Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Evde keratin uygulamasi ve botox? (2)

Merhaba saçlarım çok kuru ince telli saçıma botox etkisi yapabilecek olan keratin bakımı hangisidir yardımcı olurmusunuz.sac hane sitesinden buraya yonlendirildim
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Selim Hanım, Urban Tribe 02.41Nourishing Treatment Fluid Besleyici Botox Bakimi, Doğa ve teknolojinin dengeli formülasyonu ile mükemmel nem desteği sağlar.Saça botox bakımı yaparak pürüzsüz ve yumuşak saçlar oluşturur. Saç tellerini kalınlaştırarak daha yoğun bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Şampuan ve maske ile beraber düzenli olarak kullanıldığında güçlü bir onarım etkisi sağlar. Botox ve keratin iki ayrı işlemdir. Keratin Saç Sistemi Onarım Sistemi, Keratin Saç Sistem Onarım Sistemi, zayıf, kırılgan ve mat saçları tamir eden 3 adımda bir saç bakımıdır.Keratin ve diğer yüksek performanslı malzemelerden saç ve canlılık kazandırırken saçlara zarar verirken diğer yandan saçın zarar görmesini engeller. Onarım Sistemi, saçları güzelce yenilenmiş, parlak ve sağlıklı bırakır. Aşağıdaki linkten ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Keratin Saç Sistemi Onarım Sistemi
%11 İNDİRİM
90,00 TL
79,90 TL
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
"Keratin ve diğer yüksek performanslı malzemelerden saç ve canlılık kazandırırken saçlara zarar verirken diğer yandan saçın zarar görmesini engeller." ile kastınız nedir? hangi açıdan Zarar verme söz konusudur?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim