olsun istiyorum.hangisini kullanmalıyım.
Mor Şampuan Hakkında (1)
Zamanla koyulaşan ve matlaşan sarı röflelerin rengini açıp daha parlak görünmesini sağlamak için evde yapabileceğimiz bir uygulama var mı?