Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Şampuan önerisi? (1)
Merhabalar. Bir süre önce kepek problemim nedeniyle Davines Purifying Şampuan ve Bakım Jeli kullanmaya başladım. Kepek problemim büyük ölçüde azaldı. Şuanda Davines ile dönüşümlü kullanabileceğim şampuan önermenizi rica ediyorum. Çünkü sürekli kullanımdan sonra içerdiği bileşenler nedeniyle farklı bir koku oluşmaya başladı.
Kıvırcık saçlarıma tekrar nasıl kavuşucam (1)
Merhaba ben 3yıldır kıvırcık saçıma sac kremleri köpükler sürüyordüm daha belirgin buklelerim olsun diye ama bunu yaptıkça saçım kendi kıvırcıklığını kaybetti sacimda krem olmayinca saçım sönük ve biraz dalgali oluyor buklelerim sadece krem sürünce ortaya cikiyor ve saçımın dipleri düz saçım cok uzundu belki agirlik yapti icin dipleri düzdür dedim sacimi omuzuma kadar kestim simdi buklelerimde yok (krem sürdüğüm halde) kremsiz saçlarım cok kötü duruyor eski haline dönmesi icin ne yapmalıyım krem ve köpüğe bağlı kalmak istemiyorum artık lutfen yardim edin
Aşırı Saç Kuruluğuna Hangi Şampuanı Kullanmalıyım? (1)
5 ay önce roaccutane adlı sivilce ilacını kullandım 6 ay boyunca. İlaç bittikten sonra aşırı saç kuruması, dökülmesi ve kuruluğa bağlı saç kabuklanması yaşadım. Eskisi kadar şiddetli olmasa da hala yaşamaktayım. Birçok bitkisel ürün denedim fakat faydasını göremedim. Saçımı hiçbir şekilde nemlendiremiyorum. Kuruluğa bağlı olarak da saç dökülmesi yaşıyorum. Saç diplerim kuruluktan kepek gibi ölü deri yapıyor. Saçımın yağ dengesi bozulmuş durumda. Saçlarımı 1 hafta yıkamasam yağlanmıyor. Yoğun nem veren ürüne ihtiyacım var. Saçımın nemlenmesi sağlanırsa dökülmesinin de azalacağını düşünüyorum. Ben 3 ürün arasında kaldım size de danışmak istiyorum, http://sachane.com/kerastase-nutritive-irisome-bain-satin-2-kuru-ve-hassas-saclar-icin-nemlendirici-sampuan-500ml.html, http://sachane.com/bonacure-nem-yukleme-sampuani-1000ml.html, http://sachane.com/bonacure-acil-kurtarma-sampuani-1000ml.html Ayrıca duştan sonra saçımı tarayamıyorum, kuruluğa bağlı olarak çok dolaşıyor. Duştan sonra kullanabileceğim durulanmayan hangi ürünü kullanabilirim? İlginiz için teşekkür ederim.