Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Kerastase kullanımı? (3)

Benim saçlarım cansızlaştı kökleri eskisi gibi değil kuru gibi yani çok inceldi ve anlım çok açıldı. eskiden saçlarım yağlıydı şimdi değil ben bunları kerastase ye yazdım bana Specifique Thinning Hair Set ini önerdiler. ama kerastase nin sitesindeki kullanımı anlatan vidyolar çok saçma yani hiç birşeyi net anlatmıyor. eğer siz biliyorsanız bu setin içindeki 3 ürünün nasıl ve ne sıra ile kullanıldığını bana söylermisimiz?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici 42x6ml Aminexil Serum + 250ml Dökülme Önleyici Şampuan olarak mevcut sayfamızda bahsetmiş olduğunuz set sayfamızda bulunmadığı için doğru bilgi vermem mümkün değil. Yukarıda belirtmiş olduğum set dökülme probleminize karşı kullanabilirsiniz. Setin içerisinde şampuan ve serum mevcut. Serum saç köklerine direkt etki eden yapısı ile saçı besler ve güçlendirir. Özel formülü ile her gün 140 saç telini kurtarır. Saç derisini yapılandırarak deride oluşan tahriş ve hassasiyeti giderir. Kazandırdığı yoğunluk ile saçların daha dolgun görünmesini sağlar. İsterseniz aşağıdaki linkten seti ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 1 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Peki ben ne zaman saç oluşumunu destekleyen serum’a geçmeliyim? ve geçtikten sonra saç maskesini ve şampuanımı değiştirmelimiyim?
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar, Saç oluşumunu destekleyen serumu şuan kullanmaya başlayabilirsiniz. Şampuan ve maskeyi aynı marka yani aynı seri kullanmanız sonuçu dahada hızlandıracaktır. Birbiri ile bağlantılı ürünler beraber kullanıldığında etkisini daha hızlı gösterir.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim