Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kızıl saç rengini açma? (1)
Saçlarım uzun zamandır kızıl kuaföre gitmeden igoranın açıcısıyla açıp üstüne 8.01 ile boyasam kötü olur mu
Hangi açıcı yı kullanmalıyım? (2)
siyah saçlıyım 8 9 aydır boyama yapmıyorum kızılliklarim vardı açmak istedim ombre seti aldım saçlarım kızıl oldu diplere girmedim turuncu kızıl çok renk var açmak istiyorum küllü sarı ya doğru açıcı olarak blond me serisi ve blondor arasında kaldım biri 7 ton biri 9 ton blond me serisinde bleach tone çelik mavi açma tonlama var açıcı ile karıştırılır diyor blond me alıp ikisini karıştırıp mi açsam yoksa sadece blondor açar mı diyorsunuz açıkçası kafam çok karıştı.. saçlarım kızıl kaldı öyle dönerseniz sevinirim ...
Saçdaki kızıllık ? (1)
ORGANIİC 7AH SARI OLAN KULLU ORTA SARI SAC BOYASI KIZILLIK YAPIYORMU KÜLLÜ TAM KÜLLÜ SAC İSTİYORUM
Saçlarımı Kısa Zamanda Nasıl Uzatırım ve Rengini Nasıl Değiştiririm? (1)
Merhabalar; ben saçlarımı kızıla boyattım, fakat pişman oldum. 1 ay içerisinde tam tamına saçlarımı 4 defa küllü kumrala boyadım, fakat saçlarım kızıldan asla kurtulamadı, boyadan dolayı yıprandı ve kestirdim. Çabuk uzaması için hangi ürünleri kullanmamı önerirsiniz? Saçlarımı küllü sarı yapmak istiyorum, kızıldan sarıya geçmek için hangi ürünler bana süreçte yardımcı olabilir?Saç bakımıma çok yüklenirsem bu mümkün olabilir mi? Acil Onarım Serisini mi önerirsiniz?
Hangi Renge Dönebilirim? (1)
Saçlarımı sarıdan bakır kahveye boyadım pişmanım. Hemen dipleri belli oluyor ve bu renkten kurtulmak istiyorum. Beyaz tenliyim çok da koyu renk istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Kırmızı-siyah saçtan sarı saça nasıl dönebilirim? (1)
8 aydır saçlarım kırmızıydı iki ay önce saçlarımın alt kısmını siyaha boyadım. saçlarım kırmızıdan önce platin sarısıydı şimdi tekrar platin sarısına dönmek istiyorum. saçlarım çok yıprandı kırmızı rengi tutturana kadar. dün gece amonyaksız boya ile açmayı denedim fakat saçlarımın dipleri açıldı diğer kısımlar kırmızı ve siyah kaldı. dün boyadıktan sonra da saçlarım çok yıprandı lastik gibi oldu resmen. sarıya dönmek için ne yapabilirim bide bu saçları kurtarmak için ne yapabilirim bana söyler misiniz?
Yoğun kızıldan sarıya dönüş. (1)
Ben bir yıldır saçlarımı kızıla boyuyorum. Doğal rengi koyu kahverengiydi ve hiç açıcı kullanmadım. Son bir kaç uygulamayı Loreal Preference P67 ile yaptım. Yaklaşık 40 gündür de boyamıyorum. Yaz bitene kadar 15 günlük veya 1 aylık aralarla yavaş yavaş saçlarımı küllü sarıya çevirmek istiyorum. Bu sıralamayı ne şekilde yapmalıyım? Önce küllü kahveye boyayıp orielle açtıktan sonra mı istediğim rengi vermeliyim yoksa direkt olarak açıp üzerinden bi kaç kez sarıyla mı geçmeliyim?

Haftanın Fırsat Ürünleri