Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçımı uzatabilir miyim? (3)

Merhaba sanırım benim saçım ince telli ve dalgalı ben hep 3 numara saç stili ile gezen biriydim artık saçlarımı uzatmak istiyorum fakat saçım uzatmaya yatkın mı veya neler kullanmam gerek bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Uzatmalı mıyım yoksa yine 3 numaraya devam mı?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Arda Bey, Saç yapınızı tam olarak anlatabilirseniz (kuru, normal,yağlı veya elektriklenme vs ) Doğru ürünlere yönlendirmemiz ve sonuç almanız için saç yapınızı bilmemiz gerekiyor. Yazarsanız size en doğru ürünlerle tavsiyelerde bulunabiliriz. Saç yapınıza göre ürünleri tercih ettiğinizde saçınızı uzatmanızda bir sakınca yoktur.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Saçımın fotoğrafını yüklemiştim fakat gelmemiş aşağıda ki linklerde mevcut https://i.hizliresim.com/V9qPMv.png https://i.hizliresim.com/v61Xp4.png https://i.hizliresim.com/7a07NN.png https://i.hizliresim.com/ZXbME3.png
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Arda Bey, Yüklemiş olduğunuz fotoğraflar açılmıyor açılsa bile fotoğraftan saç yapınızı anlamamız mümkün değil yağlı veya kuru sadece ince telli olduğunu anlayabiliriz. İsterseniz ince telli saç yapısına göre size yardımcı olalım.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Arda: İlginç bir saç stilim var kıvırcık değil ama tam dalgalı da değil çok dalgalı ince telli ve sanırım kuru tel tel üstten çıkıyor şekil almıyor öyle ilginç bir saç -29 Nisan 2019 21:30
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim