Saç doktoru
Saç doktoru

Bugün

Saçlarımı 1 sene önce uçlarına açıcı attırdım...şuanda saçıma 6 aydır ısı boya uygulamıyorum ama 1 cm bile uzamıyor .sizce neden? (1)

Bakım yağları,bitkisel şampuanlar vitaminle hepsini ara vererek denedim fakat sonuç sıfır...bu saçın artık uzamasını istiyorum..yardımcı olur musunuz?en hızlı uzatan formül nedir?
Favorilerime ekle Bu soru size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevaplar
Saç Doktoru Cevapladı
Merhabalar Fatoş Hanım, Saçlarınız ne kadar güçlü olursa o kadar çabuk uzar. Saç vitaminlerinden ve şampuanlarından faydalanarak saçlarınızı uzamasını hızlandırırken kırık oluşumununda önüne geçebilir, saçlarını olası zararlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Kerastase Resistance Bain Extentioniste Sağlıklı Uzayan Saçlar İçin Güçlendirici Şampuan, Kreatin, seramidler ve amino asit takviyesi ile saç teli üzerinde koruyucu bir etki oluşturur. Sağlıklı bir saç derisi oluşturmak ve yavaş uzayan saçları uyarmak üzere saç derisine doğrudan etki eder. Kısa sürede etki almak ve uzamasını hızlandırmak için haftalık maske kullanmanız gerekmektedir. Kerastase Resistance Masque Extentioniste Sağlıklı Görünümlü Uzun Saçlar İçin Saç Maskesi, Yavaş uzayan ve hasar görmüş saç uçlarına sahip saçlar için tasarlanmıştır. Aşağıdaki linkten ürünleri inceleyebilirsiniz.
Favorilerime ekle Bu cevap size yardımcı oldu mu? EVET ( 0 ) HAYIR ( 0 )
Cevapla ilgili önerilen ürünler
Tavsiye edilen bu ürünleri Sachane.com üzerinden indirimli almak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.
KUPON KODU: DOKTOR
Cevap yazmak için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Haftanın Fırsat Ürünleri

Son Gezdiklerim